Şimdi Ara

•••iPhone 5 sarj durumlariniz••• (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
5
Favori
41.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sactionex

3g sürekli açık konum servisleri açık...bildirimler sürekli patır patır ekranda....sürekli mesajlaşıorum...günde en az 1 saat oyun oynuyorum...email alımları sürekli açık tüm bunlara rağmen bana bir gün çok rahat dayanıyor...iphone 5 in sarj dayanımı beni gayet memnun etti...önceki telefonum galaxy SL ydi ve 3g açık dolaşmak imkansızdı benim için..oyun ancak evdeysem rahatça oynuyordum sarjı felaketti..

Nereye el salliyoruz ? iPhone kullanmasak yutturacaksiniz bize.

Butun gun 3g acik internet kullanimi var mesajlasma var bildirimler var ve sarj bir gun gidiyor.

Ben aynisini sabah 8 de denedim ogle 13 de sarj bitmisti

Biraz usturuplu sallayin

3g full acik + internet + bildirim + mesajlasma + oyun bir gun gidiyor ha helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olur Öyle Şeyler -- 19 Aralık 2012; 16:56:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: suvarsahayatvar

bugün 2.5 saatte pilin yüzde 60 ı gitti
    naptın diye sorun
    full gta vice city
    need for speed most wanted
    asphalt 7 heat
    metalstorm

pil dayanmaz tabi

bu oyunlara para ödediniz mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

naptın diye sorun
    full gta vice city
    asphalt 7 heat
    metalstorm

pil dayanmaz tabi

Evet hocam ödedim tabi

Bi de real racing 2 aldım bugün 1.79 a düşmüş kaçırmayın derim

• quote:

quote:

quote:

naptın diye sorun
    full gta vice city
    asphalt 7 heat
    metalstorm

pil dayanmaz tabi

Evet hocam ödedim tabi

hocam bide kaç gb yer kaplıyo bu yazdıgınız oyunlar kabaca söyleyebilir misiniz rica etsem

• quote:

quote:

quote:

quote:

naptın diye sorun
    full gta vice city
    asphalt 7 heat
    metalstorm

pil dayanmaz tabi

Evet hocam ödedim tabi

hocam bide kaç gb yer kaplıyo bu yazdıgınız oyunlar kabaca söyleyebilir misiniz rica etsem

Bu beş oyun tam 6gb yer kaplıyo hocam. Kalitesiz oyun sevmediğim için telefonda sadece bunlar var zaten bide fruit ninja bedava olduğu için almıştım o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Call Me Maybe

quote:

Orijinalden alıntı: Sactionex

3g sürekli açık konum servisleri açık...bildirimler sürekli patır patır ekranda....sürekli mesajlaşıorum...günde en az 1 saat oyun oynuyorum...email alımları sürekli açık tüm bunlara rağmen bana bir gün çok rahat dayanıyor...iphone 5 in sarj dayanımı beni gayet memnun etti...önceki telefonum galaxy SL ydi ve 3g açık dolaşmak imkansızdı benim için..oyun ancak evdeysem rahatça oynuyordum sarjı felaketti..

Nereye el salliyoruz ? iPhone kullanmasak yutturacaksiniz bize.

Butun gun 3g acik internet kullanimi var mesajlasma var bildirimler var ve sarj bir gun gidiyor.

Ben aynisini sabah 8 de denedim ogle 13 de sarj bitmisti

Biraz usturuplu sallayin

3g full acik + internet + bildirim + mesajlasma + oyun bir gun gidiyor ha helal olsun.

Kamera arkanda oraya doğru sallayabilirsin.

Senin telefonunun bataryası ölmüşse ben birşey yapamam arkadaşım.

Ayrıca kullandığın üsluba dikkat edersen daha memnun olurum. Yalan borcum varmış gibi sallayacak mıyım durup dururken?

Elimdeki telefon 3 haftalık iphone 5 daha ve sarj durumumda o. Konuyu farklı yere çekmenin alemi yok değil mi?

• Bir önceki şarjımda aynı değerleri,benzer kullanım oranıyla %56 şarjımı bırakırken bugünkü şarjımda %26 kaldı.Gene tam olarak şarj etmeme rağmen bu seferki şarjım çok hızlı gitti.6.0.2 yüklü değil bu arada yüklemedim.Herhangi bir değişiklik yok.Fikri olan var mı??
  • Bi de bu cihaza NFC koysalar öğleni göremeyecez demekki.

• Bugün iphone 5 aldım, daha açmadım paketi yarın nano sim olayını hallederek açayım dedim. Ancak şarj yorumları korkuttu beni, bu kadar kötü olabileceğini düşünmüyordum açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estal

Bugün iphone 5 aldım, daha açmadım paketi yarın nano sim olayını hallederek açayım dedim. Ancak şarj yorumları korkuttu beni, bu kadar kötü olabileceğini düşünmüyordum açıkçası

O kadar süre internet , oyun , download yapmaya laptop bataryası bile dayanmıyor. Ne yapsın ufacık batarya :))
  • O da doğru.Ben bu cihazı alırken açıkçası öncelikle s3 mü alsam iphone 5 mi diye düşündüm, iphone 5 almama rağmen şu açık ki fiyat performans olarak bakıldığında s3 ağır basıyor.Sonra s3 ile note 2 arasında çok fark yok, madem öyle note 2 almak lazım diye düşündüm.Note 2 nin şarj süresi gerçekten çok iyi. Tabi ip 5 alırken note 2 performansı beklemiyordum ama insan 2000 küsür tl verdiği cihazdan da iyi birşeyler bekliyor =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeSpr

Bir önceki şarjımda aynı değerleri,benzer kullanım oranıyla %56 şarjımı bırakırken bugünkü şarjımda %26 kaldı.Gene tam olarak şarj etmeme rağmen bu seferki şarjım çok hızlı gitti.6.0.2 yüklü değil bu arada yüklemedim.Herhangi bir değişiklik yok.Fikri olan var mı??

Benim şarjım ilk günden beri her şarjda daha iyiye gidiyordu %20 ye indiğinde şarj ediyordum,dün %32 falandı koydum şarja %100 de çektim.Benzer kullanım yapmama rağmen önceki şarjda fotoğraf almıştım bekleme ve kullanım değerleri %56 iken bugünkü şarjımda aynı değerler %26 da oldu.Hiç bir değişiklik yok 1 gün sonraki şarjda niye böyle bi fark oluştu,yorumu olan var mı?Batarya 1 günde bozulmuş olabilir mi çok saçma geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeSpr -- 23 Aralık 2012; 1:49:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shapekaan

Cumartesi sabah çok erken saatte ilk şarjımı yaptım. Sim kart takılı değildi. Toplam 2 saat kurcaladım wifi hep açık kalan herşey kapalı. Pazartesi sabahı şarjı %22'deydi. Bu normal mi? 2 gün toplam 2 saat kullanım sim kart takılı değil. Wireless hep açık ve 2. Günün sabahı şarj %22'de..

Hocam merhabalar,

Ozel mesajlar kutunuzu bir kontrol edebilir misiniz acaba? Size ulasmaya calisiyorum da kac zamandir.

• vallaha arkadaşlar geçen son güncellemeyi yüklemeden önce 24 saat giden şarjım ( herşeyim bildirimler 2 mail hesabım facebook twitter vs vs 3g) ama 6.02 yükledim akşam saat 6 oldumu şarj sıfırı tüketiyor hayretler içinde kaldım.
  • Şarjla ilgi hızlı dolması normal mi? şark lök lök hızlı hızlı artıyor 1 kere dikkat ettim 1 saat 10 dkda %25'ten %90lara bugünde gün içinde %40 tan %90 lara 20-30 dk da çıktı. Onun dışında hep gece yatarken koyduğumdan farketmiyordum. Ayrıca batarya ve adaptör aşırı ısınıyor. Isınmayı bugün farkettim.
  • zaten yüzde 80 - 90'a kadar çok hızlı bir şekilde dolar 80 - 90'dan sonra yavaşlar ve toplamda dolması ortalama 2 saati bulur. dikkat ederseniz 80 - 90'a geldikten sonra aynı hızlı şarj etmez daha yavaş etmeye başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitkin

zaten yüzde 80 - 90'a kadar çok hızlı bir şekilde dolar 80 - 90'dan sonra yavaşlar ve toplamda dolması ortalama 2 saati bulur. dikkat ederseniz 80 - 90'a geldikten sonra aynı hızlı şarj etmez daha yavaş etmeye başlar.

Doğru.95 e geldikten sonra 100 olması ölüm zaten.20dk falan sürüyor %5 şarj olması.
  • Evet ama sanki biraz daha hızlı gibi gelmişti hani 2 farklı adaptör ve kabloylada denedim ikisindede hız aynı Acaba 4'te hiç dikkat etmediğimden de bunda hızlı gelmiş olabilir.
  •  •••iPhone 5 sarj durumlariniz•••

Bu da benim sarj durumum
  • biri bana yedeklemeyi anlatıbilirmi zahmet olmassa birde ekranın fotoğrafı nasıl çekilip atılıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.