Şimdi Ara

iPhone 8 bu kez çok net şekilde görüntülendi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
0
Favori
24.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa çağın gerisinde kalmamış bir iphone tasarımı.

• Tasarımcı ekran döndürmeyi açık bırakmış sanırım. Böyle antin kuntin bir tasarım görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

Bizim iPhone 7 serisi herhalde son efsane seri olacak gibi görünüyor.

Yalnız steve jobsın efsane serisi 5s ile son buldu . Steve amca daima telefonların tek elle kullanımına vurgu yapmıştı . Efsane kasa güncel olarak Se dir, Ötesi yok ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alexturner kullanıcısına yanıt
    Tekerlegi ilk bulanin olculerinde kalsaydi halimiz ne olurdu? Steve Jobs zamaninda belki o tipte telefonlar kabul goruyordu ancak iPhone Plus satislarina baktigimizda durumun boyle olmadigi anlasildi. Ekranin buyuklugunden ziyade ekran cercevesinin az olmasidir onemli olan bu sekilde 5 inchlik ekrani bile tek elle kullanmak mumkun. Enntipsiz kasa i5 kasasidir, telefon kumandasi gibi.

• çok çok çok çok kötüüü

• Prototip cihazlar üzerinden bile birbirimize giydiriyoruz birader. Beğenirsin beğenmezsin sana kalmış bir durum yahu bu. Herifler eleştirirken koskoca firmayı bim gibi yapıyor bir anda :)

• Güzel olmuş bence. Ekran çerçeve oranını sonunda olması gerektiği gibi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Çıksada 4s alsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reason kullanıcısına yanıt
    kesinlikle! imac eski imac değil. Eskiden g5 kullanırdık efsaneydi windowsa göre. Duvar giydirme yap banamısın demezdi. Şimdi retina kullan bilmemne al fark etmiyor...

• arka taraf aceleye gelmiş , kamera çıkıntısı kötü, duruşu kötü , apple logosu parmak izi keza kötü duruyor, ön taraf ise mükemmel , tam kıvamında

• hala tanııtılmadımı ?

• Donanım Haber'e yakışmayan bir haber. Benjamin Geskin Apple ürünlerinin üreticilerinin yakınlığı ile bilinir. Bu görselin FAKE olduğunu, yanlış olduğunu belirtildi zaten. Gerçekten güvenilir kaynak diye bunu yayına almayınız.

• çakma lg g6 olmuş adeta ben hiç beğenmedim eskiler daha iyiydi bence zaten iphono farklı kılanda home butonu onu değiştieseler ne farkı kalırki diğerlerinden

• İnovasyon görmüyorum.

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    tıpatıp benziyor.böyle çıkarsa ben bile alırım bir g2ci olarak.çift tıklamada olsa keşke :)

• apple fıtratında LG tasarımını taklit etme var... artık tqasarımda LG Gx devri...

• Bence berbat olmuş.yani çok mu zor şeffaf cam dan bir home tuşu yapmak ? Ekran çerçeveleri olmayacak ön full ekran şeffaf cam bir home tuşu arka taraf gözükecek yani.sadece kamera yan değişmiş parmak okuyucu arkada çok komik olmuş.bencede böyle çıkar önden samsung gibi...keşke iphone 7 alsaymışım....

• quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

Bence berbat olmuş.yani çok mu zor şeffaf cam dan bir home tuşu yapmak ? Ekran çerçeveleri olmayacak ön full ekran şeffaf cam bir home tuşu arka taraf gözükecek yani.sadece kamera yan değişmiş parmak okuyucu arkada çok komik olmuş.bencede böyle çıkar önden samsung gibi...keşke iphone 7 alsaymışım....

Hocam ucmussunuz. Kolaysa buyrun yapin? seffaf cama parmak izi sensoru koyacakta peki oraya ekrani yerlestirip goruntuyu nasil verecek. Samsung bile dedi bunu yapamadik diye. 2 sene sonrasinin teknolojisinden bahsediyorsunuz

• mibandtr M kullanıcısına yanıt
    Çok doğru demiş arkadaş
  • mibandtr M kullanıcısına yanıt
    Ben yaparım diye bir şey demedim. Bu kadar zor mu dedim teknoloji bu kadar gelişmişken..yapamıyorsa böyle berbat bir tasarım ile çıkmasına gerek yok..

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.