Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bros172034 , bros172034 , hayloft Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
33.041
Cevap
1.168
Favori
3.403.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hoodan

Selamlar,

Eylülde yeni iphone cıkacakmış.Acaba 7s ler mi cıkacak yoksa ip 8 mi cıkacak bilgisi olan varmı ? Ayrıca arkadaşım amerikaya gidiyor , ona ip7 aldırayım mı yoksa yeni iphone leri mi beklemek mantıklı olur ?

bende seninle ayni durumdayim bekleme karari aldim iphone 7s yada 8 cıkarsa abd fiyati vergi haric 650 dolar olacak ve diger 7 de 100 dolar düsecek genelde böyle oluyor...

o yüzden bi ay beklemek her durumda mantıklı geliyor bana..

sahsen ben bekleyecegm...
  • Hocam bende bekleyeyim diyorum ama eylül 17 gibi cıkacak deniyor.Cıkınca millet saldırıyor filan 1-2 ay stok sorunu bulamama filan oluyor.Kasım a kalır anca alabilirim gibi geliyor. Kasım a kadar da beklemek istemiyorum acıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 15 Ağustos 2017; 11:24:7 >
  • Ustalar bende 7 plus 128 gb almayı planlıyorum. Var mı bildiğiniz fırsat. Beklemek mi lazım biraz daha sizce?
  • ya arkadaşlar lütfen türkiyeden almayın şunlara para kazandırmayın. en ucuz alıcağınız telefon 3700 3800 gidin yurt dısına hem ülke gorursunuz hem paranız cebiniz de kalır. örneğin ukraynada 7plus suan da pasaport kayıtsız 2500 tl civarına gelmekte. bir telefon alırken bir de hediye etmeyin bu hırsızlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    Bu sefer 650$ dan çıkmayacak dendi. 1000$ ı bulabilirmiş yeni iphone çıkış fiyatı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malkockose kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. O aradaki farkla küçük çaplı da olsa bi ülke gezilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkrts7

Bu sefer 650$ dan çıkmayacak dendi. 1000$ ı bulabilirmiş yeni iphone çıkış fiyatı.

şimdiye kadar hep 650 dolar artı vergi idi ama değişebilir yada bu sene böyle yapıyorum da diyebilir ne olacagi belli degil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkrts7

şimdiye kadar hep 650 dolar artı vergi idi ama değişebilir yada bu sene böyle yapıyorum da diyebilir ne olacagi belli degil...

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92830CEBB -- 17 Mayıs 2021; 0:14:50 >
  • Gürcistan da ne kadar fiyatlar bir tanıdık var da 7 yada plus

• yakın bir zamanda alan oldu mu arkadaşlar şuanda en uygun fiyatı nerde bulabilirim tavsiyesi olan var mı ?
  • Şuan gg'da maximumla 3239a geliyor, daha düşüğü yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: adil07

Gürcistan da ne kadar fiyatlar bir tanıdık var da 7 yada plus

hocam elit electronic var sitesini girip bak ordan yaklasık yüzde 11-12 tax free düş üstüne pasaport harci ekle toplam maliyet ortaya çıkar
  • izmirde 3.000 liraya swap ciha. sıfır kullanılmamış ve aktifleştirilmemiş) ( söylediğine göre 20 ay ve üzeri garantisi varmış. orjinal mi bilmiyorum ama sıfır kulaklık şarj kabolusu kutu vardı. 3200-3250 fiyatlara operatör taksitli alınmış, açılmamış ve aktifleştirilmemiş, 3.300 tl ye ise tamamen sıfır adınıza faturaları iphone 7 bulunabiliyor. ben 3.300 liraya sıfır olarak iphone 7 alarak bu kervana katıldım. bugüne kadar hep andorid kullandım ama ios ve iphone bambaşlaymış. yazılım hızı stabilite, cihaz kalitesi kamera kalitesi vs gerçekten bu fiyatı hakediyormuş ( her nekadar Türkiye dünyaya göre pahalı olsada ) en kral androidi de kullansan 1 sene sonra işiyor kasmalar takılmalar başlıyor. yazılım desteği kesiliyor. bundan sonra marka vermek gerekirse benim için iphone ve diğerleri var :)
  • Suriyeden aldim 835 dolar iphone 7 plus 128 gb rose gold 3.54x835 =2955 tl ye geldi

• quote:

quote:

hocam elit electronic var sitesini girip bak ordan yaklasık yüzde 11-12 tax free düş üstüne pasaport harci ekle toplam maliyet ortaya çıkar

usta böyle fiyat cıktı karsıma tr parasımı oluyor nasil yüzde düşücem pek anladıgım konu yardımcı olurmusun

• iphone sekiz öncesinde fiyatlar düşecektir, beklemek lazım
  • quote:

quote:

quote:

usta böyle fiyat cıktı karsıma tr parasımı oluyor nasil yüzde düşücem pek anladıgım konu yardımcı olurmusun

1700 lari 2500 tl yapıyor bu vergili fiyati alirken tax free diyeceksin sana özel bi belge verecek sınırdan 2500 tl nin yaklasık yüzde 11-13 arası iade alacaksın benim ki o yönde olmuştu...

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizlik007

iphone sekiz öncesinde fiyatlar düşecektir, beklemek lazım

8 mi 7s mi?

• 550 dolara iphone 7 black matte 32 gb alınır mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizlik007

iphone sekiz öncesinde fiyatlar düşecektir, beklemek lazım

7 plus fiyatları düşer diye düşünürken fiyatlar uçmuş 8 in ne kadar yüksek fiyattan piyasaya gireceği şimdiden anlaşıldı. Aynı zamanda 6s fiyatları da artmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 19 Ağustos 2017; 11:34:2 >
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.