Şimdi Ara

IPHONE 5S Mİ, LG G2 Mİ, NOTE 3 MÜ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
5
Favori
13.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 senedir iphone kullaniyorum.su anki telefonun iphone 5.ios benim icin kusursuz isletim sistemi.ama 16gb artik yetmiyor.32gb tercih etsek bu sefer de fiyat azimsanmiyacak derecede artiyor.daha da onemlisi ekran baya kucuk geliyor.bu sebeplerden son zamanlarda aklim s4 e kaydi derken lg cikti ortaya.incecik cerceve olayi cok hosuma gitti.o acidan tam istedigim tasarim.donanimi da iyi olunca iphone dan artik vaz mi gecsem diye dusunmeye basladim.androidi ne kadar sevmesem de yukarida yazdigim 2 faktor beni androidli bir cihaza yaklastiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hiç marka ve model vermeyeceğim. Şahsen ben hiç bir zaman IOS tan şaşmayacağım. En azından devrim yaratacak bir androit telefon çıkana kadar...

• 5s al geç hiç düşünmeden

• İnsanlar iphone un donanimiyla baska bir telefonun donanimini karsilastiramaz, yani anlami yok

Iphone icin yazilip da calismayan, kaldirmayan bir uygulama yok ki!?

• quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

şimdinin fiyat/performans ürünü lg g2. [NOKTA]

Iphone vs LG degil
    Ios vs Android karsilastirmasi yapilmali.

Yazilim olarak her zaman Ios,
    Donanım olarak her zaman yeni model Android cihazlar onde olacak.

Ben 5 yil Iphone kullandim, 1 aydir S4 kullaniyorum.
    Ekran, ozellikler guzel ama Ios'u ozlemeye basladim.

• senelerdir,3g den 5 e kadar sürekli iphone kullanmış biri olarak note 3 beni gerçekten etkiledi, iş içinde telefonu sık kullanıyorsanız tam alınıcak telefon,buyuklugu biraz taşıma sorunu yaratabilir ama alma taraftarıyım, sınırlamaların olmaması cok ıyı,takıyorsun flash diskini verilerin elinin altında ,64gb sd kart tak birde kendi belleği yer sıkıntın yok, kesinlikle iphone süper telefon , ama telefonu kullanırken ihtiyacını nekadar karşılıyor , eksikmi fazlamı ona bakmak lazım, note 3 benim çok daha fazla ihtiyacımı karşılıyor...
  • iphone ile kıyaslamak biraz bana göre zor ama note 3 gerçekten akıcı bir telefon olmuş. geçen gün ayak üstü inceledim gerçi ne kadar verimli olabilir kısa bir süre inceleme fakat resmen stabilite olayını çözmüş görünüyor samsung ve ciddi şekilde albenisi olan bir telefon haline gelmiş. boyut olarak gerçekten biraz sıkıntı yaratıyor taşıma konusunda ama işlevsellik olarak ciddi derece yararları var büyük boyutun.
  • bence işin birde maddi boyutunu düşünün? 1 yıl kadar kullandıgınız telefonun 1 yıl sonraki piyasası ne olacak? bu güne kadar yaptıgım gözlemlerde piyasası en az düşen telefon iphone. lg g2 nün üstün özellikleri var ama aynı özellikteki bir samsung olsa fiyatı 1600 lira değilde 2300 2400 olacaktı ( bknz note 3). samsung telefonların piyasası hızlı bile olsa hergün cıkan bir yeni model yüzünden 1 sene sonra aldıgınız telefonun fiyatları yerlerde sürünüyor ve bunu birde lg için düşünün. lg her ne kadar samsung gibi sık sık model cıkarmasada piyasadaki tutulma ve talep oranınına bakılırsa 2 yada 3 ay sonra 1600 liralık fiyatın 1200 lere hatta altına bile düşebileceğini söyleye bilirim.
    her nekadar samsung kullanıyor olsamda bu şartlar altında benim tavsiyem iphone.
  • Note 3 veya g2 kullanmadim

Galaxy s2 den iphone 5 e gectim

En belirgin ozelligi stabilitesi telefon kendini resetlemiyor , rom atma derdi yok

Telefonu ac 1 sene kapanmadan kullan :)

Ben bu yuzden iphone derim

Kesinlikle g2 yada note 3 u karalamam ikiside iyi telefon kagit ustunde ama kullanmadigim icin detayini bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

İOS 7 den sonra android kullanmayı dusunuyorum...

iphone dan sonra LG G2 alıp kullanan memnun kalan var mı?

Ben uzun yıllar iPhone kullanmış birisi olarak şunu yazabilirim. iPhone 5 sonrası 2 hafta kadar LG G2 kullandım. Android tarafında LG G2'den fiyatı ve özellikleri açısından baktığınız zaman daha iyisi yok. Buraya dikkat " fiyatı ve özellikleri". Nakit 1400-1450 TL'sına Başarı garantili LG G2 bulunabiliyor. Fiyat 16gb model için 1700 TL ve üzeri olsaydı o zaman Note 3 diyebilirdim.

Ancak iOS tarafında özellikle market uygulamalarının kalitesi beni daha çok cezbettiği için LG G2'yi sattım ve yurt dışından 5s bekliyorum. Android cihazlar donanımsal olarak çok çok iyiler fakat google play "bence" halen yeterli düzeyde değil.

Google Play'e oyunların daha geç çıkması yada çıkmaması bile insanın canını sıkabiliyor. Market benim için sorun değil derseniz LG G2 şu an için en iyi seçim olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: circumciser

Note 3 veya g2 kullanmadim

Galaxy s2 den iphone 5 e gectim

En belirgin ozelligi stabilitesi telefon kendini resetlemiyor , rom atma derdi yok

Telefonu ac 1 sene kapanmadan kullan :)

Ben bu yuzden iphone derim

Kesinlikle g2 yada note 3 u karalamam ikiside iyi telefon kagit ustunde ama kullanmadigim icin detayini bilmiyorum

Dediğiniz gibi iphone, ios 5 sonrası stabilitesini kaybetti hocam. Açıp 1 sene kapamadan kullanmak gibi bir durum söz konusu değil. İlle yeri geliyor sapıtıyor telefon. Hele ios 7 den sonra bug üstüne bug çıktı. Hem 4 hemde 4s kullanıyorum. 4s 5.1.1 de çalışıyor ve iphone 4 üme göre daha stabil sayılır. ios 7 nin bir kaç güncellemeye daha ihtiyacı var.

Ayrıca günümüz telefonlarıda artık stabil. En başarılısıda samsungun galaxy2 ve sonrası modelleri. Olur olmaz uygulamalar yüklemedikçe, ios taki stabilliği asla aratmıyor

Oyüzden çok stabil vs... olayına hiç takılmayın hocam. İphone kullanıcısı olarak, eğer telefon size büyük gelmezse note 3 derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerousx -- 7 Ekim 2013; 10:57:58 >

• bende note 3 ve 5s ikilemindeyim aklım mantığım note 3 diyor ama nedense apple ye karşı bir bağımlılık oldu içimde vazgeçemiyorum kazık yesemde daha cazip geliyor
  • Kesinlikle iPhone 5S anroid de ise G2 performansi stabilitesi olagan ustu. Lg olmasi sizi korkutmasin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savaskursun

senelerdir,3g den 5 e kadar sürekli iphone kullanmış biri olarak note 3 beni gerçekten etkiledi, iş içinde telefonu sık kullanıyorsanız tam alınıcak telefon,buyuklugu biraz taşıma sorunu yaratabilir ama alma taraftarıyım, sınırlamaların olmaması cok ıyı,takıyorsun flash diskini verilerin elinin altında ,64gb sd kart tak birde kendi belleği yer sıkıntın yok, kesinlikle iphone süper telefon , ama telefonu kullanırken ihtiyacını nekadar karşılıyor , eksikmi fazlamı ona bakmak lazım, note 3 benim çok daha fazla ihtiyacımı karşılıyor...

İste bu bakis acisiyla degerlendirilirse kimsenin sunu mu alsam bunu mu diye sormasina gerek kalmaz. Eger sizin icin upuzun cihaz ozellik tablolari birsey ifade etmiyorsa, sadece iyi sikintisiz bir telefon ariyorsaniz cevap iphonedur. En son 2 modelden biri alinir butceye gore. Eger ki isle veya multimedya agirlikli bir kullanim olacaksa, android bunu iosa gore cok daha genis ozgur bir cerceve icinde saglar. Siz de android cihazlardan butce-donanim-arayuz cercevesinde karsilastirmanizi yapip karar verirsiniz. Budur yani. İhtiyaca gore baktiginizda ios ve android cihazlar ayni karsilastirma kategorisine girmezler.

• Note 3 ü kabalığından dolayı eledim.. 5S ile G2 kaldı
    G2 yi henüz inceleyemedim inceledikten sonra kararımı verebilirim diye düşünüyorum..
  • Pişman olmak istemiyosan 5s tavsiyem biraz pişman olayım dersen g2 ben belamı arıyorum dersen note 3

• Düşünmeden 5S,düşünürsen yine 5S.
  • 5s al

• Note 3 pahali olmasa onu onerirdim. G2 sonrada 5s

3 yil i4 16 gb kullandim.
    Jb li kullandim

Android denemek istedim ve note2 cihaz aldim
    Pisman olurum sandim ama iyi ki almisim
    Jb li yapilan bi ton sey bunun orjinalinde var.
    Ram 2 gb olduktan sonra isletim sistemi yag gibi akiyor. Baska android kullanmadim. Diger cihazlarda donanim yazilim senkronizasyonu nasil bilmiyorum ama note 2 olmuş resmen.
    1 hafta s4 kullandim idareten. 3 defa reset atti kendine. Senkronizasyon sorunlu sanirim onda

Demem o ki note 3 ;)

• Z1 incelemeden alma diyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.