Şimdi Ara

iPhone 5se üç farklı renk seçeneğiyle birlikte gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 5se üç farklı renk seçeneğiyle birlikte gelecek 

iPhone 6 serisiyle birlikte 4" ekran boyutundan vazgeçen Apple, her ne kadar satışlarını arttırsa da büyük ekrana geçmek istemeyen bir çok kullanıcıyı da arkasında bıraktı. Şirketin 4 inçlik yeni bir model üzerinde çalışarak bu kullanıcıları tekrar kazanacağı da uzun süredir dile getiriliyor.

Kısa bir süre önce yeni modelin iPhone 5se adıyla tanıtılacağı bazı sızıntılarla ortaya çıkmıştı. Firmanın son 4 inçlik akıllı telefonu iPhone 5S olduğu için bu isimlendirme de oldukça gerçekçi gözüküyor. Yeni modelde ayrıca iPhone 6 donanımı kullanılacağı da bir süredir gündemdeydi. Kısaca hatırlatmak gerekirse bu özelliklerden öne çıkanlar Apple A8 çipset, arkada 8MP ve önde 1.2MP çözünürlükte kamera, NFC ve 4G desteği oluyor. iPhone 5se'de pil kapasitesinin de iPhone 5S'e oranla arttırılması bekleniyor.

Yeni sızıntı ise akıllı telefonun 3 farklı renk seçeneğiyle geleceğini gösteriyor. Bu renklerden ikisi Apple'ın değişmezleri gümüş ve uzay grisi olacak. Farklı olan üçüncü renk ise pembe. Daha önce iPhone 6S'de "roze altın" seçeneğiyle pembeye yakın bir rengi görmüştük, ancak kaynağa göre bu kez iPod Touch'larda gördüğümüze benzer bir ton kullanılacak.

Çıkış tarihiyle ilgili son bilgiler ise akıllı telefonun 15 Martta iPad Air 3 ve yeni Apple Watch ile birlikte tanıtılacağını gösteriyor.

• elde kalan 5c,5s parçalarını degerlendir 4000 binlira dan sür piyasaya valla iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2100-2400 aralığından girer piyasaya büyük ihtimalle.

Apple kalitesine güveniyorum fakat renk ve batarya olayını yine eline yüzüne bulaştırmaz umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • su an anasayfada 5 tane ipon haberi var karizma duzeltme operasyonu
  • Android icat olmasa yanmıştık düşünsene Apple kullanıcıları gibi herşeye sevinir olacaktık

• anneme bi tane 5se alacam.kadın nokia asha ile vatsaptan komşulara mesaj atacam diye harap oldu
  • 3-4-5-6 dan sonra 6-5-4-3 şeklinde bile satabiliyor büyük firma vesselam.

• A8 işlemciyle mi geri kazanacakmış eski kullanıcılarını? İnsanların algısını değiştirmek için çıkarılacak bir model olacağını düşünüyorum. Küçük ekran sevenler alıp kullanıp, yeni iPhone'lardan daha yavaş olduklarını fark edince tekrar büyük iPhone'lara yönelecek. Böylelikle yeni iPhone'ları satın alacak iHuman'lar artacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

A8 işlemciyle mi geri kazanacakmış eski kullanıcılarını? İnsanların algısını değiştirmek için çıkarılacak bir model olacağını düşünüyorum. Küçük ekran sevenler alıp kullanıp, yeni iPhone'lardan daha yavaş olduklarını fark edince tekrar büyük iPhone'lara yönelecek. Böylelikle yeni iPhone'ları satın alacak iHuman'lar artacak.

Senin A8 dediğin işlemci Snapdragon 800-810 Exynos 7420'yle yarışıyor hatta kafa tutuyor.

Çift çekirdek 1.4ghz işlemci , 8 çekirdek 2.5ghz i deviriyor hala utanmadan yüzsüz yüzsüz konuşuyor.

Vallahi pes. yeminle pes.

iPhone 5se üç farklı renk seçeneğiyle birlikte gelecek

A9 Çipseti zaten amuda kalkarak rakiplerini tokatlıyor.

Apple 4 çekirdeğe geçmedi hala adamlar resmen dalga geçiyorlar bunlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 7 Şubat 2016; 17:09:55 >

• GELMESİN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Android icat olmasa yanmıştık düşünsene Apple kullanıcıları gibi herşeye sevinir olacaktık

Konu apple olunca icat'ı "ayket" diye okudum ben de fanboyum sanırım

• AndaCakan kullanıcısına yanıt
  • İpod 6 nin sim kartlı şeklinde olur bence. Donanımı kasası filan bence İpod 6 ile çok benzer olacak.

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    Android icat olsa ne olmasa ne? Android de iOS da yokken Symbian vardı. İkisini toplasan Symbian etmez kalite olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndaCakan

quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Android icat olmasa yanmıştık düşünsene Apple kullanıcıları gibi herşeye sevinir olacaktık

Konu apple olunca icat'ı "ayket" diye okudum ben de fanboyum sanırım

hahahhaha aynen hocam bende oyle okudum

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    ilginç bir bakış açısı merak ettim kullandığın symbian telefonun marka modeli nedir
    Nokia koleksiyonum var. Nokia 6720c, 6710 Navigator, C5 5MP, N79, N82, N86 8MP ve 808 var. E52 ve N93i de vardı sattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 7 Şubat 2016; 20:40:43 >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    efsane telefonlarmış bende şu aralar düşünüyorum bu tür koleksiyon
  • 499TL ederi olan bir telefona benziyor.

Çok zor temizini bulmak. Bulursan da satma. Benim nakit ihtiyacım oldu ama sattığıma pişman oldum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.