Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
62
Favori
136.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar temperli cam ne kullanıyorsunuz plus için, birde 3D Touch sorunu oluyormu?
  • Arkadaşlar ultra ince kılıf arıyorum Plus 7 için.. fiyatı uçuk olmayan ama kalite olarakta spigen e yakın bir kılıf tavsiye edebilir misiniz?

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Aliexpressten cafele marka kilif aldim. Bende spigen air skin de var,bu onunla ayni malzemeden yapılmış.

Kilifi begenince sarj kablosu, ekrani tam kaplayan ekran koruyucu da siparis ettim. Onlardan da cok memnunum.

Check out this cool store on AliExpress

http://s.aliexpress.com/JZJ3uAjM

• Beyler ince olup iyi koruyan bir kılıf önerirmisiniz? Spigenin kılıfını aldım da kaç kütük yaptı telefonu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bende bir adet 7 plus için orjinal uag plasma kılof var kutusu falan herşeyi mevcut ilgilenenlere makul bir fiyattan vebilirim

• iPhone 7 için ekran koruyucu tavsiye edebilir misiniz?

• Geçen gordion avm de 7 ve 7 plus için mat kırmızı metal sadece arkayı kapatan bir ürün gördüm baya hoştu bildiğiniz metal kırmızı 7 plus arkası ile aynı ama yanlar açıkta kalıyor şimdi ben bunu alsam yan tarafşarada metal kırmızı çerçeve koysam nasıl olur

Not ürünü internette bulamadım sadece gordion avm deki kılıfçıda var

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    spigen air skin'e bak hocam.Hepsiburada'da sepet indirimiyle 40 liraya geliyor

• belmont B kullanıcısına yanıt
    Ben Buff kullanıyorum, memnunum. 3D Touch'ta hiçbir problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

On yüzeye jelatin alacam da bu tam kaplayan 3D diye geçiyor yanı ekranın hafif kıvrak yerleri dahil jelatinden mevcut tavsiye ettiğiniz bi marka var mi link gönderebilir misiniz

Aliden bunu almistim, siyah yerleri plastik,elastik bir sey, cama denk gelen kismi temperli cam. Ekrani tam kapliyor,bosluk kalmiyor. Ben begendim acikcasi, ama tabi zaman gectikce parmak izi konusunda ne olur bilemiyorum.

Yine cafele marka ultra ince kilif ile kullanmaya basladim,oldukca iyi oldu.

Look what I found on AliExpress

http://s.aliexpress.com/n2aeiqqI

• sekobaba kullanıcısına yanıt
    Çıkıntı kalmıyor. Değer aynı zamanda lakin 1:1 apple silicone case yazıp AliExpressden 30 35 tlye alırsın aynısını 😂😂ben aldım renk renk 😂😂 aynısı hemde içi falan tüylü.

• wrapsol yada clear coat kullanan tavsiye eden var mi?komple film kaplama şeklinde,tüm köşeler için yaptırmayı düşünüyorum ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimus95 -- 20 Mayıs 2017; 0:29:27 >
  • canysf kullanıcısına yanıt
    Böyle içi mikrofiber ama alt kısmıda kaplayan kılıf yok mu?
  • optimus95 kullanıcısına yanıt
    dün wrespol yaptım mat siyaha. baloncuklar kaldı hep. grideki gibi durmadı. sonra söktüm. ıphone yazısı ve altındaki yazılar bir baktım jelatinin üstünde. Allahtan tamamı geçmemiş. Biraz silik oldu ama hala yazılar var. Jetblackte geçiyordu ama matta nasıl geçti anlamadım.

• WinPeAcE kullanıcısına yanıt
    Rastlamadım apple kendi kılıflarında. Varsa başka firmalarda vardır. İphonelern hepsinin altı açık. Ve bence sıkıntı yok. Çünkü şarj slotunu mikrofon yerini açık delik bırakan kılıflar daha dandik geliyor.

Bu kılıfın içi mikrofiber.

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Yazı olayını bilmiyorum fakat. Daha önceden arkadaşıma ellerimle çektim. Baloncuk kalınca 24 saat içinde kendisi yok oluyor. Değişik bir materyali var. Ve çektikten sonra telefonu kapatıp 1 gün kapalı kalması tavsiye ediliyor.

• Beyler 7 plus için kaliteli bir 360 derece tam koruma ve ultra ince bir kılıf tavsoye ederseniz memnun olurum

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 7 plus Gold renk için düşünüyordum tavsiye edermisiniz wrapsol kaplama şu telefon çıktığın dan beri jet black aklımdan çıkmayan tek renk gel gelelim store de bile renk olarak çizilme aşınma vs muhabbetin den dolayı vazgeçmek zorunda kalmıştım şu ana kadar kullandığım iphone 7 plus renkleri mat black & silver & gold :) inşallah iphone 8 addam akıllı renk yaparlar
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.