Şimdi Ara

iphone 5s ilk sarj süreci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni 5s aldım yüzde 60 sarjla geldi. ne yapmalıyım ? Sarjı yüzde 10a flan getirip sarja takmayı düşünüyorum ve kaç saat sarja takmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunnew -- 27 Aralık 2015; 21:00:24 >

• Hocam artık eskide kalmış sabaha kadar,şarj olayı şarja tak %100 olsun sonra bi 20-30 dk daha dursun.İlk iphone aldığımda böyle yapmıştım.Bir problem olmadı.bu arada hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saol kardeşim birde şuan iphone kulanıosan bsey soracağım
  • harunnew H kullanıcısına yanıt
    Tabiki buyrun?

• Bu ios 9.1 den 9.2 ye geçmeli miyim ? bi fikrin var mı. İos 9.1 yuklu olarak geldi
  • Batarya ureticileri ve onde gelen aratirma kuruluslari bataryanin her zaman %10 a geriledigi vakit sarj islemine baslanmasini savunuyor. Ancak bu sekilde her dolumda kaybedilen hicrelerin minimum seviyeye erişeceğini ve bunu yaparken de maximum kullanim suresine ulasilacagini savunuyor. Ayrica %100 ulastiktan 30-45 dakika sonrasinda da sarj islemini kabloyu cihazdan ayirarak sonlandirmanizi oneriyor.

• ilk sarjda da bu geçerlimi
  • harunnew H kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi ne desem boş forumda baktığım kadarıyla 9.2'den mutlu olanda var keza mutsuz olanda.Geçin ios 9.2'e umarım pişman olmazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: harunnew

ilk sarjda da bu geçerlimi

Tabikii, gece yatarlen sarja takin sabaha kadar dokunmayin tamamdir.

• neyse ben kullanan arkadaşlar sorayım öyle geçeyim
  • telefon açık mı kapalı mı olsun
  • hmm;
    Sen soyle yap hocam telefonu havaya at havada iken kapama tusuna bas ve hemen kapt tam yere dusecekken telefon levistasyon yapip havada duracak tam o sirada kabloyu sarj girisine yaklastir o sirada telefon ve sarj kablosu avatar ve agacin birbirine baglanmasi gibi baglanacak. Taki kablo kendi kendine cikana kadar ve telefon kendi kendine yere inince ac kullanmaya basla ..

• % 20 nin altına pek düşürmemeye bak ayda bir kere bataryayı kalibre edin yani 100den kapanana kadar kullan sonra telefona hiç dokunmadan %100e kadar şarj edersen batarya ömrü daha uzun olur ayrıca her güncelleme bazı hataları giderir yani 9.2 geçin derim hayırlı olsun cihazınıZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.