Şimdi Ara

iPhone 7 Plus arayınca ulaşılamama problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, iPhone 7 plus telefon var. Ancak aranıldığım zaman bazen ulaşılamıyorum. 10 aramanın 6 sında ulaşılamıyorum.
    Temiz bir restore mu çekeyim, yazılımsal mıdır?
    Yoksa kronik bir sorun mudur? Garantiye mi vereyim?
    Başına gelmiş olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler, iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garantiye göndermenizi tavsiye ederim eğer testlerde de çıkarsa cihazınız değişim olur. Önceki iPhone 7 Plus'ım değişim olmuştu bu sebepten dolayı. Bu cihazlarda kronik bir hata
  • MustafaOzcelik M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, değişim olursa iyi olur.

• kayra39 kullanıcısına yanıt
    Sorunun çok basit bir yöntemi var diyelim. İki tıkla çözülse sizce güzel olmazmı ? Bir cihaz heba olmasa daha güzel olmazmı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vodafone hat ve 4.5 g demi kullanıyorsunuz

yada bi gün 3g de kullanıp deneyin yine olacak mı
    konuda biri youtube de vide izlerken ulaşılamama durumu olduğundan bahsetmişti
  • Kadîkôy iphoneden randevu alin akasya avm olan yerden degisim yaptirin

• Aynı sorunu iPhone 7 de ben de yaşıyorum. Telekom hattım var. Hem safaride video izlerken hem de telefon kullanılmıyorken durduk yere aradığım zaman ulaşılamıyor diyor. Evde hat tek çubuk çekiyor diye olduğunu düşünmüştüm ama 4.5g bağlıyken böyle oluyor sanırım.

• 7 ve 7 plus hat çektiği halde ulaşılamama kronik bir problem. Ben akasyaya başvurdum 2-3 arama yapıp sorun yok diye geri vermişlerdi. Sattım kurtuldum sizede tavsiye ederim sayın kurtulun, acil bi işiniz olur kimse ulaşamaz daha kötü bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POLATON -- 11 Aralık 2017; 22:39:52 >
  • POLATON kullanıcısına yanıt
    Kronik olsa bizde de olurdu. Böyle kronik bir sorun yok. Çevremden de böyle bir duyum almadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söz konusu durum iOS10’dan bu yana ve 6s’den itibaren var. Şebeke seçimini manuel yapınca düzeliyor diye biliyorum. Ama manuel yapınca da bazı yerlerde hat çekmemezlik yapıyor! Umarım kısa zamanda çözülür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Kardeş forumda konusuda var her cihazda yok zaten ama bende dahil birçok kişide mevcuttu. Ben sattım kurtuldum. Gördüğüm en sorunlu iphone serisi 7di zaten

• Yanıtlarınız için teşekkürler, ben media markt tan almıştım, vereyim onlar uğraşsın, istanbulun baya dışındayım. Oraya gitmem trafikte min. 2 saatimi alır.

Daha önceden media markttan değiştirmişliğim var.

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Sizde olmamasına sevindim şanslısınız ama emin olabilirsiniz sorun yaşayanların sayısı hayli fazla. Kronik olması içinde her cihazda olması gerekmiyor ayrıca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.