Şimdi Ara

iPhone 7 kılıf önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 7 siyah modeli için kaliteli ve şık bir kılıf önerebilecek olan var mı ekonomik de olursa iyi olur kullanıp tecrübe etmiş olduğunuz modellerden yazarsanız sevinirim teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 1 Nisan 2017; 17:58:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kadar yıl boyunca hep ebay'dan 1 dolara aldığım kılıflardan kullandım ama bu sefer yeni aldığım ürüne Spigen kılıf verdi akrabam ve gerçekten çok fark var Spigen öneririm.
  • Fiyat olarak ekonomik sayılmaz lakin telefona negatif bi bir kalınlık katmamasına rağmen iyi koruma sağlamasından dolayı spigen air skin öneriyorum.
  • spigen slim armor veya bütçe problem değil diyorsanız UAG tavsiye ederim. Air skin güzel kılıf ama düşme ve çarpmada telefonunuz zarar görebilir, ayrıca şarj giriş yeri çok dar kesildiğinden her şarj kablosu ile uyumlu olmayabiliyor. Bunun dışında çok kaygan bir malzemeden yapmışlar, sabun gibi kayıp gidiyor telefon.

Slim armor, standı ile kullanışlı bir kılıf. Üstelik arka kapak kaymaz bir yapıda ve ince bir profile sahip olduğu için cepte taşıması da hayli kolay. Toughdan bu anlamda üstün. Fiyatı da uygun. şampanya sarısı hepsiburada da 30 lira civarı. Ben gun metal rengini 45 liraya almıştım.

Sonuçta, UAG alabiliyorsanız onu alın, alamam diyorsanız slim armorda iş görür. Bunun dışında apple online storeda otterbox da satılıyor. Fiyatı 100 lira civarında. Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı ve iphoneun dizaynına katkı yapsın diye kılıfın arkası şeffaf ve deri ile ekleme yapılmış.

Bana göre fiyt-performans açısından slim armor şu anda iyi durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 1 Nisan 2017; 19:5:15 >

• Koruma açısından da önemli tabibi ama benim için kılıf da asıl olay telefonu kalınlaştırmaması ve çizilmelere karşı koruması bu doğrultuda önerilenizi inceleyeceğim teşekkürler

• Apple'ın kılıfları biraz pahalı ama gerçekten kaliteli ve şık duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Apple'ın kılıfları biraz pahalı ama gerçekten kaliteli ve şık duruyor.

Kesinlikle bende silikon olani kullaniyorum. Ust kisimlarda asinma oldu hic dusmemesine ragmen ancak tutusu, hissiyati cok guzel.

• Apple kılıfları, olmazsa Aliexpress kılıfları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıf da 60-70 tl yi geçmeyi düşünmüyorum. Spiegen kılıfları istediğim fiyat aralığında gibi duruyor bu aralıkta başka kaliteli kılıf var mı acaba ?

• shark1907 kullanıcısına yanıt
    Ringkeye bakabilirsiniz.

• emiLL kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-kilif-air-skin-0-3-mm-black-042cs20869-pm-HB0000029IKD

Şu model benim de hoşuma gitti hocam siz bu modelden mi kullanıyorsunuz telefona tam olarak oturuyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 1 Nisan 2017; 20:33:42 >
  • http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-plus-kilif-liquid-armor-midnight-blue-043cs21191-p-HBV000003CGVI

Kullanıyorum gayet güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-kilif-air-skin-0-3-mm-black-042cs20869-pm-HB0000029IKD

Şu model benim de hoşuma gitti hocam siz bu modelden mi kullanıyorsunuz telefona tam olarak oturuyor mu ?

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-kilif-air-skin-0-3-mm-black-042cs20869-p-HBV0000029IKE

Ben bu modeli kullanıyorum . Sizin attığınız linkteki aynı kalınlıkta farklı tip mi yoksa farklı ürün mü bilmiyorum.Kılıfa gelecek olursak kılıfın esneme genleşme gibi bi olayı yok lak diye oturuyor cihazın ön yüzeyi hariç heryeri çok güzel bi şekilde kaplanıyor . Kamera içinde 0.5 ya da 1mm çıkıntı var dikkatli bakınca görünüyor kamera çizilmesin diye. Tabi ben siyah cihaz kullanıyorum . Eğer telefonunuz siyahsa bu kılıfı alın pişman olmazsınız

• https://forum.donanimhaber.com/satilik-iphone-7-icin-spigen-neo-hybrid-gunmetal-kilif--123039579#123039579
    Arkadaşım üstte linkte ilanını verdiğim kılıfı satacağım özelden yaz fiyatta bir şey de yaparız kılıf öyle kutusunda tertemiz duruyor neredeyse sıfır durumda...
  • Uag al derim.

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Sağlamlık açısından çok başarılı olduğu belli hocam ama telefonu da tuğla gibi yapmaya gerek yok bence :) Biraz da şık durması önemli benim için başına birşey geleceği varsa zaten gelir benim düşüncem bu tabi herkesin farklı tarzı olabilir.

• Sağlamlık olarak uag ve spigen tasarım olarak çabuk yıpransada apple kılıfı ama en güzeli çıplak kullanmak 😄

• shark1907 kullanıcısına yanıt
    Ben de UAG kılıflarımı sağlamlıktan ziyade tasarım olarak çok beğeniyorum. Kesinlikle tuğla gibi gözükmüyor, çok havalı ve karizmatik bir dizaynı var. Hafif kalınlık ön cam değmesin diye yapılan yükseklikten kaynaklanıyor. Turuşu duruşu çok iyi. Bütçeniz yeterli ise tavsiye ediyorum.

• Çinden apple ın silikon kılıfını aldım 7 dolara memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Çinden apple ın silikon kılıfını aldım 7 dolara memnunum.

link var mı hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.