Şimdi Ara

IPHONE 6- 6 PLUS SUUDI ARABISTAN FIYATLARI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.100
Cevap
13
Favori
187.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dupont81

1260 TL ye aldım 4s isviçre'den =)

vergi iadesi aldınmı?
  • yok hocam almadım, nasıl alınıyor?? bir de uğraşmak istemedim
  • arap emirliklerindeki iphone larda facetime özelliği yok diyorlar arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellaris

http://www.jarirbookstore.com/html/weeklyads.asp

şimdi İpŞimdi ipad 2 1599 riyal mi ? ortalama 800 tl
  • arkadaşlar ben 27 ocak 2012 de medineden taiba çarşısından telefoncudan, iphone 4s 16 gb sim kilit free aldım,3000 riyal yani yaklaşık 1500 tl ye,gayet memnunum.
    facetime da var.gelincede 10 tl ye pasaporta işletiyosun.
    orda 2 çeşit iphone var,britannia benim aldığım bu bunda face time var,zaten kutunun arkasında,bütün eu ülkelerinde kullanılabilir diyor,
    bide 2799 riyal olan var onda facetime yok bilginize.bence hiç düşünmeyin,alın derim...
  • katar veya dubai den nerden alabilirim iphone?tecrubeli arkadaslar varmı daha once buralardan alısveriş yapan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canavar72

arkadaşlar ben 27 ocak 2012 de medineden taiba çarşısından telefoncudan, iphone 4s 16 gb sim kilit free aldım,3000 riyal yani yaklaşık 1500 tl ye,gayet memnunum.
    orda 2 çeşit iphone var,britannia benim aldığım bu bunda face time var,zaten kutunun arkasında,bütün eu ülkelerinde kullanılabilir diyor,
    bide 2799 riyal olan var onda facetime yok bilginize.bence hiç düşünmeyin,alın derim...

hocam ıyıde burda 1450tl den sıfır ambalajında satılıyor sıtede... gerek varmı 1500tl ye almaya.. hadı 1250tl felan olsa deger diyecegım ama ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

arkadaşlar ben 27 ocak 2012 de medineden taiba çarşısından telefoncudan, iphone 4s 16 gb sim kilit free aldım,3000 riyal yani yaklaşık 1500 tl ye,gayet memnunum.

hocam ıyıde burda 1450tl den sıfır ambalajında satılıyor sıtede... gerek varmı 1500tl ye almaya.. hadı 1250tl felan olsa deger diyecegım ama ..

2799 sar 1.321 tl 1 riyal 0.4720 ykr

• benimde annemler haftasonu umreye gidiyorlar insallah ben seyi merak ettm bu iphone 4s lerin arkalarındaki iphone yazısı arapca diye duydum ona bi cevap verirseniz cok sevinirim bide orda iphonenun orjinal ve en güvenilir yer jarir bookstore mu ? bu jarir bookstore medine mi ? smdiden tesekkür ederim
  • quote:

Keske 2800 riyal olani alsaydın, ama saglık olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya2695

benimde annemler haftasonu umreye gidiyorlar insallah ben seyi merak ettm bu iphone 4s lerin arkalarındaki iphone yazısı arapca diye duydum ona bi cevap verirseniz cok sevinirim bide orda iphonenun orjinal ve en güvenilir yer jarir bookstore mu ? bu jarir bookstore medine mi ? smdiden tesekkür ederim

Jarir Mekke ve Medine'de var, İPhone heryerde aynı İPhone .
  • teşekkür ederim ya bilgi verdiğin için iyi oldu
  • Blackberrylerin keyboardları arapça mı acaba, 3gs fiyatını bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QPR

Blackberrylerin keyboardları arapça mı acaba, 3gs fiyatını bilen var mı?

Tr fiyatindan yola cik 1000 tl

• yaza iphone 5 cikacak diyorlar. sizce suanda 4s almak mantiklimi ?

ben de arabistandayim ve abha extradan 2799 riyale buldum. yani yaklasik 1350 liraya geliyor. ama elimde galaxy note var. ( eeessseeek kadar ) bu yuzden kucuk bir telefona ihtiyacim var.

acaba diyorum 5 i beklemeden 4s mi alsam karar veremedim. ustelik burada ucuz. yani turkiyede seneye 1000 e satabilirim diye tahmin ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

quote:

Hocam blackberry lerde İngilizce klavyede var Arapça'da var

3GS 1500riyal civarı yani 750lira.. Ancak stok sıkıntısı var

• quote:

Orijinalden alıntı: tibitermo

yaza iphone 5 cikacak diyorlar. sizce suanda 4s almak mantiklimi ?

ben de arabistandayim ve abha extradan 2799 riyale buldum. yani yaklasik 1350 liraya geliyor. ama elimde galaxy note var. ( eeessseeek kadar ) bu yuzden kucuk bir telefona ihtiyacim var.

acaba diyorum 5 i beklemeden 4s mi alsam karar veremedim. ustelik burada ucuz. yani turkiyede seneye 1000 e satabilirim diye tahmin ediyorum..

Hocam note lazım degilse sat bana , 4s i tavsiye ederim, ben aldığıma hiç pişman olmadım.

Seneye aldigin 4s o Türkiye'de satarsın yine Arabistan'dan alırsın ne de olsa yine ucuz olacak... Türkiye'de pahalı olması cok güzel su 4s in inşallah seneye 4000lira olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

quote:

quote:

Hocam ikisi bir mi? hem arapça-hem ingilizce keyboard. Extra Stores'ta full ingilizce keyboard bulunabilir mi? Konuyu dağıttım arkadaşlar kusura bakmayın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

quote:

quote:

Hocam ikisi bir mi? hem arapça-hem ingilizce keyboard. Extra Stores'ta full ingilizce keyboard bulunabilir mi? Konuyu dağıttım arkadaşlar kusura bakmayın.

hocam ben extra da değilde geçen ay gittiğimde jarir de ingilizce klavye gördüm... ayrıca telefoncularda da ingilizce gördüm.

iki şekilde de satılıyr

• Umarım Extrada da vardı çünkü düşündüğüm model Curve 9360 jarirn internet sitesinde Arabic Qwerty yazıyor. Extranın sitesinde böyle birşey söz konusu değil ama birkaç modelde arabic yazıyor extrada da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QPR -- 12 Şubat 2012; 12:54:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.