Şimdi Ara

iPhone 6SPLUS 32Gb HALA ALINIRMI ACİL BUGÜN ALINACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim.

bugün itibari ile 6S Plus 3160TL verip almak mantıklı sizce samsung sevmiyorum 7 pil ömründen ve ekranından tercih edemiyorum 7 plusa ise bütçem yetmiyor kapalı kutu olması şart kapalı kutuda 3500e felan bulsam alırım ama 3800den aşşa yok o da beni aşıyor

değerli yorumlarınızı beklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbayrakOguzhan -- 9 Ekim 2017; 17:28:44 >

• asla öyle bir hataya düşmeyin 3100 tl verip 6s plus alınmaz ,sahibinden gibi sitelere bakın sıfır uygun fiyata elden alırsınız yada foruma bakın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s plus alınır alınmasına güzel telefonda hocam o paraya değil...

• O fiyata 7 plus satılıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

O fiyata 7 plus satılıyo

3100'e 7 plus demek. Hemen söyleyin de 1000 tane falan alalım köşeyi döneriz satınca.
  • 7 pil omru demissiniz hocam 7 kullaniyorum hemde jb'li sarj sıkıntı yaratmiyor sabah 8 sarjdan cekiyorum gun boyu kullanimda saat 21:00 da %40 civari kaliyor whatsapp+facetime+safari+telefon gorusmesi arada video gunluk kullanimda cok iyi ( asiri video vs kullanim diyorsaniz tabiki plus modeli ) ama inanin sadece arada 1 saat fark eder derseniz ki buyuk ekranli cihaz istiyorum 6s veya 7 plus ama yeni olsun derseniz 7 plus [ 6s plus pisman etmez ]

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

O fiyata 7 plus satılıyo

3100'e 7 plus demek. Hemen söyleyin de 1000 tane falan alalım köşeyi döneriz satınca.

Pasaport kayıtıda 300 liraya yapıyor eleman

iPhone 6SPLUS 32Gb HALA ALINIRMI ACİL BUGÜN ALINACAK

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettiğiniz telefonlarda sıkıntı çıkıyor kapanan çok iphone gördüm sözde hepsi kayıtlıydı

• 3-5 aylık ikinci el sıfır gibi 7 plus 3000 tl zaten 6s plus almaya değermi sen karar ver. Ben almam 6s plus alıcaksamda 2300 e yurtdışı kayıtlı 64 gb alırım.

• değmez hocam kesin ve net

• 6s plus alinir ama max 2400 filan verilir kayitsiz 8 pluslar ztn 3,5 civarinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.