Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
62
Favori
136.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GrandeDiscus

quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Evet siyah silikon kılıfı bu sefer çok beğendim 17 ekimede daha çok var 1 hafta erken gelse bari siteye bakıyorum 6s ler için var hala.

İnşallah gelir de alırsınız hocam

Hocam iphone de yeni olacağım inşallah:)) Spigen'in kılıfları mı kaliteli yoksa orjinal apple sitesinde satılan kılıflar mı?? Teşekkürler... İphone 7 Plus 32 GB Mat siyah almak istiyorum nasipse.. :)

İnşallah alırsınız hocam. Allah gönlünüze göre versin :)

Kılıfta dünyanın en iyilerinden biri Spigen'dir. Tabiki Apple'ın kılıfları da kaliteli fakat Spigen başka bir dünya. Sadece kılıf ürettikleri için çeşitlilikte oldukça fazla Spigen'de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GrandeDiscus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Evet siyah silikon kılıfı bu sefer çok beğendim 17 ekimede daha çok var 1 hafta erken gelse bari siteye bakıyorum 6s ler için var hala.

İnşallah gelir de alırsınız hocam

Hocam iphone de yeni olacağım inşallah:)) Spigen'in kılıfları mı kaliteli yoksa orjinal apple sitesinde satılan kılıflar mı?? Teşekkürler... İphone 7 Plus 32 GB Mat siyah almak istiyorum nasipse.. :)

İnşallah alırsınız hocam. Allah gönlünüze göre versin :)

Kılıfta dünyanın en iyilerinden biri Spigen'dir. Tabiki Apple'ın kılıfları da kaliteli fakat Spigen başka bir dünya. Sadece kılıf ürettikleri için çeşitlilikte oldukça fazla Spigen'de

Teşekkür ederim size de inşallah;))

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Evet tam benlik ama 130 lira yaw. Spigene göre de çok bir avantajı yok (spigen 90 lira).
    Artı çekim sorunu da varmış bu kılıfla. Amzon yorumlarından:
    Question:
    Does the metal frame effect cell signal?
    Answer:
    Sadly, yes. I found that it affected the GPS signal a lot. Using apps that place you on a map (Think Pokémon Go) and this case causes GPS lock to be very erratic. I really like this case a lot, but it is just not useable with this issue.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 2 Ekim 2016; 9:45:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Evet tam benlik ama 130 lira yaw. Spigene göre de çok bir avantajı yok (spigen 90 lira).
    Artı çekim sorunu da varmış bu kılıfla. Amzon yorumlarından:
    Question:
    Does the metal frame effect cell signal?
    Answer:
    Sadly, yes. I found that it affected the GPS signal a lot. Using apps that place you on a map (Think Pokémon Go) and this case causes GPS lock to be very erratic. I really like this case a lot, but it is just not useable with this issue.

Doğrudur hocam metal kaplama var sonuçta. Ben dayanıklılığına ithafen sizi bilgilendirmek istedim. Hani böyle kılıfları seviyorsunuz diye :)

Verus'ta çok iyi bu tam koruma konusunda. Gerçi sizde takip ediyorsunuzdur.. UAG kılıflar nasıl peki sizce? Görüntülerini sevmiyordum ama son zamanlarda hoşuma gitmeye başladı. Ne dersiniz?

https://urbanarmorgear.com/collections/iphone-7-plus-cases/products/monarch-cases-for-iphone-7-plus?variant=22350472260

Bu mesaja eklenen görseller:

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 2 Ekim 2016; 10:54:52 >

• Herkese merhabalar arkadaşlar telefonlarınız hayırlı olsun...

Ben ultra ince şefaf silikon kap arıyorum.
    spigen ürünleri güzel gibi ama 0.4mm
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-AirSkin-Ultra-Ince,PR-2128.html

Bende mevcut 6plus var n11den noname 0.2 ve 0.3mm kapaklar kullandım hep.
    Telefonun arkası çöplük gibi her türlü toz kir pislik içerde. Ayrıca kap zamanla sararıyor.
    1-2 ayda bir değişim yapmak lazım.

Ancak noname ürün 0.2mm olması avantaj , spigenin bu ayarda ürünü yok sanırım?..

Ayrıca kaptan çıkarıp telefonu kullanınca inanılmaz ince bir hissiyat sizi alıp götürüyor. Yani .2mm lik fark çok büyük etkilerle anlaşılıyor...
    0.4mm bu anlamda ultra ince bir ürün değil bence.

ULTRA ULTRA ince bir ürün arıyorum tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

• ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Evet UAG'ı da bekliyorum, ama henüz Türkiye'de i7 serisi için kılıf gelmedi. Geldiğinde fiyatları Spigen seviyesinde olursa almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Evet UAG'ı da bekliyorum, ama henüz Türkiye'de i7 serisi için kılıf gelmedi. Geldiğinde fiyatları Spigen seviyesinde olursa almayı düşünüyorum.

Anladım hocam. Yurtdışı fiyatlarına bakınca sanırım biraz pahalı olur Spigen'lerden. Hele bi gelsin bende bakacağım

İçime sinen 2 kılıf oldu onlarda Türkiye'de yok ya da gönderilmiyor

Şu an mecburen idare edeceğim herhangi bir kılıf alacağım. Bir de bu kılıf hoşuma gitti. Henüz alsam mı almasam mı karar veremedim :)

http://www.ringke.com.tr/Ringke-Frame-iPhone-7-Plus-Kilif-Metal-Slate,PR-343.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 2 Ekim 2016; 11:46:31 >

• VBaranX kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalari hayırlı günler

Ben bugüne kadar Apple cihazlarımda hiç kılıf kullanmadım. Tasarıma saygı olarak düşündüm ve gereğinden fazla özen gösterip en ufak kılcal çizik dahi oluşturmadım. Bu nedenle Allah kısmet ederse Jet Black cihazıma dün 0.2mm çapında şeffaf slikon kılıf aldım. Jet Black günlük hayatta ve normal kullanımda çizilmeye müsait dedi büyük bir çoğunluk ben hala kılıfsız kullanmayı düşünüyorum bir süre sonra ama şimdilik bu kılıf beni idare eder herhalde. Fiyatı sadece 12.90 TL. 6S Plus içinde mevcut olabilir aynı kılıf beğenirseniz alın derim. aşağıya link ekliyorum;

link:https://www.cepsesuar.com/apple-iphone-7-kilif-silikon-ultra-ince-0-2-mm-seffaf_8684.html

Son olarak, bu kılıf sizce tasarımı bozar mı? En ufak bozuntu ve kalınlık dahi beni rahatsız ediyor. Umarım beklediğim gibi çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giansello -- 2 Ekim 2016; 14:29:45 >

• http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Slim-Armor-Black,PR-2090.html
    Arkadaşlar bu kılıf hakkında ne düşünüyorsunuz.

• Giansello G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.

Benim mevcut cihazım 6plus. Onda kullanıyorum takınca çok fit bir şekilde oturuyor ama 0.2mm olsada kalınlık artışını hissediyorsunuz kesinlikle.

ve zamanla her türlü pislik yoz kir saç kılı bile girebiliyor içeriye ilginç bir şekilde. Cihaz ofiste masanın üzerinde duruyor. arabada konsolda duruyor. sokakta cepte ve nası oluyorsa içi kirleniyor ve zamanla sararıyor.

Sonuç olarak bende 7plus mat siyah cihaz aldım ekim sonu gelecek ve kılıf araştırmasına başladım;) Spigen çok konuşulmuş kullananlar tecrübelerini aktarırsa güzel olur orjinal apple silikon kılıf kullanan arkadaş çok güzel yorumlar yazmış çok tatmin etti beni ancak ben silikon şeffaf kılıfı bırakamam. Tasarımı çok beğeniyorum çünkü :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: APOLL0

Arkadaşlar kesinlikle Apple ' ın orjinal silikon kılıflarını öneririm. Yıllardır sert kapak olsun, bumper olsun bir çok kılıf kullandım ancak arkadan veya kenardan giren ufacık bir toz tanesini telefonun arkasının noktacıklar halinde çizilmesine veya renk atmalarına sebep oluyor. iPhone 6s ilk çıktığında orjinal apple silikon kılıf ile beraber satın almıştım, 1 yılda kılıfdan telefonu 3 kere falan çıkarmışımdır. Oda kamera tarafında biriken tozları temizlemek için. 1 sene sonunda telefonu kılıftan çıkarıp -nokta çiziksiz- olarak sattım. Aynı şekilde hanımın telefonunu da nokta çiziksiz bir şekilde sattım. Kılıfın iç tarafı kadife veya fiber bez gibi bir şeyle kaplı. Elden kayma durumuna yok ve dokunma hissi oldukca güzel. Evet biraz pahalı ama ilerde telefonunuzu satarken o farkı çıkarıyorsunuz.
    Geçenlerde de forumdan bir arkadaş sayesinde 7 ve 7 plus için getirttim , aynı kalite devam ediyor.

Çizilmemesinden ziyade düşme halinde ki dayanıklılığı daha önemli açıkçası kılıf içinde hiç çizildiğine şahit olmadım. Düşmelere ne kadar dayanıklı Apple kılıfları nedense hiç güven vermiyor bana.

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Yüzüstü dahil bir çok kez düşürdüm, gayet sağlam hocam. Ekranın hizasının bir miktar üzerinde olduğu için düşme halinde yerle temas etme durumu yok zaten. Kılıf beyada sert bu arada . Tercih meselesi tabi. Telefonu kaba gösterdiğide bir gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: APOLL0

Yüzüstü dahil bir çok kez düşürdüm, gayet sağlam hocam. Ekranın hizasının bir miktar üzerinde olduğu için düşme halinde yerle temas etme durumu yok zaten. Kılıf beyada sert bu arada . Tercih meselesi tabi. Telefonu kaba gösterdiğide bir gerçek.

Diğer kılıflara göre en güzel duran kılıf esasında ancak sizin düşmelere dayanıklı demeniz benim algımı değiştirdi. Açıkçası kamerayı bile kapatmıyor gibi geliyordu videolardan.

Eğer Apple kılıflarıda sağlam ise artık çekincem maliyeti bugün silikon kılıflar 150 TL UAG kılıfları 120 TL Spigenler 90TL (dahada ucuzları var ) hal böyle ve hangisi daha çok hakediyor karar veremiyorum

Daha bir de dafoni ya da spigen cam koruyucu almayı düşünüyorum ki 200 250 TL sırf bu iş için çıkıyor. Hayattan bezdim gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

https://m.tr.aliexpress.com/item/32738195857.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productSubject=100-Original-Ringke-Fusion-Phone-Case-for-iphone-7-7-plus-Dual-Layered-TPU-PC-Clear&spm=2114.13010608.0.0.a3R82s&

Sundan siparis verdim kirmizi renk siyahla guzel olur gibi

Hayırlı olsun, güzel seçim hocam. Bende siyah çerçevelisini birkaç güne sipariş vereceğim kısmetse.

İyi günlerde kullanın :)

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Tercih meselesi hocam ancak arkadaki dayanak kısmı bence oldukça gereksiz.

• http://s.aliexpress.com/6vmEBrii

Koruma konusunda yetersiz kalmaz değil mi

• APOLL0 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle silikon orjinal kılıf üzerine tanımam...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

http://s.aliexpress.com/6vmEBrii

Koruma konusunda yetersiz kalmaz değil mi

Kavgada iyi işe yarar

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.