Şimdi Ara

Iphone 6 dan Galaxy S5 e.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 6 yı sattım galaxy s5 aldım üstüne baya para kaldı.

Şu an hiçbir fark hissetmiyorum cihaz uçak gibi çalışıyor.Bakalım neler yaşıycam , Android M ile iyi olucak dedi android kullanan arkadaşlarım.

Iphone 6 yı satma sebebim belli bir süre sonra can sıkması kısıtlamalardan dolayı hiçbir şekilde kişiselleştirme yapamıyordum jailbreak lede uğraşmak istemiyordum sonuç olarak böyle bir eylem yaptım maddi ve manevi huzurla doluyum şu an.

• son zamlardan sonra açıkçası s6 düşünüyom hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snotty01 -- 31 Mayıs 2015; 21:39:35 >
  • Bir iki ay sonra tekrar gel.düşüncelerini yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

Bir iki ay sonra tekrar gel.düşüncelerini yaz
    Android cephesinde sürekli güncelleme gelmiyor ve her gelen güncellemeyle telefonlar iyi olacak deniliyor zaten. Keşke biraz bekleseydin s6 alırdın, neyse güle güle kullan.
  • Iyi etmişsin hocam 6 da yapıp bunda yapamadığın bir şey var mi yok insanlar abartıyor bence tamam ios iyi fakat androidde kötü değil. Güle güle kullanın buradaki yorumlar sadece moralinizi bozmaya yarar.
  • Geri döneceksin kardeş, yaşayan bilir..
  • Birkaç ay sonra tekrar gel
  • Ben de note3 aldığım ilk hafta çok mutluydum ikinci hafta hata mı ettim demeye başladım 1. Ayda sattım. Umarım siz benim gibi pişman olmazsınız.
  • 10 dan fazla amiral gemisi Android cihaz kullanmışımdır.

1 tane andorid işletim sistemi, 500 tane android telefon var. 1 tane Ios işletim sistemi, 6 tane iphone var.

Optimizasyon herşeydir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

10 dan fazla amiral gemisi Android cihaz kullanmışımdır.

1 tane andorid işletim sistemi, 500 tane android telefon var. 1 tane Ios işletim sistemi, 6 tane iphone var.

Optimizasyon herşeydir...
    android m ile dahada iyi olacak yalanı...
    android sürümü ilerledikce kötüleşen cihazlar..
    ios performansını yakalayamayıp iosu özleyen insanların ortaya cıkışına sebebiyet veren iki madde.
    s5 iyi cihazdır. şayet iphoneden iyi diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

Iphone 6 yı sattım galaxy s5 aldım üstüne baya para kaldı.

Şu an hiçbir fark hissetmiyorum cihaz uçak gibi çalışıyor.Bakalım neler yaşıycam , Android M ile iyi olucak dedi android kullanan arkadaşlarım.

Iphone 6 yı satma sebebim belli bir süre sonra can sıkması kısıtlamalardan dolayı hiçbir şekilde kişiselleştirme yapamıyordum jailbreak lede uğraşmak istemiyordum sonuç olarak böyle bir eylem yaptım maddi ve manevi huzurla doluyum şu an.

Arkadaşların Android M kullanmış mı?

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel tespit, ios candır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

Hocam çok güzel tespit, ios candır.
    direk okuduğum gibi şunu anladım zaten insan psikolojisi kendini belli eder sen daha sattığın anda pişman olmuşsun ama burada yorumları okuyarak kendini motivee etmeye endekslemişsin şu anda deliler gibi pişmansın tamamiyle kendini avutmaya çalışıyorsun çok yazık
  • 4 tane amiral gemi 2 tane orta segment android kullandim iphone 4 un stabilitesini bulamadim pisman olacaksin degeri dusmeden sat elindekini ios a don
  • Geçmiş olsun
  • Samsung'un m güncellemesini verip vermeyeceği de kesin değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

Iphone 6 yı sattım galaxy s5 aldım üstüne baya para kaldı.

Arkadaşların Android M kullanmış mı?

Bilmiyorum ama preview versyonu kullanıma açıksa dayanamayıp kurmuş olan olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 1 Haziran 2015; 9:29:59 >

• Pismanliktan oleceksin biraz zaman sonra
    S5 i satmak icin kirk takla atacaksin
    Sattiginda da zarar kacinilmaz olacak
    Temiz bir iphone bulmak icin zaman harcayacaksin
    Sattigindan daha ucuza zaten bulamayacaksin
    Bunlar olurken harcadigin vakit + ugras + para lar da ekstra kaybin olacak

Kisacasi buyuk bir hata yaptin aci ama gercek

Bircok kez tecrube ettim ordan biliyorum
  • Tamam da samsung niye? Üzer o telefon seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gholen

Tamam da samsung niye? Üzer o telefon seni.
    İphone 5 ten galaxy s5 e geçtim ilk başlar gayet güzeldi hatta ios gibi takılmadan çalışıyordu sonra "facebook durduruldu" diyip uygulamardan atmalar başladı kasma donma soğuyor insan telden gittim sattım iphone 5s aldım huzurluyum kafam rahat
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.