Şimdi Ara

iPhone 6 sızıntıları artık çalışan prototipler içeriyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
5.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bildim bileli Apple bilgisayarlarında da piyasadan düşük donanım kullanır. Gidersin toplama canavar gibi bilgisayar alırsın ama Mac in yarı performansını alamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle birşey gelmezki. Tabi koca ekrana birde kalem lazım ve bu cihaza has ekstra özellikler.

iPhone 6 sızıntıları artık çalışan prototipler içeriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Eylül 2014; 0:31:29 >
  • ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    Yaw videolara inanmayın ne videolar yapılmıştı 5 ten önce projeksiyon oluyordu yansıtma klavyeler çıkıyordu falan. Artık videolarda herşey yapılabiliyor bırakın Allah aşkına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 7 Eylül 2014; 0:30:33 >
  • arasira kullanıcısına yanıt
    Macler oyun icin alınmaz çünkü.
    A7 işlemci snapdragon 800 den tekil çekirdek performansında daha güçlü 1.3 ghz de çalışmasına rağmen.Gpusu adreno 330 ile denk güçte.

• quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Ben bildim bileli Apple bilgisayarlarında da piyasadan düşük donanım kullanır. Gidersin toplama canavar gibi bilgisayar alırsın ama Mac in yarı performansını alamazsın

Yanlış biliyorsun demekki . 5s çıktığında sahip olduğu gpu piyasanın en güçlüsüydü. İnsanlar donamımı işlemcinin çekirdek sayısı ve ram miktarı sandıkları için böyle bir algının oluşması çok doğal.Maclerde olay çok daha farklı performasn alırsın derken oyunlardan asla performans alamazsın maclerde.
  • Apple iyidir ayrıca yazılımdan kaynaklı performans farkı da vardır örneğin ati nin bir modeli ekran kartı olsun Mac de ve windowsta. Windowstaki Atinin kendi yazlımıdır Ama Mac tekinin yazılımı Apple aittir.

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Grafikerler neden toplama bilgisayar almıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Grafikerler neden toplama bilgisayar almıyor?

Macler çok farklı dedim okuduysan. Ki şu anda yavaştan windows a kaymalarda başladı
  • Windowstan nefret ettim. Donmalar tıkanmalar virüsler. Bilgisayar bozulsun direk Mac.

• buyuk ekran iphone a yakısmıyor abi. En azında aynı tasarım yolundan gidildigi surece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    Ben sana bişey söyleyim mi büyük ekran telefona yakışmıyor.

En ideal 3,5" en fazla 4,5"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 7 Eylül 2014; 0:58:19 >
  • Kumanda gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Su Apple a uzulmemek elde degil her sene bu kadar calis(ma) calis(ma) ayni cihaz ayni sistem gelisme sifir..
    Ati alan konyayi gecti bunlar hala ekran buyutecekte bilmem ne de bilmem ne !!

Bi Note 4 yada Note Edge in teknolojisine bak bi iphone 6 ya bak zannedersinki Note lar Nasa da iphone lar beytüşşebap ta uretildi..

Yeni note da pek bir teknolojik gelişme göremedim ben. Apple cihazları zaten tasarımından öte yazılımları ile ünlüler. Ayrıca tasarımları da minimalist minvalde çok iyi piyasaya göre ve özellikle de Samsung cihazlara göre.
  • Karizma yerlerde
    İnş. Böyle değildir kurabiyeye benziyor yiyesim geldi

• 5S boyutunda yeni modeller çıkarmazsa iPhone benim için biter. Tek parmakla rahat rahat kullanamadığım telefonlardan nefret ediyorum. 5S ile gittiği yere kadar artık.

• Bir ekran büyüyorsa ve de üstüne kadar tepki çekiyorsa apple doğru yoldadır demek,yıllardır bu ölüp biten android meraklısı ölümüne savunan arkadaşlar neredesiniz ?

Flash player mobilde öldü,iphone desteklemiyor diye cingar çıkartıyorlardı. Çok değil 3 sene öncesi bunlar.

Her yeni android sürümünde yeni telefon donanımlarında bellekler 3-4-5 katlanınca sanıyorlardı ki cihaz artık uçacak kaçacak şişmeyecek dolmayacak dolsa da yavaşlamayacak ne oldu ? ilk android sürümünden beri aynı sorunlar devam z2 ler vs 3 gb bellekli vs. dahili hafıza doldumu bitti işte,o kasmayan takılmayan kutudan çıktığı haliyle alakası olmayan cihaza dönüşüveriyorlar,hala touchwiz diyorlar android diyorlar yahu 3 gb bellekle oyun oynuyoruz windows tabanlı bilgisayarda işlerimizi yapıyoruz kaymak gibi yetiyor ufaccık cihazda mı yetmeyecek yemişler sizi hala donanım çok olunca büyük olunca en iyisi bu diye haberiniz yok.

Yok 8 çekirdekler 2k ekranlar 3 gb bellekler falan ne yapıyorsunuz ? 2k ekranda ben 27 inçte kullanıyorum photoshop resim editliyorum,video kurguluyorum vs. kocaman ekran yahu 5 inçte cebinde taşıdığın alette ne yapacaksın da neyi farkedecek ?

Telefonlar oldu tablet artık 6 inçe kayıyorlar bunun sonu ne olacak ? sığacak cep yok millet yazın düşünüyor '' note 3 üm var abi kışın montta iyidide yazın elde durmuyor cepte sığmıyor'' görüyoruz kotun kıç cebinde böyle yarısı fırlamış telefonları hala ekran büyük olsun 2k olsun 20 çekirdek işlemci 10 gb bellek verin bana verin verin diye donanım zombisi olmuşunuz haberiniz yok.

Yazıncada uyanıklar hemen başlıyor biz böyleyiz şöyleyiz siz nesiniz derdinde biraz aynaya bakın arkadaşlar,derdiniz telefonu alıp işinizi görmek mi millete hava atmak mı ? önce kendiniz eleştirin derim.

engurlu dahil birkaç ekürisi var,bunlar birara geliyor sonra kayboluyorlar,işleri güçleri bu zaten ciddiye almaya gerek yok.

• allahın cezası kalın çizgi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Üzülme ya 4s alırız. EvelAllah 7 ye kadar götürür bizi. 8e bile götürür.

• apple sifir gelisim kaydetti steve dan sonra bu ivmeyle sonlari sony ye benzeyecek gibi bildigin buyutulmus 5s

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.