Şimdi Ara

iphone 6 batarya sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir iki gündür bataryada sıkıntı oluştu yüzde 25 gösteriyor şarja takıyorum yüzde 32 oluyor birden bire 3 er 5 er düşüyor

bu sorunu yaşayan arkadaşların tavsiyeleri nelerdir ne yapabilirim

• Aynı sorun bende var su an serviste telefon ikinci kez ayni sikayetten verdim servise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kronik sorun haline geldi.

• Benimkinde de ayni sıkıntı var

• inşallah yazılımsaldır o zaman
  • Servise ios 9.3 verdim ios 10 yukleyip teslim etmisler:)eger bunlarda servisse yazilimsal oldugunu dusunmuyorum her ikisinde de olmasi donanimsal olduğu sogukta da kapanma yapiyor hala çözüm yok

• o kadar para ver bir de şarjı hemen bitsin kötü durum
  • Pili değiştirirseniz sorununuz çözülecektir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var fakat ios 10'a güncelleme yapmadım ben. 9.3.4 kullanıyorum şu an. Bir anda şarj bitiyor hızlı düşüyor, %40 iken telefon kapanıyor vs. Batarya bitik resmen. Garantiye göndersem ücretsiz pili değiştirirler mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Aynı sorun bende de var fakat ios 10'a güncelleme yapmadım ben. 9.3.4 kullanıyorum şu an. Bir anda şarj bitiyor hızlı düşüyor, %40 iken telefon kapanıyor vs. Batarya bitik resmen. Garantiye göndersem ücretsiz pili değiştirirler mi acaba?

Benim ip 6 da ayni sekildeydiBatarya bitik diye düşünüyordum yetkili serviste batarya testinde %95 batarya ömrü cikti.Bugun teslim aldim ilinci kez kalibrasyon edilmis oldu.Sogukta anlik kapanmalar yaşadığım icin götürmüştum ama daha deneme şansım olmadi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.