Şimdi Ara

IPHONE 6 ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
11.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba 2.200 gibi bir bütçem var, bu zamanda iphone 6 alınır mı? Yoksa Samsung S6 Edge Modeli yada 200 daha ekleyip Note 5 modeline mi yönelmeliyim.. iphone 6'yı alsam üzer mi yada kasar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoki -- 17 Ocak 2017; 11:11:56 >

• Hocam 2.200 tl bütçen var ise ben 6S almanı öneririm mümkünse 64 gb olan modelini almaya çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Tavsan -- 17 Ocak 2017; 11:11:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukruege

Hocam 2.200 tl bütçen var ise ben 6S almanı öneririrm.

Hocam sıfır olarak düşünüyorum 6'slerin sıfırı 2800'lira
  • Ben 2 ay önce 1900 tl ye 3 aylık 6S aldım bana kalırsa sıfır alma temiz bir 6S bulman mümkün sıfır 6 alacağına 2. El 6S almanı öneririm. 6 ile 6S arasında bariz hız farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theoki

quote:

http://www.apple.com/tr/shop/buy-iphone/iphone6s/4.7-in%C3%A7-ekran-32gb-uzay-grisi#00,12,20

havale yaparsan 2.639,04 TL'ye geliyor. bu saatten sonra iphone 6 ya 2200 tl vermeni kesinlikle önermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

quote:

http://www.apple.com/tr/shop/buy-iphone/iphone6s/4.7-in%C3%A7-ekran-32gb-uzay-grisi#00,12,20

havale yaparsan 2.639,04 TL'ye geliyor. bu saatten sonra iphone 6 ya 2200 tl vermeni kesinlikle önermem.

Hocam düz hesap yaptım bende. 2650 aşıyor şuan beni, sadece telefon hakkında bilgi almak istedim. Alınmayacak derecede kötü performansımı var.

• Alınmayacak bir cihaz değil ama 2200 de az para değil 6s çok daha iyidir kamera, ram farkı vs. olarak daha üstün ve almışken üstüne biraz daha ekleyip 6s alman daha faydalı olur senin açından.

Ama illa 6 alacağım dersen onuda alabilirsin tabiki; ben şuan 5s kullanıyorum gayet hızlı ve akıcı iken 6 seni üzmez 6s çok daha iyi olur.
  • Kusura bakmada hocam aptallık etme. S6 edge veya Note 5 gibi canavarlar varken İphone 6 ya para vermek komik olur. Biraz araştırma sonucu anlarsın ne demek istediğimi.
  • O bütçe ile arkadaşların dediği gibi 2. el 6S al. İlla sıfır olacak diyorsan iphone SE alabilirsin. Küçük ekran senin için sorun değilse iphone 6'dan çok daha güçlü bir telefon.

Samsung S6 ya da Note 5'e gelecek olursak, android çöplüğüne bulaşmamanı tavsiye ederim. Ios ile kapışması için daha çok yolu var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

quote:

Hocam düz hesap yaptım bende. 2650 aşıyor şuan beni, sadece telefon hakkında bilgi almak istedim. Alınmayacak derecede kötü performansımı var.

kötü performansı var demedim 2200 tl verilmez diyorum. Arkadaşlarında dediği gibi sahibinden.comdan araştır güzel temiz 2.el iphone 6s bul al 2.el iphone samsung gibi değildir servisi fazla üzmez.

• valla hocam 2 yıldır ıphone 6 kullanıyorum hala ıyı bir cihaz kasma donma olayı yok abcak bu saatten sonra ıphone 6 ya 2200 lira verilmez o paralara 6s bulabilirsin bence ama daha uygun fiyata ıp6 bulursan alınabılecek bir cihaz
  • Ürün alalı yaklaşık 1,5 yıl oldu aldığım günden beri ara sıra sessiz tuşu çalışmıyordu.Kendi kendine açılıp kapanıyordu.Apple servisi Atrı servi troy mağazasına ilettim.Sırf dışında çok inceden darbe olduğu için garantiye girmez deyip benden 1300 tl bedel istediler.Bende bunu haklı bulmadığımı apple türkiye yetkilisine ilettim.Mühendisimize soracağız dediler 1 haftada öğle bekledim.Tam 15 gündür telefosuzum.Üstelik servis ekran koruyucu temper camınıda sökmüş.Kısacası anlayacağınız arkadaşlar bu firmadan bu marka ürün almayın.Çünkü Apple da servisinden yana tüketicisinden değil.Ama telefonları kullananlar biziz unutmayın.1-2 demeyip tepkimizi ortaya koyarsak hizaya gelirler.Ben boşunamı 2 katı telefon parası verdim.
  • iphone 6'yı sıfır 2100'e aldım, dün 2400 tl oldu, bir günden karlı oldum, lakin önümüzde ki telefonlarda sıkıntılı.
  • Valla bende kararsızım arkadaşlar 1900 TL ye değişim cihazı buldum iphone 6 64GB, birde sıfır kutulu fatura adıma kesilecek iphone 6 32GB var 2200 TL. ikisi arasında çok kararsızım. 6s için söylediklerinize katılıyorum hızlıdır kamerası iyidir vs. ama iphone 6 da yarı yolda bırakmaz birkaç sene gider gibi ne dersiniz ??
  • 6 ya vereceğin parayı se ye ver. Hem daha güncel bir kasa
  • Kesinlikle alınmaz . Arkadaşlarında söylediği gibi ya biraz daha fazla para verip 6S alın , veya paranız sıkıntıysa SE alın .
  • Android telefon uzun süreli kullanımda pişmanlık yaşatıyor malesef. İphone o konuda daha stabil ve kararlı.Diğer yandan İphone 6 kullanıcısıyım. Yarı yolda tabiki bırakmaz, ama vereceğin o paraya 6s alman daha mantıklı diye düşünüyorum. Çünkü bariz hız farkı var. Yinede 6 da alınabilecek bir cihaz.
  • Eger ekrani sorun etmezsin iphone se daha iyi olur sizin icin
  • biraz hort olucak ama se güncel kasa yorumunu görüp geçmemezdim
  • İlk çıktığı günden beri kullanıyorum gayet de iyi çalışıyor alırsan yarı yolda bırakmaz ama artık telefonu bilinçli şekilde yavaşlatmaya başladılar o yüzden o paraya çok temiz 6s bulabilirsin 6s al kafan rahat olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.