Şimdi Ara

### iPhone 6&6+ Batarya Testleri ### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
2.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xperia Z3 9:30 saat ekran süresi mi vermiş yani? Yuh diyorum, Sony var ya tam olarak reklam özürlü bir firma, bu özellik samsung yada apple'da olsa bunu öyle bir şekilde pazarlarlar ki devrim oldu sanırsınız ama sony hiç bahsetmiyor bile. 6+ hayal kırıklığı zaten 6 dan çok birşey beklemiyorduk ama 6+'Dan daha fazla beklerdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

İ6+ daha iyi pil sunuyor ama bence bir dezavantaji sarj suresin uzun olmasi, ben 5s i yarim saat sarja takiyorum baya bir sarj oluyor. 6+ da bu nasil acaba.

Ürün satışa çıksın incelemeler gelecektir suan için bir şey söylemek zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    Abim de fanatik Sonycidir vaktinde ona aldanıp X10 almıştım garantisi bitmeden rami yetmemişti
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Evet bu durumu bende irdelemiştim.
    iPhonedo'nun incelemesinde ikisinde de aynı şarj aleti çıktığı söylendi.
    Bende Note 2 var 2 Amperlik orjinal şarj aletiyle 3100 mah'lık pil 2 saat 15 dakika cıvarında şarj oluyor. iP6+'ın 2915 mahlık bataryası sanırım 3 saate yakın bir sürede şarj olur o da kapalı halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalmilita

xperia Z3 9:30 saat ekran süresi mi vermiş yani? Yuh diyorum, Sony var ya tam olarak reklam özürlü bir firma, bu özellik samsung yada apple'da olsa bunu öyle bir şekilde pazarlarlar ki devrim oldu sanırsınız ama sony hiç bahsetmiyor bile. 6+ hayal kırıklığı zaten 6 dan çok birşey beklemiyorduk ama 6+'Dan daha fazla beklerdim.

Z2 de 8 saat ekran süresi veriyordu ,Sony reklam yapmasını bilmiyor : ))

Z2 de bir arkadaş rekor kırmış , 13 saat ekran açık süresi almış.Sadece alo demiş ve telefondan e-kitap okuyarak geçirmiş.
     ### iPhone 6&6+ Batarya Testleri ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYAKKABI_KUTUSU -- 23 Eylül 2014; 0:07:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://youtu.be/vXCEtg-ZgoA. Burda bir fark yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: psag

http://youtu.be/vXCEtg-ZgoA. Burda bir fark yok gibi

Ilk mesaja ekliyorum hocam.

• Hertürlü günün sonunda şarja takacaksın .

Ve sabahtan akşama kadar dışarıda kalacaksan , her türlü harici şarj taşıyacaksın .

Bataryaya gereksiz yere takılınıyor . Ben iphone kullanırken şarjsız kaldığımı görmedim. Araba kullanıcıları için sıfır sorun . Öğrencileri bilemeyeceğim. Öğrenci adamda bu kadar pahalı telefon kullanmasın .
  • Içerik güncellenmiştir.

• Bu videolar da pil farki yok gbi i6 ve i6+ arasinda. Bence plus biraz daha fark atmaliydi i6 'ya

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Orijinalden alıntı: Menladi

Benim anlayamadığım nokta apple kullanıcılarının şarj sıkıntısını biliyor. Daha güçlü bir batarya koyamıyor mu telefona ? Biri bana açıklayabilir mi ? Misal iphone 5s'e veya 6'ya 3000mah batarya koyamaz mıydı ?

İstese tabiki koyabilir fakat azar azar veriyor her şirket gibi kendi çıkarını düşünüyor

Apple kasa tasarımını ön planda tutup çerçeveyi incelttiği sürece pil kapasitesinin yükselmesini hiç kimse beklemesin.

Malesef pil teknolojisi mekanik harddisk'ten SSD geçişi gibi nesil atlayamıyor ve bunu bütün donanım üreticileri farkında.

Apple'dan beklenecek hamleler, kullandığı ve ilerde kullanacağı donanımların daha düşük enerji tüketimi harcaması ve işletim sisteminin mevcut donanımına çok iyi uyum sağlamasıdır.

• İçerik güncellendi.

• akke4323 kullanıcısına yanıt
    Videolar çok güzel fakat başka videolarda bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: tcdd4242

Videolar çok güzel fakat başka videolarda bekliyoruz

Araştırıyorum hocam bulabilirsem konuya eklerim

• 6 günü tamamlarmı tamamlamazmı ondan korkuyorum ama 3g açık kullanımda zor, plusta sıkıntı olacagını sanmıyorum ama yeterli olur
  • 3G kapanamaması büyük bir kayıp olacak bizler için, hele ki 3G'nin 2-3 diş çektiği yerlerde kendini zorlaması bataryaya etkisi büyük olacak
    Film izleten videoya göre 6 ve plus aynı şekilde azalmış fakat bu her şeyde böyle olmayacaktır zannımca.

• Kuray K kullanıcısına yanıt
    http://www.gevey.com.br/nano4g/

Buradaki uygulama ile kolay bir şekilde çözebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tcdd4242

Film izleten videoya göre 6 ve plus aynı şekilde azalmış fakat bu her şeyde böyle olmayacaktır zannımca.

Bende sizin gibi düşünmekteyim daha detaylı bir video veya belge bulursam konuya ekleyeceğim.
    Takipteyim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.