Şimdi Ara

Iphone 7 plus ekran kırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir anlık boşluğuma denk gelip telefonu düşürdüm. Ekran camı çatladı. Dokunmatikte herhangi bir sıkıntı yok. Ekran camı değiştirmek mi sağlık olun yoksa komple ekranı mı. Telefonun garantisi çoktan bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle geçmiş olsun, bilirim bu hissi 7 plus cihazımın köşesi küçücük kırıldı diye baya moralim bozulmuştu.
    Eğer cam kırıldıysa sadece ekranda zarar yoksa cüzi miktara cam değiştirebilirsiniz ki bu daha sağlıklı olur.
    Diğer türlü orijinal ekranınızdan olursunuz ve çok daha fazla para ödemiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Öncelikle geçmiş olsun, bilirim bu hissi 7 plus cihazımın köşesi küçücük kırıldı diye baya moralim bozulmuştu.
    Eğer cam kırıldıysa sadece ekranda zarar yoksa cüzi miktara cam değiştirebilirsiniz ki bu daha sağlıklı olur.
    Diğer türlü orijinal ekranınızdan olursunuz ve çok daha fazla para ödemiş olursunuz.
    Cam değiştiren tamirciler ne kadar güvenilir? Dikiş tutar mı bilemiyorum?
    Komple ekran değişimi ise nerdeyse bir telefon parası

• berke_han kullanıcısına yanıt
    Bunun için teknoloji baya gelişti, İzmir'de yaşıyorsanız veya gitme şansınız varsa (hiç tecrübe etmedim bilmiyorum bu arada iyice araştırın derim) Telefix diye bir yer var Konakta.
    Baya teknolojik cihazlar kullanıp yapıyorlarmış.
    Telefon konusunda her şeyi İzmir'de bulabilirsiniz bu arada işin merkezi İstanbul ve İzmir'dir diğer iller ve ilçeler buralardan temin ederler.

Bunları neden söylüyorum en azından küçük illerde küçük esnaflara yaptırmak yerine büyükşehirlerde büyük esnaflara yaptırmak daha güvenilir olur adam firmasının lekelenmesini istemez.
  • Sadece cam değişimi yapan instagram veya youtube'da fenomen olan tamirciler var onlarla iletişime geç bence.
    Ekran çalışıyorsa değiştirmene gerek yok diye düşünüyorum. Hatta sadece cam değiştiren bir firma vardı yakın zamanda izlemiştim.

Buldum
    https://www.youtube.com/watch?v=zkdWRZ8HFPI Buradan izle olmadı görüş kargola yaparlar.
  • Teşekkürler

• 15 günlük cihazın ekranı kırdım :) apple dan mı yaptırmak mantıklı acaba? 999tl çekiyor apple?
  • SUPPERMAN kullanıcısına yanıt
    Garanti devam etmesi için maalesef Apple daha mantıklı hocam

• Güncelleme: Telefonun camı değişti. Tanıdık bir telefoncu aracılığı ile güvenilir bir yere yaptırdım. Sabah 9da verdim 1de aldım telefonu. Sorun yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.