Şimdi Ara

iPhone 5s Ekran Esnemesi Problemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
23.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, 5s telefonumun sağ üst çerçevesi bariz bir şekilde kalktı.Eylül sonuna doğru istanbula gideceğim fakat randevular dolu diyor sürekli.Tarih bile göstermiyor.Birde cihazımın kozmetiği iyi durumda değil bir akrabamdan almıştım köşeleri düşürmeden dolayı ufak kırık veya çatlak.Bunu bahane ederlermi değişim yapmamak için?Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWalkingDead

aynı problemden götürdüm cihazı 2 temmuzda benimde sağ üstteydi. nedeni kesik sim kart takmakmış. nano yerine normal sim kartı kesip taktırmandan oluyormuş.

adam bana aslında değiştirmemem lazım ama bu sefer değiştiriyorum yine aynı sorunla gelirsen değişim yapamayız diyerek not aldı. bende sim i takmadım gittim nano sim aldım şu an yeni cihazda problem yok.

İkisinin arasında ne fark var kardeşim anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: emirergul

quote:

Orijinalden alıntı: TheWalkingDead

aynı problemden götürdüm cihazı 2 temmuzda benimde sağ üstteydi. nedeni kesik sim kart takmakmış. nano yerine normal sim kartı kesip taktırmandan oluyormuş.

adam bana aslında değiştirmemem lazım ama bu sefer değiştiriyorum yine aynı sorunla gelirsen değişim yapamayız diyerek not aldı. bende sim i takmadım gittim nano sim aldım şu an yeni cihazda problem yok.

İkisinin arasında ne fark var kardeşim anlamadım

incelik farkı imiş. uyumsuz kalın kesik sim takıldığında içerden dışarı esneme yaoıyor imiş. bana denilen buydu genius un.
  • Bu ne saçmalıktır anlamadım, kesik sim kart ile ekranın oynaması ne alaka arkadaş? Bende randevu aldım gittim farklı sorunlardan dolayı fakat değiştirmediler, kesik hat neden oluyor dedi. Bir tutturmuşlar herşeye simkart bahane ediyorlar. Türkiyede apple store açılırsa türkiye şartlarında olur herşey. Gittim nano sim aldım ve sorun devam ediyor gidip gözüne sokacam bu telefonu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genius Bar dan randevu nasıl alabiliriz?

Sistem çalışmıyor mu acaba? Hergün 00:00 da girmeme rağmen herhangi bir değişiklik yok.

Bir bilen vardır mutlaka ?
    Selamlar,
  • Ben de telefonu Almanya Apple Store de baktırdım. Direk sorduğu soru her nedense kesik kartmı kullanıyorsunuz oldu. Hayır dedim. Tamire alsak yine ayni sorunu çıkartmayacağının garantisi yok direk değişim yapalım dedi.
    Değişimde swap cihaz falan hikaye. 100 dolara bi cihazı mal edip 700 dolara satıyorlar. Problem değil adamlar için.
    Bence böyle bir sorunla karşılaşan varsa direk değişim yaptırsın.

• Arkadaşlar bendede aynı sorun var cihazım 5s sağ üst tarafa baskı yapınca çok esneme gibi değil ama gıcır gıcır sesler geliyor yani boşluk var gibi. Sizce değişim istemelimiyim randevu alayım mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dia13 -- 29 Kasım 2014; 0:19:02 >
  • Dia13 kullanıcısına yanıt
    Bi yukarıda yazdığımı okudun sanırım. Tabii değişim isteyeceksin. Çünkü bu bir problem.

• Bende de aynı sorun vardı telefonu alttan sıkıca tut ve salla ses kesiliyor.tekrar olursa aynı işlemi yap işe yarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: behicefe

Bi yukarıda yazdığımı okudun sanırım. Tabii değişim isteyeceksin. Çünkü bu bir problem.

Bende öyle düşünüyorum da şunu anlamadım bazen bariz bir şekilde ses geliyor esniyor, bazende hiç ses gelmiyor ne yapmalıyım ya apple store gideceğim zaman sorunu kanıtlayamassam diye korkuyorum
  • Arkadaşalar flood gibi olcak ama inanılmaz ger.ekten şimdi farkettim 5simde aynı videoda olduğu gibi telefonun sol alt tarafında bastırınca tık tık tık diye ses geliyor ve esniyor. Sanki mouse'a basıyormuşum gibi randevu almayı düşünüyorum akasyadan. Değişim yaparlar mı ? akasya'ya gittiğim zaman sadece telefonumu götüreceğim yoksa fatura bilgisi kutu vs. götürmeli miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dia13

Arkadaşalar flood gibi olcak ama inanılmaz ger.ekten şimdi farkettim 5simde aynı videoda olduğu gibi telefonun sol alt tarafında bastırınca tık tık tık diye ses geliyor ve esniyor. Sanki mouse'a basıyormuşum gibi randevu almayı düşünüyorum akasyadan. Değişim yaparlar mı ? akasya'ya gittiğim zaman sadece telefonumu götüreceğim yoksa fatura bilgisi kutu vs. götürmeli miyim ?

Ben kutu falan götürmedim, sadece cihazla gitmiştim. Beş dakika içinde yeni cihazı vermişlerdi. (Zorludakine gittim.) Değişim verirler diye düşünüyorum. Fabrika çıkışında hata var demişti genius bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rmb

quote:

Arkadaşalar flood gibi olcak ama inanılmaz ger.ekten şimdi farkettim 5simde aynı videoda olduğu gibi telefonun sol alt tarafında bastırınca tık tık tık diye ses geliyor ve esniyor. Sanki mouse'a basıyormuşum gibi randevu almayı düşünüyorum akasyadan. Değişim yaparlar mı ? akasya'ya gittiğim zaman sadece telefonumu götüreceğim yoksa fatura bilgisi kutu vs. götürmeli miyim ?

Ben kutu falan götürmedim, sadece cihazla gitmiştim. Beş dakika içinde yeni cihazı vermişlerdi. (Zorludakine gittim.) Değişim verirler diye düşünüyorum. Fabrika çıkışında hata var demişti genius bana.

Saol dostum ben bugün randevu almaya çalıştım ama alamadım o yüzden saat 18 civarı gittim ama randevu almanız gerekiyor dediler. Randevu almaya çalıştım 45 dk önce f5 f5 yapa yapa bir hal oldum açıldı sonra günü saati seçtim, tamam dedim üzgünüz tüm randevular dolu gibi bir hata verdi ve alamadım. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum bitmesi saniye sürmedi. Artık yarın deniyicem, bu arada erken gelirsen hafta içi randevusuz olsan bile boş randevu oluyormuş onu da deneyebilirim. Birde geniusa bu sorunu gösterdiğimde kesin değişim olur mu ? Çünkü ordaki yetkili duruma göre değişir dedi yani yeni ekran takma ihtimalleri varmış. Doğrumu söyledi acaba tamir olmasını istemiyorum çünkü 3 aylık cihaz kesin değişim olur mu peki ?

• quote:

quote:

quote:

Saol dostum ben bugün randevu almaya çalıştım ama alamadım o yüzden saat 18 civarı gittim ama randevu almanız gerekiyor dediler. Randevu almaya çalıştım 45 dk önce f5 f5 yapa yapa bir hal oldum açıldı sonra günü saati seçtim, tamam dedim üzgünüz tüm randevular dolu gibi bir hata verdi ve alamadım. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum bitmesi saniye sürmedi. Artık yarın deniyicem, bu arada erken gelirsen hafta içi randevusuz olsan bile boş randevu oluyormuş onu da deneyebilirim. Birde geniusa bu sorunu gösterdiğimde kesin değişim olur mu ? Çünkü ordaki yetkili duruma göre değişir dedi yani yeni ekran takma ihtimalleri varmış. Doğrumu söyledi acaba tamir olmasını istemiyorum çünkü 3 aylık cihaz kesin değişim olur mu peki ?

Kesin değiştirirler mi bir şey diyemem. Dediğim gibi benim gittiğim genius fabrika çıkışından dolayı dedi ve değişim verdi. Farklı bir durum olacağını sanmıyorum sizin cihazınız için, değişim verirler diye düşünüyorum. Pazar günü 12'den sonra denediğimde çok rahat randevu alabilmiştim (3-4 tane aldım hatta aynı gün, farklı saatler).

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kesin değiştirirler mi bir şey diyemem. Dediğim gibi benim gittiğim genius fabrika çıkışından dolayı dedi ve değişim verdi. Farklı bir durum olacağını sanmıyorum sizin cihazınız için, değişim verirler diye düşünüyorum. Pazar günü 12'den sonra denediğimde çok rahat randevu alabilmiştim (3-4 tane aldım hatta aynı gün, farklı saatler).

Tamam o zaman pazar gece 12de deniyim bakiyim inşallah alabilirim. Sonuçları buraya yazarım.

• Dostum bu arada senin ekranındaki ses bu videodaki gibi tık tık ses geliyor muydu ? yoksa daha az bir ses mi geliyordu ?
  • Beyler benim telde kronik sağ üst ekranda esneme var Dediğiniz gibi bastırınca tıkır tıkır ses geliyor bimeksten aldım servis olarak İstanbul Maltepe'de bir yer ama ben apple servisine vermek istiyorum acaba öyle kabul ederler mi yoksa git aldığın servise mi derler ??

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

Beyler benim telde kronik sağ üst ekranda esneme var Dediğiniz gibi bastırınca tıkır tıkır ses geliyor bimeksten aldım servis olarak İstanbul Maltepe'de bir yer ama ben apple servisine vermek istiyorum acaba öyle kabul ederler mi yoksa git aldığın servise mi derler ??

Yok servise git falan demezler ama apple strorea gidip telefonlunun sorununu anlatmak için randevu alman gerekiyor ve çok zor alınıyor. Ondan sonra genius bardaki yetkileye derdini anlatıyorsun ve ya değişim yada ekran değişimi oluyor. Bende de sol aşt taraf oynuyor yani aynı videodaki gibi dün randevu alamadım çok yoğundu bugün yine deniyeceğim hayırlısı artık

• quote:

quote:

Beyler benim telde kronik sağ üst ekranda esneme var Dediğiniz gibi bastırınca tıkır tıkır ses geliyor bimeksten aldım servis olarak İstanbul Maltepe'de bir yer ama ben apple servisine vermek istiyorum acaba öyle kabul ederler mi yoksa git aldığın servise mi derler ??

Yok servise git falan demezler ama apple strorea gidip telefonlunun sorununu anlatmak için randevu alman gerekiyor ve çok zor alınıyor. Ondan sonra genius bardaki yetkileye derdini anlatıyorsun ve ya değişim yada ekran değişimi oluyor. Bende de sol aşt taraf oynuyor yani aynı videodaki gibi dün randevu alamadım çok yoğundu bugün yine deniyeceğim hayırlısı artık

Randevu nerden nasıl alıyoruz birde değişim kararı verince hemen veriyorlar mı teli çünkü bilgilerimi hemen yeni tele geçirmeli ondan veremiyorum servise

• quote:

quote:

quote:

Randevu nerden nasıl alıyoruz birde değişim kararı verince hemen veriyorlar mı teli çünkü bilgilerimi hemen yeni tele geçirmeli ondan veremiyorum servise

Randevuyu apple'ın kendi sitesinden alıyorsun. Genelde saat gece 12 de açık oluyor o zaman girmeye çalış. Ve değişim kararı olunca direk değiştiriyolar zaten genius barın teli incelemesi gerekiyo bu kararı verebilmesi için.http://concierge.apple.com/reservation/tr/tr/R588/techsupport burdan randevu alabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.