Şimdi Ara

İphone 5 teleservice sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2013-09-21
    Tamir Bilgisi:
    Degisim cihazi beklemektedir
    Durum:
    Cihazınız servisimizde değişim cihazı için beklemektedir.

Göründüğü üzere 1.5 ay geçmesine rağmen hala değişim cihazını temin edemediler. Dahada 1 ay bekleyeceğimi düşünmeye başladım. İphone 5 iniz bozulduysa teleservice göndermeyin gidin tamir ettirin başka bi yerde saçmalıktan başka birşey değil bu kadar beklemek. Apple a mı telefon açıp şikayet etsem acaba her gün telefon açıyorum aynı konuşma değişim cihazı beklenmektedir. Tek söyleyebildikleri bu kadar daha ötesi yok. İphone 5s alanlar şanslı gerçekten apple store da cihazlarını beklemeden değişim yapabilecekler veya gerçekten karşında seni önemseyen bi muhatap bulabilecekler. Eğer gönderirlerse gelen sıfır swap cihazı satıp apple store dan 5s almayı düşünüyorum TELESERVİCE mi aman uzak dursun benden

• Katiliyorum. Subelerine gittigimde bizim gibi cok yakinan var. Bir turlu degisim cihazlari gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para iadesi isteyin.
  • Para iadesi için tüketici mahkemesine başvurmak gerekiyor muş sanırım onun prosüdürünü hiç bilmiyorum

• Mahkemelerle hic ugrasmak istemiyorum. Telefonumu alayim yeter

• İş emri:
    I2813016
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-09-21
    Tamir Bilgisi:
    Degisim cihazi beklemektedir
    Durum:
    Cihazınız servisimizde değişim cihazı için beklemektedir.

Benim de 24 iş günü oldu ve hala gümrükte deniyor. Tüketici hakem heyetine başvurmak için de 30 iş gününün dolması gerekiyormuş. Ben telefonumu geri istemeyi ve başka bir yerde tamir ettirmeyi bile düşünmeye başladım.
  • Valla aynı şey benimde aklımdan geçmiyor değil üst tuşu bozuktu benim sadece 70 liraya Tamiri yapıyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.