Şimdi Ara

İphone 6s 64 gb space gray

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2015 yilinda yurtdişindan 6s 64gb cihaz aldim 2016 yilin kasim gibi cihazim değişime gitti ve 2017 yilin temmuz ayinda cihazim kapatildi müşteri hizmetleriyle 1 ayin sonucunda size kapali sifir garantili cihaz göndericez dediler ve bugun onaylandi cihaz 1 hafta içerisinde elime ulaşicak bu cihazi elimde iphone 7 128 oldugu için satmayi düşünüyorum 3200 tl gider mi sizce.???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsiburada ve Gitti gidiyorda bile 2900tl.

3200değilde 3000bin gibi bir rakam makul bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 16 Ağustos 2017; 15:42:44 >
  • 3000 de olabilir ama ordakiler 64 mü 32 mi.?

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

3000 de olabilir ama ordakiler 64 mü 32 mi.?

Space Gray ve rose gold/64gb.

• Abi fiyat sitelerde falan o dereceyse insanlar yine sitelerden alacaktır.Yani mantıklı makul bi fiyattan vermeniz gerekiyor.
  • mustafa 09 kullanıcısına yanıt
    Haklisin 2800 filan ya satarim yada kullanirim hiç bakmamiştim araştirmadim o fiyatta görünce hak verdim neyse tşk ederim:)

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Sahibinden.com da swap iPhone fiyatlarına bakın, 64 gb'lık olanlarına 2200 - 2350 lira civarı fiyat yazmışlar.
    Denemek için 2500 lira diye ilan açın, gelen talebe göre fiyatını ayarlarsınız.
    7-8 ay garantisi varsa fiyat yükselebilir fakat şu an iki el telefon piyasası çok durgun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 17 Ağustos 2017; 9:50:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • frux kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim ama yok bana söylenilen 2 yil yani gelecek cihaz kapali olucak ona göre fiyat belirliyicem..yada kullanicam..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.