Şimdi Ara

Iphone 7 plus vs iphone 8 çok kararsızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şuan ikisinin piyasa fiyatı birbiriyle aynı. eksileriyle artılarıyla sizce hangisi almaya değer arkadaşlar?

• iPhone 8 ile daha güncel donanıma sahip olacaksınız.

4k 60fps video kaydı, True Tone ekran, 3 çekirdekli işlemci (günlük kullanımda fark oluşturmaz), cam tasarım (kırmızı muhteşem), kablosuz şarj gibi artıları var.

7 Plus'ın ise Portre modu (yavaş yavaş tek kamerayla yapan uygulamalar da çıkıyor, misal Instagram Focus modu), 2x optik yakınlaştırma, daha uzun şarj, daha büyük ekran, fazladan 1GB RAM, metal tasarım (fazladan kırılabilir cam yok) gibi artıları var.

Bu artılardan hangileri size uyuyorsa onu tercih edin. Şahsen sorarsanız, sırf kırmızı modeli için 8'i tercih ederdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler ama red modeli ne zaman çıkacak belli değil sanırım. özellikle güncellik konusunda 8 almak kanaatindeyim.
  • Plus kullanıyorum plus tan şaşma derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle plus hocam. bende senin gibi arada kalmıstım 7 plus kullanıyorum 6 aydır cok memnunum ve portre modu çok iyi iş çıkartıyor. plustan şaşma. hele birde ios 10xx çıkarsa değme keyfine
  • 8 kullanıyorum Plus almalısın hem ekran hem kamera hemde pil açısından gayet rahat edersin
  • Kendine 8, kardeşine plus al, sıkıldıkça değiştirirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plus almazsan çok pişman olursun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.