Şimdi Ara

*** IPHONE '6-6S' VE '6-6S PLUS' FIRSATLARI PAYLAŞIMI (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.033
Cevap
212
Favori
483.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Birim ücret kısmında niye kdv siz fiyat yazmıyor.

O zaman şöyle yazması gerekiyor

Birim ücret : 1861.00TL

KDV : 336.00TL yazması gerekmezmi

Kdv dahil işlemde bu şekilde olması gerekir

yazdan beri o kadar çok ürün aldım ki teknosadan, forumdaki arkadaşlara gönderdim. hepsindede faturalar bu şekilde. Teknosa böyle yapıyor. Mantıken sizin dediğiniz gibi olması lazım. birim fiyattan kdvsiz yazması lazım. Sistemleri değişik.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    tamam hocam baktım doğruymuş öyle yapıyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en ucuz 6s 16 gb nerden alabilirim şuan

• Arkadaşlar 6s plus 32gb havale ile 3.310tl.. Önümüzdeki ay kullanılmak üzerede 100tl indirim çeki veriyor, onuda 1000tl lik alışverişte kullanabiliyorsunuz. Kampanya 12'sine kadar, bana önerebileceğiniz başka bir alternatifiniz var mı?
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/apple-iphone-6s-plus-32gb-uzay-gri-cep-telefonu-fiyati,218274.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leteral -- 10 Mart 2017; 13:59:34 >
  • İphone 6s 16gb kapalı kutu 2300tl ye yokmudur

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

İphone 6s 16gb kapalı kutu 2300tl ye yokmudur

O paraya anca swap alınıyor hocam.Hiç denk gelmedim o rakama satılan bir yer

• 58_transporter_58 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta teknosadan burda forumdan birisi 2200tl ye almış inanmadım adam fatura gönderdi harbiden almış hatta dur sanada konuyu atayım

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    https://store.donanimhaber.com/a0/1a/7c/a01a7cbf6f40ca2518e0ee9de09f9b06.jpeg

belo 3 nickli arkadaş almış

• http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-6-32-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV000003XBYY?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=CNrb9brh19ICFY8Q0wodSsYFow

İphone 6 32 GB Apple Türkiye Garantili 2.200,00.-TL

Fiyat uygun değil mi? Birde birleştirebileceğim kampanya var mı Hepsiburada'da? Bilgisi olan var mı?
  • semioli S kullanıcısına yanıt
    Alınmaz çünkü 2000tl ye swap iphone 6s var

2200 verene kdr gider 1800tl ye iphone se alırım hepsiburadada var

• Yok bende vazgeçtim! İphone 6'da 1.2 MP ön kamera varmış? Şaka gibi!

İphone 6S bakacağım. Onunda 16 gb olanı 2.690,00.-TL!

Ne zor iş bu ya! Zaten tek çekim alıyoz birde güya taksitler kalktı , bankalar cirit atıyor 48 aya kadar vade diyip faizi banka kazanıyor.
    Hocam swam 6S nerden bulabilirim 2000e . Birde swam değişim ürünü olduğu için tek eksiği garantisi mi

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    sahibinden sitesinden 6s sıfır ilanları tıkla filitreleme kısmına makimum 2100tl yaz. Eksiği vs yok herşeyi oluyor bazılarının garantiside devam ediyor. Ben 12 ay garantili swap cihaz 2000tl anlaşmıştım para ayarlayamadım.

Eyvallah bakıyorum aimdi, peki garantisiz urun önerir misiniz

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    swap ise alınır çünkü zaten swap sıfır üründür garantsi olmasada olur.

Kesinlikle hat takılmamış ekran jelatini üzerinde olan swaplardan olsun. Yoksa kullanılmış swap alma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 15 Mart 2017; 17:38:4 >
  • 2780 E (70 DE PARAF BAHAR INDIRIMI), 6S 32GB SPACE GRAY ALDIM GG UZERINDEN TEKNOSA MAGAZASINDAN DAHA UCUZA APPLE GARANTILI BULAMADIM VALLA.
  • Arkadaşlar hepsiburada'da iphone 6s 16 gb 2.699 en ucuz bunu buldum sizce alınırmı biraz daha beklemeliyim

• Miss gibi 6s 64 space grayim vardi devletimiz el koydu, şimdi telefon bakiyorum umarım bunada el koymazlar :))

• powerbank alıcam fakat. Outputları şarj makinesi ile aynı olan arıyorum bizim şarj makinesinde 1.2A hatta 2-3 tane farklı Amperli çıkış olursa daha güzel olur. Mesela 1.2A diğer çıkışta 2A falan diye.
  • Almayı düşünecek özellikle ilk kez iphone alcaklar size tavsiyem 16 gb almayın yeter gibi geliyor ama size verdiği alan toplam 11gb ilk başta iyi fena değil diyorsunuz doğru düzgün fotoğraf bırakmayıp uygulamaları lazım olunca yüklüyosunuz ama 10 tane uygulama olsa onlar bile şişip dolduruyor. Bu sebepten 16 cihazımı sattım şimdi en aşağı 32 belki 128 gb tekrar almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.