Şimdi Ara

iPhone Arabistan Fiyatı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
7.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu hafta içi babam umreye gidiyor baya bi araştırdım internette ama hep 2g ile ilgili sonuç buldum bilen varmı orda iphone 3g fiyatları ne kadardr?
    Birde şu unlock olayı var ordan alıp burda pasaporta kaydedince tüm hatlarla kullanılabilir değilmi?acilen yardımlarınızı bekliyorum..

• ben haziran 2007 de umreye gittim ve iphone 2g 16 gb yi 2650 riyal yani 850 tl ye aldım şimdi fiyatlar düşmüştür ama 3g nin fiyatını bilmiyorum 2g şimdi tl fiyatıyla 650 yada 700 e kadar düşmütür bence 3g ise benim düşüncemle 900-950 tl vardır bence 2g al
  • her yıl umreye giden babam var ama sdc bir kez tel getirdi

TL karşılığı olarak 8GB yaklaşık 900TL civarına denk gelir arkadaşım...
  • ya Türkiyede de aynı fiyatlar var zaten. 50tl aşağı 50tl yukarı
  • suriyeyli azerbeycanda çok ucuzmuş duyduğuma göree
  • 3g 16gb 900 dolar arabistanda
  • Itouch umrede ne kadardır sizce?
  • quote:

Orjinalden alıntı: immortal1707

aman diim aarkadaşlar sakın ola sakın umreden iphone almayın bugün geldi tel elime 500tl aldırdım. fakat çin çıktı 16 gb yazıo 2 gb hafıza çıktı tv yok tek sim bu araplar adi şerrefsiz insanlar. sakın ola sakın bak aklınız varsa almayın

Sensin o dediğin. Edep.
  • peki teli alan sazanmıymış görmemiş mi çin malı olduğunu. ben de gittim arabistana adam. ipod touch alacaktım ama adam daha raftan kutuyu alırken koy dedim yerine bu orjinal değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kingpin54

quote:

aman diim aarkadaşlar sakın ola sakın umreden iphone almayın bugün geldi tel elime 500tl aldırdım. fakat çin çıktı 16 gb yazıo 2 gb hafıza çıktı tv yok tek sim bu araplar adi şerrefsiz insanlar. sakın ola sakın bak aklınız varsa almayın

Sensin o dediğin. Edep.

o edep... dediğin kişiye fazlasıyla katılıyorum, az bile demiş.
  • arkadaşlar internetle ilgili bir problemim var 2-3 haftadır giremiyorum int.e
    babam umreye gitti orda 3g 8gb lık modeline çakmasına 850 orjinaline 1250 lira demişler bende alma dedim az bi fark için ordan almaya gerek duymadım. Burdan babam gelince beraber bakıp büyük ihtimalle burdan garantili alacağım. Yinede teşekkürler size
  • quote:

Orjinalden alıntı: dutkurusu

peki teli alan sazanmıymış görmemiş mi çin malı olduğunu. ben de gittim arabistana adam. ipod touch alacaktım ama adam daha raftan kutuyu alırken koy dedim yerine bu orjinal değil.

kardeş bende aldırmayı düşünüyorum hatta 1-2 gün içinde ordan haber bekliyorum fiyatı hakkında senin yazdığını görünce biraz ürktüm nasıl anladın çin malı olduğunu ve orda itouch'lara ne kadar diyolar?
  • 50 tl yukarı 50 tl aşağı diil umrede daha ucuz neyden bahsediyon sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: musfasa

3g 16gb 900 dolar arabistanda

ohaaa annem bana ülke içinde 1200 e aldı 16 gb 3g

900 dolar ne olee:D 1300 ü rahat gecio
  • Dünyanın her yerinde kazıkçılar vardır
    önce bir gözünüzü açıp bu ülkede yabancılara yapılanlara bakın
    bir kaç satıcı şerefsiz diye koca millete hakaret etmek mantıklı değil...

iphone aldırma olayına gelince aman yaşlı yaşlı dedelerinize ninelerinize bu tarz siparişler verdirmeyin sonuç karşısında üzülebilirsiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: caster

quote:

Orjinalden alıntı: dutkurusu

peki teli alan sazanmıymış görmemiş mi çin malı olduğunu. ben de gittim arabistana adam. ipod touch alacaktım ama adam daha raftan kutuyu alırken koy dedim yerine bu orjinal değil.

kardeş bende aldırmayı düşünüyorum hatta 1-2 gün içinde ordan haber bekliyorum fiyatı hakkında senin yazdığını görünce biraz ürktüm nasıl anladın çin malı olduğunu ve orda itouch'lara ne kadar diyolar?

birincisi genelde her türlü mp3 çalara nedense ipod deme gibi bi alışkanlık var. bana ilk önce fiyat olarak 32 gb lık için öyle bi fiyat söyledi ki 200 tlye filan geliyordu. bi bakayım deyince rafdan alırken kutusu bile dandikti. apple ın kutusunda bile bir kalite var. daha önce gördüysen anlarsın. ama aynı dükkanda iphone da vardı. o orjinaldi ama çok bir fiyat farkı yoktu. tabi o zaman ilk nesil iphone türkiyede satılmıyordu. 50 ytl bişi fark vardı yani değecek kadar bişi yoktu. tabi bunlar sıradan dandik mağaza. daha lüks mağazalarda bulabilme imkanın daha çok olabilir ama fiyat avantajın pek olmaz.

• quote:

bi kaç şerefsiz yaptı diye bütün araplara yüklenmeye gerek yok
    burdakiler çok mu farklı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: musfasa

Nerden biliyorsun
    biraz yüksek söyledin gibi geldi bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsipahi

quote:

Nerden biliyorsun

Ya arkadaşım o mesaja kimse cevap bile yazmamış.Sen niye durup durup 1 yıl sonra gereksiz yere ve gereksiz mesajla konuyu hortlatıyorsun?
    BAN sebebidir aklında olsun!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Orijinalden alıntı: nsipahi

quote:

Nerden biliyorsun

Ya arkadaşım o mesaja kimse cevap bile yazmamış.Sen niye durup durup 1 yıl sonra gereksiz yere ve gereksiz mesajla konuyu hortlatıyorsun?
    BAN sebebidir aklında olsun!!!

ya ne biliyim yeniyim zaten de bende umreye gidicem almayı düşünüyorum . o mesajı okuyunca zaten ağzım açık kaldı ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.