Şimdi Ara

İphone 8 plus mikrofon ACİL YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefonu bizim ufaklık görmesin diye tezgahtaki kavanozun üstüne koymuştum sonra kettle'ı çalıştırdım baktım su kaynıyor birde ne göreyim çıkan buhar telefonun alt hoparlörüne vurmuş.. tabi bu 2 saniyelik olay hemen aldım o kısım sıcaktı sildim ettim.. şuan instagram,snapchatte videolarda ses yok aşırı hışırtı var.. ama normal video çektiğimde ses var.. whtsapta ses göndermeye çalıştığımda aşırı hışırtı var ses yok aynı şekilde ses kaydetmeye kalktığımdada böyle oluyor.. resetledim ama tamamen yeni bir telefon gibi başlatmadım fotoğraflar silinir diye hard reset attım.. şimdi ben ne yapm nerelere gidem bana bi yol gösterin!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alt tarafları temizle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buharın ısısından dolayı içindeki jeatin yamuldu muhtemelen. O yüzden hoparlörü değiştireceksin başka türlü düzelmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Buharın ısısından dolayı içindeki jeatin yamuldu muhtemelen. O yüzden hoparlörü değiştireceksin başka türlü düzelmez.
    es kaydettiğimde hışırtıyla birlikte kendi sesimide duyuyorum ama birde dün sabah oldu öğlen düzeldi şimdi gece tekrar bozuldu ona anlam veremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekilin ben teknik servisim.

Hocam altta iki tane mikrofonu bulunmakta 8 Plus’ın. Biri bozuldu belkide o yüzden whatsapptan veya diğer uygulamalardan ses bozuk gidiyor olabilir.

Kuru ve temiz bi diş fırçasıyla hafiften temizle alt deliklerin olduğu yeri muhtemelen düzelecektir.

Düzelmezse garantiye götür.

• quote:

Orijinalden alıntı: epcelik

Çekilin ben teknik servisim.

Hocam altta iki tane mikrofonu bulunmakta 8 Plus’ın. Biri bozuldu belkide o yüzden whatsapptan veya diğer uygulamalardan ses bozuk gidiyor olabilir.

Kuru ve temiz bi diş fırçasıyla hafiften temizle alt deliklerin olduğu yeri muhtemelen düzelecektir.

Düzelmezse garantiye götür.
    İşin kötüsü yurt dışı garantili😩 whtsap instagram snapchat hiç birinde ses yok varda aşırı geriden geliyor önde olan ses poşet sesi gibi🙄 kulaklıkla çalışıyor ama hepsi şimdilik öyle idare edicem sanırım 😭

• Anladım şimdilik o şekilde kullanabiliyorsan kullan ama dediğim gibi temizliğini yapıp dene bi düzelebilir mikrofon bozulmadıysa tamamen.

• quote:

Anladım şimdilik o şekilde kullanabiliyorsan kullan ama dediğim gibi temizliğini yapıp dene bi düzelebilir mikrofon bozulmadıysa tamamen.
    Abi yaptım dediğini bi tık düzeldi ses daha net ama o poşet gibi hışırtı sesi gelmeye devam ediyor bunun sebebi ne olabilir? Telefonu yeni iphone olarak ayarlasam düzelirmi acaba ?

• eysan10 E kullanıcısına yanıt
    Kendiliğinden düzelirse düzelir ama zayıf ihtimal. Mikrofon arızalanmış olabilir. Dolayısıyla sıfırlamayla yazılım atmayla düzelmez donanım arızaları.

• quote:

Kendiliğinden düzelirse düzelir ama zayıf ihtimal. Mikrofon arızalanmış olabilir. Dolayısıyla sıfırlamayla yazılım atmayla düzelmez donanım arızaları.
    Aynen servisle görüştüm mikrofon bozulmuş🙄 türkyede orjinal parçası yokmuş amerikaya gitmesi lazım dedi ordan alındığı için! Şimdi nereye güvenip vereceğim telefonu?

• iphone 8 plus IP68 sertifikasına sahip olan cihazdır kısa süreli suya toza dayanma ve cihazın kendi kendine bekleme ile düzeldiyse bu gecici bir problem olabilir sahsi fikrim 1-2 gün bekle eger düzelmez ise bizim gibi teknik servis bulman gerekebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.