Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.032
Cevap
212
Favori
483.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anneme iphone 6s 32 gb almak istiyorum ama bi türlü fiyatlar inmiyo yakalayamıyorum bu aralar kampanya olmuyo herhalde yada ben denk gelemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 gb 6s plus neden hepsiburada da en uygun şekilde satılıyor?Apple türkiye garantili birde. Söz konusu hepsiburada ve ucuzluk olunca işkilleniyorum.
  • aeson01 kullanıcısına yanıt
    Neden ki ben bugüne kadar çok alışveriş yaptım hiç sıkıntı yaşamadım hepsiburadada

• Arkadaşlar 2.el yurtdışı kayıtlı 5 aylık 32gb 6s için 2.200e anlaştık bir sorunu gözükmüyor sizce fiyat iyimidir ve 2.el alırken nelere dikkat etmeliyim iclouddan cihazı silmek lazımmış galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1lost

Arkadaşlar 2.el yurtdışı kayıtlı 5 aylık 32gb 6s için 2.200e anlaştık bir sorunu gözükmüyor sizce fiyat iyimidir ve 2.el alırken nelere dikkat etmeliyim iclouddan cihazı silmek lazımmış galiba

pahalı garanti geçmiyor artık burda yurtdışıların en son öyle idi değmez o paraya burdan 2.el al 2350-2450 arasına bulursun garantide hem 15 ay falan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: 1lost

Arkadaşlar 2.el yurtdışı kayıtlı 5 aylık 32gb 6s için 2.200e anlaştık bir sorunu gözükmüyor sizce fiyat iyimidir ve 2.el alırken nelere dikkat etmeliyim iclouddan cihazı silmek lazımmış galiba

pahalı garanti geçmiyor artık burda yurtdışıların en son öyle idi değmez o paraya burdan 2.el al 2350-2450 arasına bulursun garantide hem 15 ay falan olur

6 16gb alıcaktım o fiyata çıktım hocam ne gibi sıkıntılar olabilir garantisiz en az 2 3 yıl götürmesini istiyorum ve satarken ne kadardan gider tahminen
  • İphone 6 32 gb hepsiburada günün Fırsatı 2.188 tl bence kaçmaz anneme alacağım bi tane ne derseniz arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Msavaşusa

İphone 6 32 gb hepsiburada günün Fırsatı 2.188 tl bence kaçmaz anneme alacağım bi tane ne derseniz arkadaşlar?

hocam link vs koyarsan iyi olur bizde girip bakarız
  • iphone 6s plus 16gb teşhir ürünü., kuveyt xcite elektronik mağazasından 138 kwd (1670 tl) alındı.
  • İphone 6 32 gb metro toptancı markette 2.199tl world karta 50tl puan 2.150ye geliyo internet haricinde bana 2.200e iphone 6 32gb satan mağaza söyleyebilecek olan var mı? Varsa oradan alıcam? Özellikle her yerde bu fiyata zaten diyen değerli kardeşlerlmden cevap bekliyorum.

• Bu aralar 6S'lerde sıcak fırsat yok sanki. Şöyle sağlam bir fırsat kovalıyoruz ama yok arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

iphone 6s plus 16gb teşhir ürünü., kuveyt xcite elektronik mağazasından 138 kwd (1670 tl) alındı.

Hocam daha detayli bilgi verir misiniz ? Yurtdisindan telefon alinamiyor diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasir19

quote:

Orijinalden alıntı: budak_1903

iphone 6s plus 16gb teşhir ürünü., kuveyt xcite elektronik mağazasından 138 kwd (1670 tl) alındı.

Hocam daha detayli bilgi verir misiniz ? Yurtdisindan telefon alinamiyor diye biliyorum.

mağazadan alındı. internet üzerinden almadım.
  • budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Hangi mağazadan Türkiye'de mi?

• Kuveyt diyor kwd diyor.

• Merhaba arkadaşlar 6s32 gold alma düşüncem var şu anda gold bilgisayar da fiyat 2879 lira fiyat nasıl goldtan alışveriş yapan var mı yoksa sıkıntılı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Merhaba arkadaşlar 6s32 gold alma düşüncem var şu anda gold bilgisayar da fiyat 2879 lira fiyat nasıl goldtan alışveriş yapan var mı yoksa sıkıntılı mı

3000 TL ye kapalı kutu ip7 32 gb sattım hocam. Daha yüksek fiyat veren olmadı. Size tavsiyem 3000 3050 gibi kapalı kutu 7 alın

• cLk kullanıcısına yanıt
    İyi diyorsunda üstat bende eşşek şansı var ben alımkar oldum mu denk gelmiyor sahibinden bakıyorum başka yerde nasıl güveneceksin yani dediğin fiyat çok güzelde bana denk gelmiyor

Gold nasıldır alışverişin oldumu oradan telefonda acil oldu bilmiyorum belki biraz daha araştırayım mı alayım mı kararsız kaldım

Teşekkürler üstadım cevap için

• Arkadaşlar merhaba,

iphone piyasasını ve swap cihazları vs hiç bilmiyorum. Telefonum bozuldu acilen bir telefon almak istiyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-6s-32-gb-rose-gold-sifir-1-yil-turkiye-garantili-a1688-287393829/detay

şu uygun mu sizce? Fırsat beklemeli miyim size? 2500 bütçem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1129839

Arkadaşlar merhaba,

iphone piyasasını ve swap cihazları vs hiç bilmiyorum. Telefonum bozuldu acilen bir telefon almak istiyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-6s-32-gb-rose-gold-sifir-1-yil-turkiye-garantili-a1688-287393829/detay

şu uygun mu sizce? Fırsat beklemeli miyim size? 2500 bütçem var.

Rose gold delikanlıyı bozar.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.