Şimdi Ara

Iphone 5 Wifi Çekim Gücü ve Şarj Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.1,5 senedir Iphone 5 sahibiyim.Son zamanlarda wifi ve 3g çekim gücü oldukça düştü.Evin belirli odalarında hem wifi hemde 3g çekmiyor.Önceden 3gs kullanıyordum ve 3gs in çektiği yerden Ip5 şuan çekmiyor.Ayrıca şarj sorunuda son zamanlarda canımı sıkmaya başladı.kullanım süresine baktığımda 4 saat wifi kullanımı var ve şarj %2lerde oluyor.Bunun nedeni nedir?yardımcı olursanız sevinirim.İyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim cihazimda dun degisti sifir geldi discovery ile yanyana koydum onunki 3 dis cekerken benimki yetersiz cekti iphonumla rezil oldum yeminle

• iphone 5 lerde wifi problemi çok kişiye denk geldi kronik bir problem kesinlikle
  • 5s var bende. mesela kozyatında full cekıyor ama sahrayıceditte cekmıyor... ikiside kadıkoyun gobegi işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

iphone 5 lerde wifi problemi çok kişiye denk geldi kronik bir problem kesinlikle

Hocam ne yapmamız gerekiyor peki sorunu çözmek için?Telefon deli etmeye başladı beni

• Hattımı başka telefona taktım, o telefon daha iyi hattın internetini çekiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.