Şimdi Ara

İphone 6dan s6ya geçtim.. Sormak istedikleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar size ben gördüğüm farkları yazayım:

Galaxy s6 +ları:
    -çok hızlı şarj olması
    -tek kelimeyle mükemmel ekranı
    -kamerada bariz daha üstün, hem ön hem arka
    -led bildirim ışığı
    -tasarımı çok daha güzel
    -kilitli ekran bildiriminde içeriği gizleme seçeneği
    -ultra güç tasarruf modu gerçekten çok işe yarar

İphone 6nın +ları:
    -iphonu kullanırken çok daha güvenilir hissediyordum şimdi bişey indirmeden önce 100 defa düşünüyorum
    -safarinin çok daha akıcı olması chromedan
    - güneş altında ekran daha iyi görünüyor
    -uygulamaların daha kaliteli olması ve iphoneda vazgeçilmez uygulamalardan bazılarını androidde bulamamam
    -ve tabiki ios

Şarj konusunda hemen hemen aynı ikiside
    iphonedan sıkıldığım için geçtim
    hangisini alayım diye sorarsanız s6 daha iyi olmasına ragmen iphone 6 alın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung u hiç sevmem ama en beğendiğim özelliği ekranının çok iyi olması ve hızlı şarj olması. Yoksa hertürlü benim için iphone

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung her daim pişmanlıktır. Kaliteli bir sistem kullanmak isteyen bence iPhone kullanır.

• Hocam tamam tasarım falan da en büyük artıyı yazmamışsınız bi yanda ios stabilitesi bi yanda android ne olursa olsun 6 ay sonra şişecek ben de geçmeyi düşündüm fakat heyecan aramaya gerek yok dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexturner

Hocam tamam tasarım falan da en büyük artıyı yazmamışsınız bi yanda ios stabilitesi bi yanda android ne olursa olsun 6 ay sonra şişecek ben de geçmeyi düşündüm fakat heyecan aramaya gerek yok dedim.

Yazdım kardeşim işte ios diye

• 2 hafta bro.. 5s'den z3c'ye geçip 10 gün sonra iphone 6 almış olan biri olarak sana bunu net söylüyorum. Chrome delirtecek sizi. Magaza çöp, uzun lafın kısası pişman olacaksın..

• Dipnot olarak s6 nın çakma iphone 6 tasarımını belirtmek isterim

https://pbs.twimg.com/media/B_IDqS1WsAEx-h3.jpg
  • Tüm ios kullanıcıları iosun kıymetini android kullandıktan sonra anlar.

• uzun yıllar samsung kullandıktan sonra iphone a geçmiş biri olarak acıkca söyleyebilirim ki.İphone da hayat var.
  • Bir şey indirirken yüz defa düşünüyorum kısmından sonrasını okumadım

• Hocam kilit ekranda içerik gizlemeyi anlayamadım ios dada gizleniyor (sanırım mesaj önizlemesinden bahsediyorsunuz. )

• Ön kamerada mor lekeler çıkınca daha da nefret ettim samsungdan ip6 aldım ve ip5 ten sonra android kullanmış biri olarak ben neyaptım diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dehala D kullanıcısına yanıt
    şarj konusunda hemen hemen aynı demişinizde biri 1810 diğeri 2550 mah gerçekten hemen hemen aynımı?yani s6 nın bariz üstünlüğü yokmu?

• 5s satıp note 3 aldım.
    6s çıkınca geri döneceğim pişman oldum sayılır.
  • Samsung mu ? Hani 5c nin plastiği çok eleştirildi ama tüm samsungların leğen plastiğinden iyi olmasına rağmen 5c nin tepki gördüğü bir dünyada samsungun ne gibi bir söz hakkı olabilir? Tasarım diyorsan eğer general mobile lg sony dururken ne samsungu? Kendi kendine hafızası dolup neyden dolayı dolmadığını anlamadığım samsung mu? Aldıktan 2 ay sonra ütü yapar kıvama gelecek kadar ısınıp temple run da kasan samsung mu? Allah bir daha beni samsungla sınamasın .

• s6 nın 1 eksiği de fm radyonun olmaması.
    sd kart kaldırılmış ama içindeki yonga oldukça hızlı.
    ayrıca 14 nm işlemci ile ısınma sorunu çözülmüş. eski samsunglara göre oldukça iyi iş çıkarmış samsung.
    aynı zamanda 4s ve ipad mini de kullanıyorum. bana göre android programları daha kaliteli geliyor. zaten en çok kullanılanlar whatsapp ve facebook ve bu uygulamaların android versiyonları diğer sistemlere göre daha ileride.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

şarj konusunda hemen hemen aynı demişinizde biri 1810 diğeri 2550 mah gerçekten hemen hemen aynımı?yani s6 nın bariz üstünlüğü yokmu?

Yok kardeşim hemen hemen aynı

• u.r.k. U kullanıcısına yanıt
    andoid programlar daha kaliteli diyenn gormemistim tabi dusuncelere saygi duymak gerek 👍🏻

• Android koca bir yalandır. Galaxy s6 dahada yalan. O sistem asla bir kullanıcıya bütünlük hissiyatı veremez. Windows phone un yazılımı bile inanılmaz eksiklerine rağmen o yazılım donanım uyumundaki ahengi çok daha iyi hissettiriyor. Bedava iyi işletim sistemi olmaz olamaz. Android bu alt yapısıyla bol bol abartı janjanlı donanım sattırarak firmaların ekmeğine yağı sürüyor. Fonksiyonellik silahıyla son kullanıcıyı vururken onun akıl sağlığıyla oynuyor. Android yüzünden insanlar her sene yeni cihaz alıp hemen eskitiyor. Çok hain aşağılık bir sistemdir. Hele o pislik samsungun tüm güncellemeler kapalıyken gece çaktırmadan sistem altyapılarını güncellediğine çok şahit oldum. Telefonu inceden bitiriyorlar. Android tarafında çıkan uygulamalar da aynı şekilde bu amaca hitab ediyor. Bu yolla sinsice paralar kazanılıyor. Tekrar diyorum; bedava bütün hizmetler aslında paralıdan daha pahalıdır. Bkz her yıl telefon değiştiren androidci kardeşlerimizin cüzdanına olanlar. Android alacaksanız 999 tl psikolojik sınırınız olsun. Ve meizu lenovo huawei asus gibi bir markadan alın geçin derim . Zira applea verilen paraya asla acımam ama androidli bir sözde amiral gemisine verilen her kuruşa acırım. Çünkü bazan ucuz çinli cihazlar bunlardan çok daha stabil olabiliyorlar. Neyse bunlara katılmayanlar da olacak mutlaka. Saygılar herkeslere.

• Inandiniz ve ciddi ciddi soruyorsunuz. Adam troll yahu. Android ve samsung bolumunde aradigini bulamadi gene buraya geldi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.