Şimdi Ara

İphone 6 mi nokia 8 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 6 almayi düşünüyorum ama bi arakadas nokia 8 onerdi cok fazla anlamam ama iphone dururken neden nokia nokia mi kaldi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone 6 cikali 5 yıl olacak. Yanından dahi gecemez Nokia 8 in. Sakın 5 yıllık telefona 2000 lira para verme. Hicbir işe yaramıyor. Nokia 8, İphone 7 den bile daha iyi bir telefon. Fiyat olarak karşılaştırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 29 Eylül 2018; 14:55:53 >
  • bende arkadaşı dinleyip nokia 8 sipariş ettim hepsiburadadan inş nokia eskisi gibi iyidir
  • Oğuz51515151 O kullanıcısına yanıt
    geçtiğimiz 6-8 aydır telefon alacak herkese Nokia 8 önerdim ve çoğuda aldı. Henüz benim tavsiyem sonucunda alanlar arasinda sorun yaşayan olmadı ancak. Geçen gün ben kendim almaktan vazgeçtim Huawei p smart aldim. 1750 lira dan fazla vermeye gerek duymadim telefona.

• P smart uzun vadede üzebilir eğer oyun oynuyorsanız azda ama hiç oynamam diyorsanız size her cihaz gider

• XZ Premium dan daha memnun etti beni. Bazi yerlerde firist seviyesi olduğunu hissetirsede ben memnunum.

• İkisi arasından tabiki Nokia 8

• Bende alacağım ama tek düşündüren tarafı kamerası
  • mozturkgss M kullanıcısına yanıt
    Foto çekimleri iphone 6 ile aynı ayar.Ama video konusunda çok vasat,stabilizasyon çok kötü,iphone 5s bile daha iyi video çekiyor o derece
  • Abartmışsınız hocam gece çekimleri dışında bir eksisi yok kamerada bence kardesimdeki s7 edge ile kisayladim gündüz daha iyi bence
  • Oğuz51515151 O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun size, yanlız nokialarda 8 serisinde ghost olabiliyor o na göre dikkatli kullanın mavi ışık filtresi gibi uygulamalar var g6 ana konusundaki arkadaşlara danışın onların kullandığı uygulamalar var güzel cihaz aldınız

• Bundan once lg g4 kullandım herkes ghost var diyip durdu ama 2 sene boyunca hic ghosta
    rastlamadim bazen sorun yaşayanların cok az sayida olduklarını düşünüyorum ( her cihaz icin)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.