Şimdi Ara

İphone 6 %40 da cok hizli sarj dusme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone 6 kullanmaktayim %40 iken sarj %20 ye dusuyor sonra %6da telefon kapaniyor bi cok kisi sarj ile ilgili konu acmis fakat benim cihazim garantili degil ne yapmami onerirsiniz orjinal adi altinda batarya satiyorlar onlardan mi alip takmam lazim cihaza zarar verir mi cevaplar icin cok tesekkur ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Nette 40 50 tl satilan tornavida hediyeli olan bataryalardan alip takin sorunun cozulur 4s ve 5 icin alip takmistim zamaninda gayette memnun kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gktgknk G kullanıcısına yanıt
    Cevap icin cok tesekkur ederim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

Nette 40 50 tl satilan tornavida hediyeli olan bataryalardan alip takin sorunun cozulur 4s ve 5 icin alip takmistim zamaninda gayette memnun kaldim

Yapbozmu birleştiriyosun kardeşim al tak biliçsizce yapılan her hareket telefona kalıcı hasar verir servisine ver onlar halleder

• hileli622 H kullanıcısına yanıt
    Bilene yapbozdan daha basit kardes el becerisine yetenege bakar sen servise taktirir 3 kati para bayilirsin ne takiyorlar goremezsin ben kendim takarim ne taktigimi bilirim kafam rahat olur alt tabani batarya degistiriyosun uzay mekigini yorungeye oturmuyoz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktgknk -- 5 Kasım 2016; 2:51:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.