Şimdi Ara

iPhone 6 'da hangi özellikler eklensin istersiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nurixY

4K çözünürlüğünde 4.5 inch puretina plus ekran teknolojisi

pure isight full frame 41 mpx sensörlü çıkartılabilir lensli kamera

tek parça 6 cm inceliğinde titanyum kasa

core xeon 12 çekirdekli 32 gb ram lı 512 gb ssd li bide bluray li iphone 6 isterik anca 2050 de çıkar....

6cm incelik mi hocam naptin sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone5 3.5 ay oldu hala gelmedi
    İphone 6 altı ay gelmesin bekleyenleri daha çok inletsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sericik -- 28 Kasım 2012; 9:18:20 >
  • iphone 6 2sene sonra çıkacak(apple ın isimlendirme tekiğine göre.şuanki iphone zaten 6.nesil.)
    son çıkan iphone zaten süper.şimdiden kafa yormayın bence böyle şeylere.
  • iphone 6 modeli halen bu arayüz ve kısıtlamalarla gelecekse artık apple ın bu telefon piyasasından çekilmesi gerekir. Çünkü 2 yıl sonra androidin ve donanımların ulaşacağı seviyeyi düşünmek bile istemiyorum. Şu an s2 kullanıyorum. "HER İŞİMİ" görüyor. Bilgisayarı torrente bırakmıyorum elektrik çekiyor diye s2 ile yapıyorum bunu :) Widgetler canlı duvar kağıtları falan filan. Birsürü kıvır zıvır biliyorsunuz işte. Dediğim gibi halen bu tavırlarıyla devam ederse 2 yıl sonra apple ın sonu olur ;)
  • Türkce komut sistemi olsun yeter yani siri surekli aktif olsun ekran ac deyince acsın muhabbet etsin vs vs

• 1) Şarjı ipad kadar gitsin
    2) Fiyat 200 $ olsun
    3) donanım iphone 5 olması yeterli
    4) sadece itunese bağlı kalınmaması
    5) jb yapmadan ücretsiz oyun yüklenmesi ( full oyunlar)
    6) bütün sitelerdeki video ve oyunları açabilme teknolojisi
    7) ekran 4" olması yeterli
    8) kamera 14 mp ve xenon flaş olması
    9) türkiyede ötv'siz satılması

Şimdilik yeterli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Allahim, millet sd kart takilan android telefonlarin hantallamasmasindan rahatsiz burda sd card takilsin diyen var.
    Allahim, yil 2012 apple kullanipta hala bluetooth la dosya paylassak diyen var, apple in mantigini neden izin vermedigini hala kavrayamamis insan var.
    Allahim, 7.9 inclik ipad mini yi piyasa suren apple degilmis gibi zaten herboya bir ios cihazi yokmus gibi 5inc olsun diyen var.
    Allahim, anroid de bile flash artik olmusken, adobe artik mobil platformda flash a destek vermeyecem demisken, flash olsun diyen var.
    Allahim, neden Allahim...

Cok haklisin.

Blackberrydeki gibi sag ustte kucuk bi led olsa yeterli.Arayuzun degismesini yazanlar olmus bence bu arayuz gayet hos ve bununla 3-4 yil daha idare etmeliler(hee ufak ufak degisiklikler olabilir )

• ingilizce kadar iyi çalışan türkçe siri olsun yeter ama bunun için iphone 6 çıkmasına gerek yok, gerekli yazılımı ios ile güncellesinler yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan3333

1) Şarjı ipad kadar gitsin
    2) Fiyat 200 $ olsun
    3) donanım iphone 5 olması yeterli
    4) sadece itunese bağlı kalınmaması
    5) jb yapmadan ücretsiz oyun yüklenmesi ( full oyunlar)
    6) bütün sitelerdeki video ve oyunları açabilme teknolojisi
    7) ekran 4" olması yeterli
    8) kamera 14 mp ve xenon flaş olması
    9) türkiyede ötv'siz satılması

Şimdilik yeterli

Yazdiklarinizin cogu suan mumkun zaten

1) Sarj olayi zamanla olur, uretilen pillerin gelismesine bagli olarak(amper olayi diil, incelik ve boyut acisindan)
    2) Fiyat mumkun diil, cunku belli bir fiayti tutturmus firma
    4)Apple in politikasi geregi bence hic duzelmicek bu itunes bagliligi, bence gerekte yok alisiyor insan
    5)25 PP programini bir arastirin
    9) Turkiyede maalesef her elektronik urunde otv var yapicak bisi yok, ama apple store acildigi zaman bir miktar ucuzlar urunleri

Geriside zaten olacak seyler diyebilirim, sadece xenon flas olmaz, boyutlarindan dolayi

• quote:

Orijinalden alıntı: nurixY

4K çözünürlüğünde 4.5 inch puretina plus ekran teknolojisi

pure isight full frame 41 mpx sensörlü çıkartılabilir lensli kamera

tek parça 6 cm inceliğinde titanyum kasa

core xeon 12 çekirdekli 32 gb ram lı 512 gb ssd li bide bluray li iphone 6 isterik anca 2050 de çıkar....

Blu raymi napacan bf3 gta5 mi oynucan

• PİL SÜRESİ
  • Sallayarak şart etme.
  • Sinirlenip Duvara Vurduğumda Duvardan Sekip Geri Gelmesi Ve Tek Zarar Dahi Olmaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_genc6134

sebeke ile 3g goruntulu konusma olsun. jailberkte olan guzel uygulamalari bekliyoruz ornek: home tusuna ihtiyac duydamadan istedigimiz uygulamadan cikmak. kilit ekranin birisi atadiginda reddet cevapla seceneginin cikmasi
    blutut

3G ile goruntulu konusma zaten iPhone 5 ile geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_genc6134

sebeke ile 3g goruntulu konusma olsun. jailberkte olan guzel uygulamalari bekliyoruz ornek: home tusuna ihtiyac duydamadan istedigimiz uygulamadan cikmak. kilit ekranin birisi atadiginda reddet cevapla seceneginin cikmasi
    blutut

Kilit ekranında birisi aradığında red etmek için açma/kapama tuşuna ard arda iki kere basmanız yeterli. 3G ile face time iOS 6 ile geldi. Telefonunuzu son sürüme güncellerseniz kullanabilirsiniz.
  • parmak izi tanıma çok güzel olur
  • madem saçmalıyoruz ... bulaşıkları yıkasın istiyorum .. ütü yapsın. ben eve gelince yemek yapsın. patates kızartabilsin.
  • Anteni olsun. Ben antenli telefon özledim arkadaş!
  • iphone mu? ne iphone'u? iphone ne arar la bazarda?
  • İnsanlar çoğunlukla siz onlara gösterene kadar ne istediklerini bilmezler.
    -Steve Jobs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.