Şimdi Ara

iPhone 6 sarjım 30+ saat gidiyor [SSLİ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 21.52 ve sarj %2 hala devam ediyor.Wifi açık!
  • ort 6 saat kullanım süresi zaten iyi bir değer, boşuna bekleme süresi ile yarıştırmayın kendinizi. Onu kapa, bunu kapa, bak benim şarjım 5 gün gidiyo. 3310 kullan o zaman, boşa para vermişsin.
  • yaa kullanımdan kullanıma çok fark ediyor.

misal %100 şarj dolu..

bastın power tuşuna ekran geldi kullanım süresi işlemeye başlıyor.3g kapalı sen kilidi açıyorsun biraz menüde dolaşayım, biraz ayarları karıştırayım, yarın haftaya vs yapacaklarımın notunu alayım, sms yazayım falan filan diyelim 10dk kullanım oldu. Kaldı sana %98

Başka bir kullanıcı aynı şartlardı altı telefonu, fotoğraf çekti birkaç tane, oradan facebook fotoları upload etti. oradan real racing açtı şarjdan önce pert ettigi arabası tamir olunca 1 yarış yapıp oyundan çıktı. toplamda 10dk kullanım oldu yine kaldı şarj %93

kullanmak var kullanmak var. ekran parlaklıgı bile çok farkettiriyor, kim ne derse desin iphone 6 nın bataryası zayıf iphone 6 plus ise standartlarda bir değer sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bench Press

Canım arkadaşım kullanımla beklemeyi toplamayacaksın toplamı beklemede yazan süre zaten.

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence de önemli olan kullanım süresi. bekleme süresi dikkate çok alınmamalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka planda uygulama yenileme kapalı, konum servisleri ve bildirimler bazı programlar için açık, mail saat başı kontrole ayarlı, az clash of clans ve boom beach oynarım onun dışında whatsapp ve internette gezinmeyle şarj bir günü rahat çıkarıyor. 3g kapatılsa benim kullanımımla 1.5 gun idare eder ama aktif kullanan, sürekli video izleyen oyun oynayan biri için telefonun şarjı yetersiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 günü doldurmuşsun 7 saat kullanım.
    Android'lere göre normal bir süre.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.