Şimdi Ara

IPHONE 6- 6 PLUS SUUDI ARABISTAN FIYATLARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.101
Cevap
13
Favori
187.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bizhy

Ayrıca buradan size temin edeceğim cihazların 2 yıl Arabistan icerisinde garantisi olacak ve arıza durumunda buraya getirilip onarılması konusunda bizzat ben ilgileneceğim. (uluslararası garanti Türkiye'de geçmiyor bazıları kabullenmesede)

Aynı sekilde baskası vasıtasıyla Arabistan'dan almış olduğunuz ancak arıza yapan cihalarınızla da ilgilenebilirim.

Arkadaşlar jariri book store denilen mağazanın sattığı ürünler sahte falan olabilirmi çok kişi sahte alıp geliyomuş ben arabistandan samsung galaxy s2 almayı düşünüyorum acaba arabistandakilerde türkçe dil desteği var mı bu konuda bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delta.34

quote:

Ayrıca buradan size temin edeceğim cihazların 2 yıl Arabistan icerisinde garantisi olacak ve arıza durumunda buraya getirilip onarılması konusunda bizzat ben ilgileneceğim. (uluslararası garanti Türkiye'de geçmiyor bazıları kabullenmesede)

Aynı sekilde baskası vasıtasıyla Arabistan'dan almış olduğunuz ancak arıza yapan cihalarınızla da ilgilenebilirim.

Arkadaşlar jariri book store denilen mağazanın sattığı ürünler sahte falan olabilirmi çok kişi sahte alıp geliyomuş ben arabistandan samsung galaxy s2 almayı düşünüyorum acaba arabistandakilerde türkçe dil desteği var mı bu konuda bilgisi olan var mı ?

Ben jarir bookstore dan aldırdım hiçbir sıkıntı yok türkce simfree tek dezavantajı Arabistan çıkışlı iphonelarda FaceTime yok ama hiç eksikliğini hissetmedim Arabistan'da guvenebilecegin ender iphone satan yerlerden biri

• quote:

Orijinalden alıntı: Mario Puzo

Arabistan'dan alınca arka kapağındaki Iphone yazısı arapça yazıyormuş, doğru mu ?

Yanlış ben İ phone 4 Getirttim Arkasıda Önüde Türkiyedeki ile aynı.
    10 Ay aldu oradan alalı 1100 Tl ye aldım
    Bu arada 100 Riyal Yaklaşık olarak 50 TL dir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

mekkeden alınmaz pahalı. ... 16 gb fiyatına ingiltere den 32 Gb alınır.... bu fiyatı vermeyi düşünüyorsan zaten 16 GB ı istanbuldada bulursun

cidde den alabiliyorsanız alın normal fiyatı

16gb 3.000 riyal = 1.279,42 TL

16 gb 499 pound = 1.275,74 TL

32 GB 599 Pound 1.531,39 TL

32 GB 3.590 Riyal =1.531,04 TL

not : İngiltere Apple Store larda İpnone 4 e zam gelmiş

son durum
    16GB £510 = 1.302,51 TL

32GB £612 = 1.563,01 TL

11 Şubat Cuma Kurlara göre:

1 pound = 2,5566 TL ----- 1TL 0,3911 Pound

1 Riyal 0,4265 TL ----- 1 TL 2,3448 Riyal

şakamı bu :S amerikada 1.222TL gibi bir fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: c@do

gençler umreye gidenler var aldırayım mı sizce ?? 41.hafta üretimi var bende anten problemim var :) hadi söyleyin alayımmı ciddeden ??

sim kilidi falan yoktur bunlarda değil mi ?

Simkilitsiz geliyor. Rahatlıkla alabilirsin..
  • medine Carrefour da 2799 riyal, yani 1400 tl şu anda..
  • Beyler gelicek ay şubat sonuna doğru 15-20 kişilik bir kafile götürücem kafile başkanı olduğum için pasaportların tümü elimde olucak kafiledekilerinide tanıyorum pasaportlarını kullanmama izin vericeklerdir.Bende bu fırsatı değerlendirmek istiyorum.Medineden 6 tane iphone 4s 1 tanede iphone 4 almayı düşünüyorum o kadar para verip almışken sonra sahte vs. olsun istemiyorum bu yüzden aziziye mahallesine hiç uğramıcam onun yerine jairbrookstore,extrastore yada mobily'den alıcam benım sorum bunların dışında arabistan garantili fiyatı çok pahalı olmıycak yerler nerelerdir ?.Özeliklede iphone 4 bulabilceğim bi yer varmı 4s'ler konusunda rahatımda iphone 4'ü bulabilceğimden emin değilim.Birde iphone 4s fiyatları şuan için 1350TL civarı iphone 4 fiyatları ne kadar net bilgisi olan var mı ???
  • şuanda buradaki iphone 4 s fiyatları türkiyeye göre gayet ucuz iyi , tavsiye ediyorum aldıracak olanlara , 3 senedir burdayım aldığım ürünlerde bir sıkıntı yaşamadım henüz
  • Suudi arabistan'da sony shop var mı arkadaşlar? Nerdedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Suudi arabistan'da sony shop var mı arkadaşlar? Nerdedir acaba?

Her sehirde var
  • Günaydın arkadaşlar

İphone 4s 16 gb için Dubaiden 1450 tl fiyat nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDUST

Günaydın arkadaşlar

İyi fiyat kaçırma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gradient

quote:

Orijinalden alıntı: CDUST

Günaydın arkadaşlar

İyi fiyat kaçırma...

Teşekkürler cevap için
  • medine jarir bookstoreden alınan cihazlar sim free dimi bir sorun olmaz
  • 16 GB ler 1326 TL ye denk geliyor. Oldukça iyi
  • Kardes onu biliyorumda alınan cihaz sim free mı onu soruyorum tereddüt içindeyim o kadar para verip elimde kalır diye kilitli çıkar diye sim freemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_1997_25_1907_fb

medine jarir bookstoreden alınan cihazlar sim free dimi bir sorun olmaz

Simfree tabi
    %1000000 garanti verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer_1997_25_1907_fb

medine jarir bookstoreden alınan cihazlar sim free dimi bir sorun olmaz

Simfree tabi
    %1000000 garanti verebilirim

Sagol hocam Şubat 12 de alcam inşallah jarir bookstoreden :)
  • 3g ve 3gs ne kadar
  • şuan güncel fiyatları hangi modelse sorabilirsiniz, elimde jarirstore nin kataloğu mevcut
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.