Şimdi Ara

İphone 8 plus mı 7 plus mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kırgızistan'dan kuzenime iphone getirteceğim. Arada 400 lira oynuyor. Sizce hangisini getirmeliyim?

Buna ek olarak garantisi Türkiye'de geçerli telefon modellerini müşteri hizmetlerinden tam olarak öğrenemedim. Bu konuda bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?

• Fark 400tl ise tabiki 8plus ama fazlası var ise değmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400 lira icin 1 onceki nesile yönelmek hata olur. 8 plus alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 19 Mart 2018; 17:24:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1897 modeli gecerli 8 plus için..

• 400TL fark için 7 Plus’ı tercih etmenizi önermiyorum. Ancak bu teklif bana yapılsa ve arada 600TL fark olsa 7 Plus’ı tercih ederdim. O kadar da mühim değil.
    Not: 16 aydır 7 Plus kullanıyorum. En ufak konuda bile memnuniyetsizliğim yok. Önceki cihazlarım ise 5, 5S, 6.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidikgubidik63

1897 modeli gecerli 8 plus için..

Bende internette bu modeli görmüştüm ama bazıları yok demiş. Kafam karıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraxener

400TL fark için 7 Plus’ı tercih etmenizi önermiyorum. Ancak bu teklif bana yapılsa ve arada 600TL fark olsa 7 Plus’ı tercih ederdim. O kadar da mühim değil.
    Not: 16 aydır 7 Plus kullanıyorum. En ufak konuda bile memnuniyetsizliğim yok. Önceki cihazlarım ise 5, 5S, 6.

Aslında kararsızlığım aradaki 400 lira farktan değil. Bazı 8+ kullananan arkadaşlar 7+ dan daha fazla memnunlar. Aynı fiyat olsa yine 7+ alırım diyorlar. Ve buda beni şüpheye düşürüyor. Neden yeni telefon eskisine tercih edilir ki?
  • rasit_449 R kullanıcısına yanıt
    Yok o kadar da değil. Tabiikide 2’si arasında seçim 8 Plus olmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yan dükkanımdaki arkadaşımda 7 plus 128 bende 8 plus 64 var aynı falan değiller ekran canlılığı portre modu kamera olsun batarya olsun işlemci olsun 8 plus kesinlikle bariz üstün adam ne zaman görsem prizin yanında telefon elinde oturuyo yoğun kullanıyor olabilir ben yoğun kullansamda şarj tüm gün gider ben ortalama kullanıyorum 3 günde bir şarj ediyorum ve onun telefonunda kamera arayüzünde menüde kasmalar var bende alalı 2 ay oldu bir kere anlık dahi kasmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 20 Mart 2018; 21:38:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ir10

Yan dükkanımdaki arkadaşımda 7 plus 128 bende 8 plus 64 var aynı falan değiller ekran canlılığı portre modu kamera olsun batarya olsun işlemci olsun 8 plus kesinlikle bariz üstün adam ne zaman görsem prizin yanında telefon elinde oturuyo yoğun kullanıyor olabilir ben yoğun kullansamda şarj tüm gün gider ben ortalama kullanıyorum 3 günde bir şarj ediyorum ve onun telefonunda kamera arayüzünde menüde kasmalar var bende alalı 2 ay oldu bir kere anlık dahi kasmadı..

Bende 8 plus'a karar verdim gibi. Artık simfree mi ve A1897 modelinin garantisi Türkiyede geçerli mi bu soruların cevabını bulmalıyım. Ondan sonra siparişi vereceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.