Şimdi Ara

iPhone 5se üç farklı renk seçeneğiyle birlikte gelecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Çok zor temizini bulmak. Bulursan da satma. Benim nakit ihtiyacım oldu ama sattığıma pişman oldum.

Of of of. N93i ve N82 efsane telefonlar. Hele N82nin o xenon flashi. Duygulandirdin hocam :)
  • quote:

Çok zor temizini bulmak. Bulursan da satma. Benim nakit ihtiyacım oldu ama sattığıma pişman oldum.

Of of of. N93i ve N82 efsane telefonlar. Hele N82nin o xenon flashi. Duygulandirdin hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadis gibi herkes Apple haberi okuyup birbirine satasip durmus,neyin kafasi bu :)
  • ___NeO kullanıcısına yanıt
    N93i'yi sattığıma çok pişman oldum sıfır gibiydi. N82 duruyor. Artık eskisi gibi heyecanlanmıyorum. 6s aldım ama içimde gram heyecan yoktu. Aldım açtım bu yani. Ama N82'yi alıp eve gidinceye kadar içim içimi yedi. O kutuyu açarken heyecandan kalbim duracaktı. Nokia ne yapıp edip bir şekilde kullanıcısını heyecanlandırıyordu. Ne Apple ne Samsung bu heyecanı veremiyor. Nokia'nın havası başkaydı. Şimdi bile Android telefon çıkaracak haberleri dolanıyor heyecanlandırıyor beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

A8 işlemciyle mi geri kazanacakmış eski kullanıcılarını? İnsanların algısını değiştirmek için çıkarılacak bir model olacağını düşünüyorum. Küçük ekran sevenler alıp kullanıp, yeni iPhone'lardan daha yavaş olduklarını fark edince tekrar büyük iPhone'lara yönelecek. Böylelikle yeni iPhone'ları satın alacak iHuman'lar artacak.

Senin A8 dediğin işlemci Snapdragon 800-810 Exynos 7420'yle yarışıyor hatta kafa tutuyor.

Çift çekirdek 1.4ghz işlemci , 8 çekirdek 2.5ghz i deviriyor hala utanmadan yüzsüz yüzsüz konuşuyor.

Vallahi pes. yeminle pes.

iPhone 5se üç farklı renk seçeneğiyle birlikte gelecek

A9 Çipseti zaten amuda kalkarak rakiplerini tokatlıyor.

Apple 4 çekirdeğe geçmedi hala adamlar resmen dalga geçiyorlar bunlarla.

A9'la kıyaslarsan eğer arada baya bir performans farkı var. Sen geçmiş androidlerle kıyaslıyorsun. Burda önemli olan a8 in snapdragonlari exynoslari tokatlaması değil, Apple'ın bu telefonu a8 çipsetle çıkarması.

• quote:

N93i'yi sattığıma çok pişman oldum sıfır gibiydi. N82 duruyor. Artık eskisi gibi heyecanlanmıyorum. 6s aldım ama içimde gram heyecan yoktu. Aldım açtım bu yani. Ama N82'yi alıp eve gidinceye kadar içim içimi yedi. O kutuyu açarken heyecandan kalbim duracaktı. Nokia ne yapıp edip bir şekilde kullanıcısını heyecanlandırıyordu. Ne Apple ne Samsung bu heyecanı veremiyor. Nokia'nın havası başkaydı. Şimdi bile Android telefon çıkaracak haberleri dolanıyor heyecanlandırıyor beni.

Hocam N93i mukemmel bir cihazdi. Hele tasarim olarak rakipsizdi o donem icin. Suan bile ayni tasarimi guncel donanimlarla piyasaya sursunler kafa tutar butun amiral gemilerine. Nokia olayina gelirsek, ben cok uzuldum nokianin bitmesine. Symbiani bi turlu yeni nesile optimize edemediler. Simdi androidli cihazlar falan cikaracak deniliyorda ah o symbianli Nserisi cihazlar cok baskaydi ozeldi. Keske symbiani tutturabilseydiler ve suan hala piyasada Nserisi telefonlar olsaydi ortaligi kasip kavursaydilar cok isterdim. :/

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    Krala saygı. :) Symbian'ı çok arıyorum bazen. Eski tadı yok telefonların. Nseries efsaneydi zaten. Ah ah N82, N86 8MP, N93i, N95 8GB ne telefonlardı. N93i benim nazarımda hâlâ tüm zamanların en sıradışı ve yaratıcı tasarımına sahip telefon. Tam bir mühendislik harikasıydı. N82 Nokia'nın ilk xenon flaşlı modeliydi. Ayrıca akıllı dünyasındaki ilk xenon flaşlı modellerden biriydi. Hatta global anlamda pazara çıkan ilk xenon flaşlı akıllı telefondu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 8 Şubat 2016; 1:41:26 >

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    Merhaba 23 yaşındayım ve 230 farklı model telefon kullandim. Bana neden android seçtiğiniz hakkında bilgi verir misiniz ?

• 4 inch sevenler için mi çıkartılıyor yoksa yine 5c hesabı sözde ucuz model edasıyla mı :) 4 inch severlere reva görülen eski teknoloji mi yoksa :)

Eğer i6 özellikleriyle gelicekse kusra bakmasında çöp 5s ile performans açısından zaten fark yaratmıyor bu işlemci, bari 6s özelliklerini koysalarmış 3d touch olmasada işlemci ram kamera olabilirdi böylece 5s ten geçmeye değer bir cihaz olurdu :)

• Bu haber yalanlandı. Ve rose gold rengi ileride Macbooklara ve iPadlere de gelecek.
    http://9to5mac.com/2016/02/06/rose-gold-iphone-5se-ipad-macbook/

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Bu yaşta nasıl bu kadar cihaz değiştirdin N86 kullandığın zamanları biliyorum.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Her hafta cihaz değiştirdiğim dönemlerde oldu hocam ayda 4 cihaz eder :) o efsane kayboldu ve hala daha bulunamadı :(

• E55'i cok istedim de alamadim keza E65'te kizakli cok guzel bir telefondu para yetmeyince gidip bir Windows Mobile telefon almistim.

Mazi icimde yaradir.

Symbian 9.x surumleri kullanmak kismet olmadi.

• Simdi nasil kotu oldum varya :). Yav alsinlar simdiki butun cihazlari piyasadan biz yine tuslu Nserisi cihazlara geri donelim.

hangi sıfatla soruyorsun bilgi istiyorsun genç arkadaşım
    Ya telefoncuda çalışıyordun ya da pederde para boldu her hafta telefon değiltiriyordun. Başka bir ihtimal gelmiyor aklıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

hangi sıfatla soruyorsun bilgi istiyorsun genç arkadaşım

O kullandığınız cümlede fanboy luk sezdim açıkçası yani neden öyle bir cümle kullandınız merak ettim bende çok cihaz kullandim ve nedense en stabilize işletim sistemi ios geldi.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Harç liklari yemezdim hocam hep 2.el telefon alirdim :)

• quote:

Krala saygı. :) Symbian'ı çok arıyorum bazen. Eski tadı yok telefonların. Nseries efsaneydi zaten. Ah ah N82, N86 8MP, N93i, N95 8GB ne telefonlardı. N93i benim nazarımda hâlâ tüm zamanların en sıradışı ve yaratıcı tasarımına sahip telefon. Tam bir mühendislik harikasıydı. N82 Nokia'nın ilk xenon flaşlı modeliydi. Ayrıca akıllı dünyasındaki ilk xenon flaşlı modellerden biriydi. Hatta global anlamda pazara çıkan ilk xenon flaşlı akıllı telefondu.

İlk xenon flashlı telefon sonyericsson k790i / k800i serisidir. Nokia N serisinde bence en efsane cihaz n91di içimde ukte kalan 3 cihazdan biridir. Ah ı müzik kalitesi yokmu
    Edit: akıllı kelimesini atlamışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsten -- 9 Şubat 2016; 3:42:38 >

• Annelerimizin dolaptaki mercimek yemeğini ısıtıp ısıtıp önümüze getirdiği gibi apple da saçma sapan modelleri yeni bi icatmış gibi karşımıza çıkarıyor 5c den ne hayr gördünkü 5se den görücen. Milleti güzel kandırıyor apple.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.