Şimdi Ara

Iphone almak pişmanlık mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gerek kasmaması gerek virüs koruması güvenliği,kamera kalitesi, işletim sistemi yüzünden iphone 6s almayı planlıyorum fakat burada bazı iphone yorumları biraz olumsuz etkiledi. Müzik atmaya veya film indirmeye çok uğraşılıyormuş, bir de jailbreak denen şey (galiba androiddeki roota karşılık geliyor) baya uğraştırıcı gözüküyor. Çok arada kaldım şuan yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ginflon -- 18 Haziran 2017; 22:2:0 >

• iTunes üzerinden film ve müzik aktarımı yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldınız bi müzik atıyım dediniz pişman olabilirsiniz

• Enfiye kullanıcısına yanıt
    Hocam itunes üzerinden para yetiremem gibi, bilgisayar üzerinden de tek tek çok uğraştırıyormuş
  • Itunes üzerinden bilgisayardan direk telefona müzik resim vs atabilirsiniz. Ama telefonun internet tarayıcısı üzerinden dosya indiremezsiniz. Videoları NetTube programı ile indirebilirsiniz. Telefonu flaş disk gibi kullanma amacınız yoksa iPhone un android den pek de fazla kısıtlı olduğunu söyleyemeyiz. Ben 5 sene android kullandım iOS a geçtim hiç de kendimi kısıtlanmış hissetmiyorum.

Itunes i kullanmak için para falan vermiyorsunuz. Apple Music başka birşey onunla karıştırdınız sanırım

• huso60 kullanıcısına yanıt
    tam hakim değilim karıştırmış olabilirim, peki şuan 2.700 tlye almak mantıklı mı ? Bu fiyat ilerde düşer mi ?
  • Jailbreak yapmak için telefon alacaksınız bence iPhone almayın, anlamı yok. Güzel bir Android cihaz alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ginflon

tam hakim değilim karıştırmış olabilirim, peki şuan 2.700 tlye almak mantıklı mı ? Bu fiyat ilerde düşer mi ?

Hiç mantıklı değil çünkü 2700-2900 civarına 2-3 aylık iPhone 7 bulunuyor. Sıfır takıntısı yoksa öyle bir cihaz al. Sıfır 6s i 2700 e almak çok yanlış olur ben şahsen 7-8 aylık bile olsa 7 alırdım. Kolay da bulunuyor letgo ya bak birsürü ilan var

• ben androidden iphone 7+ a geçtim.Kullanamadığım için sattım iphone 7+ ı .Alışamadım, kullanamadım.Android kullanıyorsan Samsungun falan amiral gemilerini almanı tavisiye ederim
  • ginflon kullanıcısına yanıt
    Sadece program uzerinden surukle birak yapiyorsun. Bende 5s var 4 yillik cihaz gram kasma yok oneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aloha browser gibi farklı tarayıcılar üzerinden müzik film indirebilirsiniz. 9-10 yıldır bilgisayardan müzik atmıyorum, şu anda iplay uygulaması zaten youtubetan mp3 şeklinde istediğin müziği indirebilirsin.
    Yani iphoneda zor ama androidde kolay denilen çoğu şey aslında tam tersi iosda daha kolay, tecrübeyle sabit, appstore çok zengin sadece hangi uygulama bilmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOguzhan -- 19 Haziran 2017; 1:31:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin iPhone kullanman iPhone için pişmanlık. Git android kullan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam android bir süre sonra çok kasmaya başlıyor, iphone'da o tarz bir sorun olacağını sanmıyorum. Şuanki telefonum zaten üst düzey bir şey değil ama zorlanacagımı sanmıyorum alışırım o kadar karmaşık gözükmüyor açıkçası
  • MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
  • ginflon kullanıcısına yanıt
    bence bütün telefonlar öyle.iPhone 5 de şimdi çok sorun çıkartıyordur sahiplerine.Bence bütün telefonlar öyle.Eskiyen her telefon kötü oluyor zamanla
  • Müziği Spotify dan dinliyorum. Video/film indirme işlemlerimi Aloha Tube aracılığı ile yapıyorum. Bu işlemleri iTunes ile de halletmem benim için 10 dakika.

• Sana bağlı pişman olup olmamak. 8 yıldır iphone kullanıyorum 1 gün bile pişman olmadım. Arada 10 ay android amiral gemisi kullandım (note 3) bin pişman oldum bir dahada asla kullanmam. Music , video zor birşey değil itunesden atarsın hemen iki tane fazla yere tıklıyosun oluyor hemen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.