Şimdi Ara

iPhone 7'nin Lightning kulaklığı gürültü engelleme teknolojisine sahip olmayabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amaçları sadece kendi kulaklıkları satılsın. Örneğin gidip Sony kulaklığı takmasınlar. Bu rahatsız edici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dualcoreyhy

Arkadaşım Apple iyi hoşta yaptıkları resmen kullanıcıyı mal yerine koymak. Zaten kulaklığın lightning portu ile bağlanması başlı başına bir felaket. İnsanlar hem müzik dinleyip, film izleyip veya oyun oynayıp aynı anda telefonunu şarja koyamayacak. Sonra apple bir tane aksesuar çıkaracak bu ikisinin aynı andan yapılabilmesi için fiyatı 39$ bizim ülkemizde 150 TL...

Bakalım bu işin sonu nereye gidiyor.

3500 tl yi kredi ile 48 ayda, 39$ ı 9 taksitte öderler.

• Arkadaşlar iyi hoşta siz. Cihaz şarjdayken kullanıyormusunuz ben şahsen hiç ellemiyorum cihazı batarya performansını kötü etkiliyor deniliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bu apple haberleri baymaya başladı artık

• Lightining portu üzerinden takılan kulaklıklar daha öncede vardı. Bu yeni bir şey değil. (DAC vasıtasıyla). Bana göre standartlaşmadan uzak kalacağı için sonucu kötü olacak, sonuçta ortada oturmuş bir 3,5mm standardı var. Earpods' un kötü bir kulaklık olduğu konusunda yapılan bütün yorumlara katılıyorum. Ses kalitesi rezalet.

• İleride aparatları çıkar. Splitter gibi. Ya da daha çok usb çoğaltıcı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Unfuckwittable

Artık şunu anladım ki Apple resmen politikasını kullanıcılarını kazıklamaya yönelik oluşturmaya başladı. Bir icihaz kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim şimdilik ergenlik çağı diye heves edip iPhone kullananlar büyüyüp akıllandıklarında kullanmaktan vazgeçicek. Ve biz gibi stabilite hastaları da diğer markalar bu stabiliteyi tutturduğunda kazıklanmayı sevmediğinden o markalara yönelecek ve bi makelede dünyanın en iyi ekonomistlerinin birinin yaptığı açıklamadı dediği gibi ''Apple önümüzdeki 5 Yıl içinde iflas edecektir.''

Apple time kalirsa olur ama 5 yilda imkansiz gozukuyor su makalenin link varsa alalim

Ayrica apple beats i bosuna satin almadinbakti kazanc yok bu yolla sattiracaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 17 Şubat 2016; 22:34:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıphone 6 dan yeniden androide geçicem bu gidişle teşekkürler epıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Amaçları sadece kendi kulaklıkları satılsın. Örneğin gidip Sony kulaklığı takmasınlar. Bu rahatsız edici.

Sony de mesela Iphone için kulaklık üretebilir, ama bu durumda Apple'a lisans ücreti ödemek zorunda kalacak. Çünkü lightning aksesuarların lightning portunun içinde
    chip var, cihaza taktığınızda lisanssız aksesuarlara uyarı veriyor. Büyük firmalar gidip de lisanssız üretim yapmaz, dolayısıyla buradan da bir gelir kapısı olacak Apple'a.
  • Iphone 7 yi almayacagim icin benim icin sorun yok.Bana dokunmayan yilan bin yasasin.

• Önemli olan özellikleri değil hala anlayamıyor musunuz? 2gb ram'den 1 gb ram'e düşürseler bu millet yine alacak. Önemli olan çıkartıp masaya koymak.

• rehber_ R kullanıcısına yanıt
    Kalosuz şarj standını telefona yapıştırıp mı tutacaksın elinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Lightining portu üzerinden takılan kulaklıklar daha öncede vardı. Bu yeni bir şey değil. (DAC vasıtasıyla). Bana göre standartlaşmadan uzak kalacağı için sonucu kötü olacak, sonuçta ortada oturmuş bir 3,5mm standardı var. Earpods' un kötü bir kulaklık olduğu konusunda yapılan bütün yorumlara katılıyorum. Ses kalitesi rezalet.

Bazı kulaküstü kulaklıkların kablosu çıkabiliyor. İlerde bu kulaklıklara 3.5mm-lightning kablosu taksak DAC vs gerekmez değil mi?
  • technical death metal kullanıcısına yanıt
    Lightining portu üzerinden analog çıkış alamadığımız için bu mümkün değil. Bunu analog çıkışa çeviren DAC olmazsa olmaz.

• elektrosenol kullanıcısına yanıt
    Peki kulaklık içinde dijital amplifikatör olsa convert edebilir mi?

Örneğin Sony'nin Buradaki kulaklığında S-Master HX dijital amplifikatör var gözüküyor.
    Buradaki diğer modelde de dijital olarak değil de direkt usb girişi ile convert ediyor. (Ayrıca S-Master bunda da var)

acaba hangisi tercih edilmeli? Dijital amp(S-Master HX) olan kulaklık da bu çeviriyi yapabilir mi? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technical death metal -- 19 Şubat 2016; 22:31:49 >

Prensip olarak aynı şeyler zaten.

S-Master HX modeli kulaklık bu işi Lightining veya Usb üzerinden değilde direkt bluetooth üzerinden yapıyor , günümüzde bütün bluetooth kulaklıklarda olduğu gibi. Ses sinyalleri dijital olarak aktarılıyor yani."LDAC ile daha yüksek kaliteli Bluetooth® akışının tadını çıkarın" Burda LDAC diyor yani DAC var işin içinde.

2. Linkte verdiğiniz kulaklık bluetooth haricinde usb cihazlarını da destekliyor ki muhtemelen apple' ın lightining portunda çalışabilir fakat ben micro usb ve normal dişi usb bağlantı soketleri gördüm bu biraz şaibeli. Apple' ın lightining portundan çalışan DAC' ların yanında lightining kablo haricinde micro usb ve normal usb kabloları da veriliyor yani hepsi birbiriyle uyumlu ve prensip olarak yapılan şey aynı. Bütçem olursa bende bu bahsettiğim DAC-AMP' lardan alıp müziğimi lightining portu üzerinden dinlemeye devam edeceğim , değişiklik şart.

• elektrosenol kullanıcısına yanıt
    İkisi arasindan Bluetooth'lu olani tercih ederim sanirim. Bi de kablolu olup amfisiz olan Bose qc25 var iste orda kafalar karisiyor. bu kadar para verip de belirsizlik olmasi hic hosuma gitmiyor acikcasi

Ben iphone cihazımın 3,5mm portundan çıkan ses çıkışından memnunum ve bu çıkışın hakkını verebilecek bir kulaklıkla işi bitireyim düşüncesine girerseniz kablolu bir model alın. Yok ben iphone ' umun ses çıkışını beğenmiyorum diyorsanız ya bluetooth kulaklık ya da lightining portuna takılan DAC-AMP 'larden alıp kablolu kulaklıkla kullanın. Tamamen tercih meselesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Dostum ben hayatımda ilk defa iPhone aldım ama birdaha almayacağım, pek memnun kalmadım, stabilitesi hariç. Ben stabilite hastası olan biri de değilim, çok hızlı olmasına gerek yok, kasmasın yeter.

İOS olmasa kullanmam zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iSheepler nerde

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.