Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
62
Favori
136.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim.

5s de 2.5 yıl kullandım çok dayanıklı.

Bunu kullanınca başka kılıf almassın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi req16 -- 8 Ekim 2017; 21:4:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    req16 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Gelince ben de ufak bir inceleme yazısı paylaşacağım. Almak isteyen arkadaşlar adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fawkes81 -- 8 Ekim 2017; 22:8:30 >
  • Spigen in internet sitesinden iphone 7 için aldığım ultra hybrid 2 kılıf geldi. Ciddi anlamda çok iyi bir kılıfmış elime aldığım anda sağlam olduğunu hissettiriyor.

• Rhinoshield sipariş edeceğim. Katılmak isteyen var mı? Kargo parası 40$ ve üstünde ücretsiz oluyor. 10 güne teslimat oluyormuş.
    o nedir
    edit: ip7+ alacağım ne önerirsiniz ? cam filmi vs ne varsa söyler misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 14 Ekim 2017; 11:10:57 >
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Bu en sağlam kılıflardan biri. Ben galaxy s8 için alacağım ama 40 doları geçemediğimden kargo ödüyorum. Bu markanın camlarını tavsiye etmiyorum ama kılıfları muazzam sağlam.

link atar mısınız ?
    https://youtu.be/ufrB_Emnlckhttps://rhinoshield.io/collections/iphone-7-plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 14 Ekim 2017; 14:37:43 >
    Çok pahlımış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hangisini alacağız ?
    Ben bunu alacağım hocam s8 için:https://rhinoshield.io/products/samsung-galaxy-s8-bumper-case

iPhone 7+ için de crashguard modeli şu:https://rhinoshield.io/products/iphone-7-plus-bumper-case?variant=25223336897

Ama iPhone için baya farklı modeller var bi bak derim hocam.

https://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Ultra-Hybrid-2,PR-2450.html

hocam buda aynısı sanırım sadece marka değişik
  • iphone 7 için koruyucu ekran tavsıye edebilecek var mı
  • req16 R kullanıcısına yanıt
    radko kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam bazı silikon kılıflar telefon arkasında iz bırakıyor. Direk şahit oldum özellikle şu piyasada satılan ucuz ince delikli kılıflar. İçeri giren toz leke bırakıyor. Bunda da olur mu acaba ben de sipariş vermeyi düşünüyorum tek aklımdaki soru işareti bu. Yukarıdaki mesajlarda bir arkadaş bu durumu belirtmiş. Leke yapmayan iç kısmı (sanırım tüylü) kılıflara da bir örnek vermiş. Orijinal kılıfların da iç malzemesi bu şekilde mi? Sırf bu durum yüzünden orijinal kılıf almayı bile düşünüyorum ancak çok pahalı.@req16

• Bu kılıfı önerirmisiniz? Birde siyah telefonda bu renk nasıl olur sizce?

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba,

Turkcell bayisinden sağlam, düştü mü hasar görmeyen bir kılıf istedim aşağıdaki ürünü verdiler. Orjinal olsun istedim 99 TL lik ürünü 70 TL ye verdi.
    http://spadamobile.com/iphone-7-icin-spada-trio-siyah-siyah-kapak
    çok yumuşak elde bile zor duran bir hissiyatı var, hele ki herhangi bir şeyin üzerinde ise, hemen kayıyor.
    Başka bir bayide orjinal İ7 için kılıf sordum 150 Tl dediler, Bu kılıfında orjinal olmadığını söyledi.

Bu fiyatlar 5Tl den başlayıp 150 TL ye kadar gidiyor, sağlam ve kullanışlı olarak ne almalı bilemedim.
    yardımcı olabilir misiniz lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lorne Malvo

Merhabalar hocam bazı silikon kılıflar telefon arkasında iz bırakıyor. Direk şahit oldum özellikle şu piyasada satılan ucuz ince delikli kılıflar. İçeri giren toz leke bırakıyor. Bunda da olur mu acaba ben de sipariş vermeyi düşünüyorum tek aklımdaki soru işareti bu. Yukarıdaki mesajlarda bir arkadaş bu durumu belirtmiş. Leke yapmayan iç kısmı (sanırım tüylü) kılıflara da bir örnek vermiş. Orijinal kılıfların da iç malzemesi bu şekilde mi? Sırf bu durum yüzünden orijinal kılıf almayı bile düşünüyorum ancak çok pahalı.@req16

Senin istediğin tarzı anladım.

Teknosalarda gördüm.

Silikon kılıf içi sünger gibi bişeyle kaplı.

Onlarda o problem olmuyor. Çok sıkı sarıyor. Leke vs olmuyor.

Benim linkini attığım spigende ise toz oluyor içi 2-3 günde bir çıkarıp temiZlemen lazım. Ama görünüşü ve kullanımı güzel.

• Merhaba,

Konuyu biraz inceledim de çoğu kişi spigen ekran koruyucu onermis.

Aliexpress'te satılan ekran koruyucular yerine neden spigen almalıyız biri açıklayabilir mi

Ona gore satın alayim

• Arkadaşlar iyi forumlar

Orjinal Apple 7 Plus deri kılıf arıyorum,elinde olup satmak isteyen varsa pm atabilirmi?

Ayrıca aliexpress de kopyası satılan apple deri veya silikon kılıf linki atabilirmisiniz.(güvenilir ve ayırt edilmesi çok zor olan satıcı linkleri)

Teşekkürler

• Sanırım Spigen Ultra Hybrid 2 alacağım 70 liraya.

Güzel bir cam koruma lazım. 2 mesaj önceki soruyu tekrar sorayım, 5 liralık koruyucu ile 50 liralık arasında gerçekten fark var mı.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.