Şimdi Ara

İphone 5s kullanım zorlukları var midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben iphone 5s almayı düşünüyorum fakat bazı arkadaşlarım bana alma diyor mesela müzik resim filan bunları indiremiyormuşuz.google dan birey inmiyomuş oyunda app storede çok az Varmıs yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 5s en iyi androidden daha uzun kullanacağın kesin. fakat 5s'e güncelleme desteği ilerleyen zamanlarda gelmeyecek. uygulamalar da en son sürüm olmadan düzgün çalışmayacak, bu yüzden daha üst bir model alman mantıklı. etkili kullanım süren uzar. android alacaksan da Allah şimdiden sabır versin diyorum.
  • Arkadaşların seni biraz keklemiş uygulamalar genelde ilk appleye gelir ben sana 5s kullanan birisi olarak önermem artık cihaz yavaşladı günlük kullanım için bir sorun değil fakat oyun oynamak için sorun oluyor bana o yüzden en az iPhone 6 almanı tavsiye ederim küçük ekranda da çok zevk alamıyorsun oynadığın oyundan o yüzden en az 4.7 olan telefonlara bakmalısın oyun oynamayacaksan da se almanı öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s kullanıyorum kardeşim. Günlük işler için gayet stabil çalışıyor (iOS 9'lu ve 10'lu iki ayrı cihazım var).

Apple'ın en sevdiğim kasası bu. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.