Şimdi Ara

iPhone 5S sağ üst köşe kasa açıklığı (Space Gray)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar böyle bir sorunum var telefonun 2 senesi dolmak üzere kasa açıklığı çok belli oluyor yandan bakınca bu yüzden de kameraya toz girmiş kamera biraz bulanık çekiyor ama çok değil ve bastırınca ekrana içine göçüyor garanti kabul eder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değişim olur büyük ihtimal yada ekranı değiştirirler ve kamerayı temizlerler başka sorunları varsa söyleyin onuda değişim yaparlar ozaman

• Anladım çok saol ama sağ üst köşede çok ufak bir eziklik var sorun olur mu sence?

• benimde kasada açıklık var. apple ile konuştum cihazı servise getirmem gerektiği, bunun bir fiziksel sorun olduğunu söylediler. cihazınızda açıklığın olduğu bölgede açıklık var ise açıklığı düşmeye bağlayarak garanti dışı bırakabilirler. işiniz biraz şansa kalmış.

ön kameraya mı toz girdi? açıkcası kasa açıklığı için cihazımı servise göndermek istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aniltuna30

Anladım çok saol ama sağ üst köşede çok ufak bir eziklik var sorun olur mu sence?

Ufak eziklik varsa sorun olmaz haşat olmasın yeter sonuçta tüketim cihazı vitrin mankeni değilki

• telefonu verdim garantiye kadın hayra kaldi ben gitmeden once her seyi ayarlamistim iphone mu bul touch id vs vs kadın tek tek sordu hepsine evet kapattim dedim aferin odevine iyo calismissin dedi xd sonra tlf aldi sikayeti sordu yazdim degisimini talep ediyorum yazdirdim kadin tamam dedi dusurdun mu dedi hayir dedim xd tamam oldu dedi hadi insallah gelir beyler merak ediyorum acikcasi dhshshs

• insallah yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: aniltuna30

telefonu verdim garantiye kadın hayra kaldi ben gitmeden once her seyi ayarlamistim iphone mu bul touch id vs vs kadın tek tek sordu hepsine evet kapattim dedim aferin odevine iyo calismissin dedi xd sonra tlf aldi sikayeti sordu yazdim degisimini talep ediyorum yazdirdim kadin tamam dedi dusurdun mu dedi hayir dedim xd tamam oldu dedi hadi insallah gelir beyler merak ediyorum acikcasi dhshshs

Hocam sonuçtan bizide haberdar ederseniz sevinirim. Bu arada benim cihazda böyle;

iPhone 5S sağ üst köşe kasa açıklığı (Space Gray)

Acaba sizinkide mi böyleydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 20 Mart 2017; 23:47:19 >

• benimki nasıl biliyor musun telefonun sag ust kosesini tirnakliyorsun disari isik suzuluyor

• bende de iphone 5 te öyleydi telefoncuya götürdüm içini aştı baktı pili şişmiş ekranı dışa doğru ittirmiş pili değiştirdim sorun kalktı
  • Son durum ne hocam değişim oldu mu?

• Aynısı bana olmuştu. Garantisinin bitmesine 2 ay kala Marmara Park' da ki Troy'a götürdüm. Sağ üst kasa açıklığı ve bataryası çabuk bitiyor diye ekledim. 4 gün sonra aradılar cihazının hazır gelebilirsiniz diye. Gittim cihaz değişimi olmuş. Artık swap mıdır bilemem orasını ama sıfır kasa 5s verdiler.

• AwerlawK kullanıcısına yanıt
    Evet :) dün geldi değişim cihazı verdiler

• Ama btk mesaj attı imei kayıt dışıdır diye onunla uğraşıcam yarın

• Sevindim adınıza hocam güle güle kullanın. SE vermediler sanırım? Ben de bi ara göndericem garantiye ama telefonun altında parlak kenar bandının üstünde 2mm lik bi sürtme var. Bakalım biz de değiştirebilicez mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AwerlawK kullanıcısına yanıt
    Yok 5S verdiler bende de kırık dökük bolca vardı ama kabul edip insafa geldiler heralde ndnsnss

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.