Şimdi Ara

İPHONE 5S Donma, Parmak izi ve ısınma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 4 önce GOLD/NEOMARİN Pendik mağazasından iphone 5s aldım ilk günler sorun yoktu ama 2. günden sonra ısınma donma gibi sorunlarla karşılaştım restore ettim klavyedeki donma geçti yani telefonda sadece klavyede donma vardı fakat az önce telefonu kapatma tuşundan uyku moduna aldım sonra ana menü tuşuna ne kadar bastıysam açılmadı
    20 25 saniye gibi bir sürede ve Parmak izi çok iyi çalışıyor ama farklı tutuşlarda algılamıyor acaba bunu nasıl tam yapabilirim ? Telefonun hızından gayet memnunum verdiğim paraya değer gerçekten ama şunlar da olmasa :(

• 20-25 saniye çok uzun bi süreç hani 1 saniye olması lazım oda iphone 3 lerde falan belki vardır şu an.
  • cihaz kesinlikle sorunlu, garantiye ver değiştirirler büyük ihtimalle
  • 1 kere oldu belki yanlış hesaplamışta olabilirim. 3 4 saniye bi duraklama yaşadı sanırım 20 saniye fazla oldu ölçmedim kafadan ama en fazla 5 saniye oldu ondan sonra sıkıntı olmadı
    hızında mızında sıkıntı yok :D bir de telefonu kardeşim düşürmüş üst tarafta hafif böyle bir yıpranma var acaba bunu geçiren bir macun falan var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.