Şimdi Ara

iPhone 6s Plus Turkcell LTE problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. iPhone 6s Plus cihazım var yaklaşık 1 ay önce Vodafonedan Turkcell'e geçtim vodafone 4.5 g iken hiç bir sorunum yoktu fakat Turkcell'e e geçince 4.5 g interneti açınca şebeke kapanıyor internetim sürekli bir döngü içerisinde açılıp kapanıyor ve beni arayanlar bana ulaşamıyor. Turkcell'i yaklaşık 15 kere aradım o kadar kavga gürültü bir çözüm çıkmadı. Daha sonra Apple desteği aradım ve ordan da bir çözüm çıkmadı.

Benim asıl sorum şu bu sorun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı yoksa Turkcell'den mi. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başka bir Turkcell hattı takıp deneyin. Eğer sorun yoksa sim kartta hata olabilir. Emin olmak için kendi sim kartını başka bir telefonda dene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 6s eşimde 6s plus var.Turkcell hat kullanıyoruz ikimiz de lte ye geçince şebeke bir ya da iki diş çekiyor maksimum evin belli odalarında da internete bağlanmıyor.Bu sıkıntı android ya da wp kullanırken kesinlikle yoktu.

• Buna benzer bir sorun yasamistim ayarlar-hucresel-secenekler-hucresel. Veri agi. Son yazdigim hucresel veri agi menude mevcutmu bende kaybolmustu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 4 Haziran 2017; 22:29:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut hocam

• Sorun turkcell den kaynakli. Zamanla iyileşecektir.

• aynı durum bende de var. Vodafonedan geçiş yaptım.Turkcell in sisteminde bir problem olduğunu söyleniyor.
  • Yalnız değilsiniz herkes şikayetçi bu durumdan ben 3G kullanıyorum
  • Süürümm ile alakali bi durummm ios turkcell ve vodafone de bi halta yaramiyoo kisacasi apple turkcell ve vodafone iişkence cektiriyo nedense turktelekomda problem yok..!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.