Şimdi Ara

iPhone 8 Plus Olu Pixel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dun almis oldugum iPhone 8 Plus telefonumun ekraninda olu pixel mevcut. Telefonu dun aldim. Yillardir iPhone alirim ama ilk defa aldigim telefonda boyle bir problemle karsi karsiya kaldim. Ukrayna'da Apple Resmi olarak yok ama Apple Urunleri satan bayiler de Apple Store kadar ilgili.

Turkiye ile alakam yok arada sirada gelirim. TR Garantisi ile ilgilenmiyorum zaten.

Sormak istedigim sey , olu pixel beni rahatsiz etmiyor. Ama zamanla ilerler mi bu problem? Firma degistirelim dedi ama 1 hafta beklersiniz dedi. (Telefon onlarda kalmaliymis. Yedek telefon da veremiyorlar. Telefonsuz da kalmak istemiyorum)

• bence değiştir. o kadar para veriyoruz ve kusur üzerinde bir alet.
    ben yerinde olsam zerre düşünmem kafalarına atarım!
  • Hocam ben iphone larda değil de diğer marka tellerde bu sorunun ilerlediğini gördüm. Apple da genelde değişime zorlamadıklarından kimse öyle kullanmıyordur diye tahmin ediyorum. Siz de keşke dememek için bence değiştirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar kotu niyetli degil ustad. Degistirelim diyorlar zaten. Burada gayet ucuz telefon (850USD).

1 hafta telefonsuz kalmak kafama takildi sadece. Tamamdir o zaman yarin veriyim de degistiriyim. 1 hafta idare edecegim artik.

@Ahmet©
  • Bir haftalığına 150-200 dolarlık bir telefon alarak Android deneyimi yaşayabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.