Şimdi Ara

iPhone da imageshack

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar foruma yazdığım mesaja resim ekleyim dedim imageshack.com yazdım yfrog diye bişey çıktı siz nasıl resim yüklüyorsunuz foruma iPhone la??

• cydiada quickshottr var. o anda aldigin ekran goruntusun. imageshacka upload ediyor. senmesaja yapistir diyince linki direk hafizasindan yapistiriyor. bir de repo.beyouriphone.com source unde photoshare web var. bu da herhangi bir resmi imageshack,rapidshare gibi sitelere upload edip size link veriyor. ikisinde de menuye icon gelmez. photowebshare web fotograflara entefre olur. ust tarafta bulut simgesi cikar.
  •  iPhone da imageshack
  • Jb yapmadım appstorede imageshack yazılımı var ücretsiz onunla yaptım teşekkürler
  • o cok dandik bence. zananinda kullandim forumlara resim falan ekleyemiyosun. sadece upload ediyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkker
    cydiada quickshottr var. o anda aldigin ekran goruntusun. imageshacka upload ediyor. senmesaja yapistir diyince linki direk hafizasindan yapistiriyor. bir de repo.beyouriphone.com source unde photoshare web var. bu da herhangi bir resmi imageshack,rapidshare gibi sitelere upload edip size link veriyor. ikisinde de menuye icon gelmez. photowebshare web fotograflara entefre olur. ust tarafta bulut simgesi cikar.

Hocam bu prolar nette yavaşlamaya yol açmaz mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.