Şimdi Ara

iPhone 7 Kamera Camı Kırıldı (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon cebimdeyken biryere falan çarptı heralde kameranın dış camı kırılmış.
    servisi aradım garanti ile alakalı sorun olmasın diye kamera camı değişimi yok serviste sadece 1700 tl verip cihaz değişimi yapabilirsin dediler.
    cihazın 1,5 sene daha garantisi var.bu işi garantiyi bozmadan nasıl yapabiliriz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Lens al degiistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam geçmiş olsun. ancak cihazı açmadan maalesef değişim olmuyor. bu sebeple servise vermen gerekecektir.
  • İşin ehli sağlam bir yere götür hiç belli etmeden değiştirir o lensi

Yazık günah okadar para verilmez

Yoğun olmasam yardımcı olurdum

•  iPhone 7 Kamera Camı Kırıldı (Yardım)
  • CTU C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.servis lens değişimi yapmıyormuş hocam.garanti kapsamında lens değişimi olmuyor yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaş foto paylaşmış ama iphone 7, 6 kasasındaki gibi dıştan müdehale yapılabilecek bir tasarımda degil. O sebeple her türlü kasanın açılması gerekiyor sanıyorum..

• tugberk16 kullanıcısına yanıt
    Camı tamam aldın da nasıl takacaksın ? aldığın cam kendinden yapışkanlı bantlı mı ? işte eski kırılanı sökmesi vs. ?https://www.youtube.com/watch?v=TeDktasaPxU izleyebilirsin öyle kolay değil kırılıyor falan çıkartmasıda zor. Birde kamera yani o kırılan cam parçaları içerde kalacak falan lenste leke ıvır zıvır herşey olur. Ek olarak birde cihazın sıvıya dayanıklıydı artık yeniyi takınca da ki yapamazsan dayanıksız olacak falan fistan.
  • Be yaptınız hocam peki?

• hallettim hocam.sonra kamerada lekeler oldu garantiye verdim cihazı yenilediler
    Önce özel serviste mi yaptırdınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

Tşkler ustam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendim takmıştım hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde lens çatlak ama bu şekilde şimdilik kullanıyorum
    Hocam lekeler kamerada mı oldu camındamı benim 6s cihazımda da toz ve leke mevcut ama kamera camında

• Benim kameradaydı hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam kolay gelsin benimde aynı sizin gibi bi problemim var da 2 aydır üşeniyorum yapmıyorum artık yapmam lazım yazınız ilgimi çekti koruyucu camı kırıldı kameranın ve baya bi tozlanma var nasıl çözdüğünüzü şöyle adım adım yazabilir misiniz güvenilir bir kaynaktan harekete geçiyim bende artık ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.