Şimdi Ara

iphone dan dvr'a bağlanıp kameraları izlemek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
3
Favori
165.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dvr cihazları hangi portları kullanıyor biliyor musunuz? 80 port denedim olmadı da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-
    Bu dvr cihazları hangi portları kullanıyor biliyor musunuz? 80 port denedim olmadı da.

cihaA gore degisir portari...bende avtech dvr var eagleeyes programi ile realtime izliyorum ve ses te var,.eski kayitlari bile iphoneden izliyorum ve o da sesli...bu mobilite islerinde en iyisi avtech eagleeyes...panasonic,samsung,pinetron gibi firmalarda bile ses ozelligi yok cepten izlerken...ben kendi dvr ima uyu cihazimida bagladim maclari cepten izliyorum;) ve h264 destegi oldugi icin kotayi fazla eykilemiyor..ve vodafone edge hizinda
    bile realtime goruntu veriyor..aldiginoz dvr cihazin isim yapmis ve argesi olmasina dikkat ediniz...merdiven aldi
    dedigimiz balitech gibi markalari birakin..eger demo olarak gormek isteyen varsa pm den ulassin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknologs -- 11 Mayıs 2011; 11:10:16 >
  • bende de dvr kart ve ballitech kameralar var iphone 4 den nasıl izleyebilirim beceremedim çözümü teamviewer la kamere pc me bağlanarak izlemek te buldum görüntüde sorun yok bunun haricinde başka yol var mı
  • Dvr cihazlarda 1024 portu acarak kullanin 80 portunu midem veya baska programlar.l kullanir

Himalaya eagleeyes den izleyebilirsin ip nosunu giriyorsun programa ve bilgisayardan modemden port aciyorsun ayni sekilde dvr dede ayni port olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 14 Mayıs 2011; 0:28:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78
    Dvr cihazlarda 1024 portu acarak kullanin 80 portunu midem veya baska programlar.l kullanir

Himalaya eagleeyes den izleyebilirsin ip nosunu giriyorsun programa ve bilgisayardan modemden port aciyorsun ayni sekilde dvr dede ayni port olacak

eminmisin...eagleeyes ile avtech marka ve yan markalari cpcam ,kpsec dvr lar izleniyor..balitech dvr kartlarin uygulamasi. yok
  • mesajım bulunsun :)
  • balitechin kartlarını çok kullandık. iphone dan izlenmiyor. yazılımı yok. dvr kayıt cihazlarında var iphone ve sybian işletim sis. destekliyor.
  • Bullwark 1004 HV cihazıma Iphone 4 ile bağlanıp izleyebiliyorum. DVR ayarlarında varsayılan olarak gelen 5050, 6050, 7050 ve 80 nolu portları DVR cihazınızın IP adresine yönlendirmeniz gerekli.

Kullandığım yazılım Appstore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen aplayer isimli uygulama. Bağlanmak için Mobile Port 7050 kullanıyorum. Hem localde WIFI hemde dışarıdan modemin aldığı IP adresi üzerinden sorunsuz bağlanabiliyorum.
  • avtech eagleeyesten baskasi yalan..
  • karşı komşum eczacı arkadaşım,
    4 lü kamerasını iphone4 de izliyor,
    üstelik bağlandığı sistemin tüm özelliklerinide kullanıyor.
    (tek resim, 4 resim, kyıt ayarları vs.....)
    sistemi kuran başkası, arkadaşı arayayım,
    burada anlatsın.

kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

karşı komşum eczacı arkadaşım,
    burada anlatsın.

kolay gelsin

vallahı cok ıyı olur ne ıpadıme nede ıphona kuramadım kamera olayını hırs yaptım.
    dvr kart kullanıyorum kayıt cıhazım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jskat

quote:

burada anlatsın.

kolay gelsin

vallahı cok ıyı olur ne ıpadıme nede ıphona kuramadım kamera olayını hırs yaptım.

sizin kartiniza olmaz...her dvr in kendine oZel programi olur veya olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

quote:

quote:

burada anlatsın.

kolay gelsin

cevap için teşekkürler ama mantığı kuramadım ios cihazdan izlemek için, illaki dvr kayıt cihazımızmı olması lazım ve ona uyumlu izleme programı?
    dvr kartla pc üzerinden kayıt yapıyorum sabit ip kullanıyorum kullanıcı adı ve şifrem var (kayıt programının).
    izlememe engel olan şey program değil gibi geliyo bana çok program denedim hiç biriyle başarılı olamadım ayarlarla alakalı bi eksiğim var gibi geliyo cevabınız için şimdiden teşekkür ederim :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

quote:

quote:

burada anlatsın.

kolay gelsin

cevap için teşekkürler ama mantığı kuramadım ios cihazdan izlemek için, illaki dvr kayıt cihazımızmı olması lazım ve ona uyumlu izleme programı?
    dvr kartla pc üzerinden kayıt yapıyorum sabit ip kullanıyorum kullanıcı adı ve şifrem var (kayıt programının).
    izlememe engel olan şey program değil gibi geliyo bana çok program denedim hiç biriyle başarılı olamadım ayarlarla alakalı bi eksiğim var gibi geliyo cevabınız için şimdiden teşekkür ederim :)

hocam dvr kartinda programi var ama her marka kartin yok..dandik cin mallarinin dvr cihazlarinda bazilarinda var vede kaliteli dvr kartlarin programlari var..bosuna ugrasmayin olmaz..sizin dvr kart ne marka model

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetortayayla

balitechin kartlarını çok kullandık. iphone dan izlenmiyor. yazılımı yok. dvr kayıt cihazlarında var iphone ve sybian işletim sis. destekliyor.

bernde balitech 9909 kullanıyorum hangı programı ındırmem gerekıyo ıphone 4 için isim verebılırmısınız:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: etowashere

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetortayayla

balitechin kartlarını çok kullandık. iphone dan izlenmiyor. yazılımı yok. dvr kayıt cihazlarında var iphone ve sybian işletim sis. destekliyor.

bernde balitech 9909 kullanıyorum hangı programı ındırmem gerekıyo ıphone 4 için isim verebılırmısınız:)

meye
  • Arkadaşlar okuduğum kadarıylay hepiniz bu işlerde ilgili ve yeterli kişilersiniz.Bana yardımcı olursanız sevinirim.
    İş yerimdeki bilgisayarıma bir bilgisayar tamircisi dvr kayıt kartı koydu ve sisteme kayıt ediyor aynı zamanda evimden internetten izleyebiliyorum fakat yeni aldığım android cihazımla her programı denememe ragmen bir turlü başaramadım.dvr kayt cihazıın markasını bilmiyorum.ancak iş yerindeki bilgisayardan ayarlarına baktığımdaki port numarası falan dogru giriyorum cihaza.evdeki bilgisayarımdan direk ip numarasını girerek bağlanıyorum ama androidle herşeyi doğru girmeme ragmen görüntü yok.lütfen yardım edin...önemli benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: candoor

Arkadaşlar okuduğum kadarıylay hepiniz bu işlerde ilgili ve yeterli kişilersiniz.Bana yardımcı olursanız sevinirim.
    İş yerimdeki bilgisayarıma bir bilgisayar tamircisi dvr kayıt kartı koydu ve sisteme kayıt ediyor aynı zamanda evimden internetten izleyebiliyorum fakat yeni aldığım android cihazımla her programı denememe ragmen bir turlü başaramadım.dvr kayt cihazıın markasını bilmiyorum.ancak iş yerindeki bilgisayardan ayarlarına baktığımdaki port numarası falan dogru giriyorum cihaza.evdeki bilgisayarımdan direk ip numarasını girerek bağlanıyorum ama androidle herşeyi doğru girmeme ragmen görüntü yok.lütfen yardım edin...önemli benim için

oyle her model dvr kartin android prg yok..muhtemelen sizinki ucuz cin mali dvr kartttir..onlar izlenmiyor..ama kayit cihazi ile degistirin izleyin..

• meye
    her model dvr cihazi icin farkli meye versiyonlari var
    Tabi benim bilmedigim farkli dvr dvr markalari icin de farkli programlar olabilir, ben meye kullaniyorum
    dvr kayit cihazinizin bagli oldugu modemde gerekli portu aciyorsunuz (bu konuda kayit cihazini aldiginiz yerden hangi port yada portlarin acilmasi gerektigi bilgisini alabilirsiniz)
    appstore'dan yine kayit cihazini aldiginiz yerden hangi meye versiyonunu yuklemeniz gerektigini ogrenip iphone'unuza yukluyorsunuz
    ip, sifre ve port bilgilerinizi girerek kamera goruntulerini izliyorsunuz
  • ben de bu konuda birsey sormak istiyorum bilgisi olan varsa
    turkcellin gunluk 1 tl ye 10mb lik internet paketi sattigini ogrendim
    ben internet paketi kullanmiyorum, wifi kullaniyorum fakat heryerde wifi bulmak mumkun olmuyor
    tabii ki 10mb ancak gazete sayfalarini gezmeye yarar sanirim fakat bu gazate sayfalarini gezmek ne kadar data indirmeye sebep olur? su kadar saatte su kadar kb yada mb seklinde soyleyebilir misiniz
    bir de bu 10mb lik paket meye programiyla dvr cihazini izlemeye ne kadar kafi gelir, meye ile dvr izlemek dk da kac kb yada mb data transferine neden olur?
    tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.