Şimdi Ara

iphone 6s tepki vermeme sorunu (11.0.3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, telefonum 3-4 kere instagramda tamamen takılıyor ve tepki vermiyor hard reset ile açıp kapatmak zorunda kalıyorum, biraz ön araştırma yaptım sahte ekranlar veya tamir edilen iphonelarda görülebilir gibi şeyler okudum ama telefon 0 ekran hiç değişmedi telefon ağır yere düşmedi bile, herzaman yapmasada arada yapıyor ve hep instagramda karşıma çıktı bu sorun, acaba ios dan mı instagram sürümünden mi yoksa donanımdal bir sorun mu cihazdan kaynaklanan sizce, başkahiçbir programda karşıma çıkmadı bu sorun, 11.0.3 den öncede olmuyordu, yardımcı olursanız sevinirim ona göre servise yollayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aslında olmaması gerekiyor çıktı çünkü ios 11,0,3 bunun içindi

• Evet güncelleme olarak ekliyorum, instagram dışında da olmaya başladı sorun donanımsal diye düşünmeye başladım

• bende de donma sorunları çok oluyordu ama dediğiniz gibi sadece instagramla alakalı değildi bende ekran tepki vermiyordu hard reset atıyordum açılınca da tuş kilidi tepki vermiyordu defalarca hard reset sonucu kendine geliyodu son güncelleme ile düzeldi ekranım orjinal değil bu nedenden dolayı imiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.