Şimdi Ara

•••iPhone 5 sarj durumlariniz••• (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
5
Favori
41.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önceki telefonum iphone 4s di su an bosta isteyene satabilirim.
    32gb beyaz kanada dan aldirmistim faturasi aksesuarlari duruyor.

ve Kesinlikle iphone 5 in sarji %15-20 daha fazla gidiyor diyebilirim
  • 1 buçuk gün zor gidiyor bende. Inanılmaz ötesi şarj yiyor. wifi kapalı ve 2-3 saat önce şarj ettim ve konuşmadım bile. Ancak şarj 90'a indi bile. Multitask de de bir şey açık değil. iPhone 4 den sonra biraz daha fazla bekliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

İphone 4 ile iphone 5 arasında kıyas yaparsanız hangisinin şarjı daha iyi acaba? İki telefon arasında kaldım sadece internet kullanıcam oyun oynamıcam 4s in şarjı kötü olduğundan istemiyorum. 1219 a iphone 4 mü yoksa 2149 a 5 mi alsam diye düşünüyorum pil ömrü önemli olacak kararımda iki telefonu da kullanan yazsın lütfen

yok mu cevap verebilecek

26 Ekimden beri iPhone 5 kullanıyorum. Daha önceki telefonum iPhone 4 'idi. Şarj konusunda çok fark var. Şarj daha çok gidiyor. Normalde 3G açık iken iP4'te şarj buharlaşıp gidiyordu. iP5'te durum böyle değil, yine gidiyor tabii ki fakat iP4'e göre kat ve kat daha iyi. 4S kullanmadığım için onunla kıyaslayamayacağım..

• Mesajim bulunsun bitice eklerim. Ben bu konudan acmistim adminper sildi bu adminperde her halti siliyor o konuyu silmelerine bi aciklama getirebilirlermi lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Kullanım 6 saat 35 dakika. // bekleme 14 saat 40 dakika %25 şarj 3g kapaliyfi bi kac kez acyim wifi de oyle sms whatssp ve edgede safari vardi bana biraz az geldi herhangi bir problem var midir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: CodeSpr

Kullanım 6 saat 35 dakika. // bekleme 14 saat 40 dakika %25 şarj 3g kapaliyfi bi kac kez acyim wifi de oyle sms whatssp ve edgede safari vardi bana biraz az geldi herhangi bir problem var midir sizce?

Bence yok genel olarak hep boyle

• Kullanım : 30 dakika

Bekleme : 11 saat 20 dakika

Şarj : 100 %

Cihaz dün geldi şarja taktım 100%den sonra bir müddet kaldı sanırım aldım iTunes'dan yedeğimi kurdum ekrandan dolayı menüleri tekrar düzelttim biraz kurcaladım yattım kalktım hala 100% ben beğendim açıkcası hem de daha ilk şarjı olmasına rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

Kullanım : 30 dakika

Cihaz dün geldi şarja taktım 100%den sonra bir müddet kaldı sanırım aldım iTunes'dan yedeğimi kurdum ekrandan dolayı menüleri tekrar düzelttim biraz kurcaladım yattım kalktım hala 100% ben beğendim açıkcası hem de daha ilk şarjı olmasına rağmen.

Sizinki baya iyimis

• Yabancı forumlara göz attım bir çok kullanıcı 2 dakikada bir %1 şarjının gittiğini söylemişler,bir kişi restoreden sonra şarjının düzeldiğini söylemişler,ben bugün 3g wifi kapalı edge açık whatsapp ve sms aktif kullandığım ara baktım 5 dakikada bir %1 gidiyordu bende de.Bu bana çok fazla geldi.4s i olan arkadaşım bende bu şekilde gitmiyor dedi.İlk defa iphone sahibi olduğumdan tam olarak bilgim yok restore işlemi tam olarak nasıl bir işlemdir nasıl yapılır?
    Bugünkü kullanımımda oyun oynamadım 3g kullanmadım edge açıktı,wi-fiyi bi 10 dakika kadar açtım.PİL %46 Kullanım 6 saat 19 dakika bekleme 1 gün 1 saat
  • quote:

wifi ve hücresel veri açık mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

wifi ve hücresel veri açık mıydı?

Sadece hücresel veri acikti. Bildirimlerin cogu acikti.

• 3,5 saat falan gidiyor eğer Wifi'dan girerseniz ya da 4. 3G ise 1,5 ya da taş çatlasa 2 saat gidiyor tabi duruma göre değişir. iPhone'a battery backup şarj yoksa ortalıkta kalırsınız.
  • Cumartesi sabah çok erken saatte ilk şarjımı yaptım. Sim kart takılı değildi. Toplam 2 saat kurcaladım wifi hep açık kalan herşey kapalı. Pazartesi sabahı şarjı %22'deydi. Bu normal mi? 2 gün toplam 2 saat kullanım sim kart takılı değil. Wireless hep açık ve 2. Günün sabahı şarj %22'de..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeSpr

Yabancı forumlara göz attım bir çok kullanıcı 2 dakikada bir %1 şarjının gittiğini söylemişler,bir kişi restoreden sonra şarjının düzeldiğini söylemişler,ben bugün 3g wifi kapalı edge açık whatsapp ve sms aktif kullandığım ara baktım 5 dakikada bir %1 gidiyordu bende de.Bu bana çok fazla geldi.4s i olan arkadaşım bende bu şekilde gitmiyor dedi.İlk defa iphone sahibi olduğumdan tam olarak bilgim yok restore işlemi tam olarak nasıl bir işlemdir nasıl yapılır?
    Bugünkü kullanımımda oyun oynamadım 3g kullanmadım edge açıktı,wi-fiyi bi 10 dakika kadar açtım.PİL %46 Kullanım 6 saat 19 dakika bekleme 1 gün 1 saat

arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

• 3g sürekli açık konum servisleri açık...bildirimler sürekli patır patır ekranda....sürekli mesajlaşıorum...günde en az 1 saat oyun oynuyorum...email alımları sürekli açık tüm bunlara rağmen bana bir gün çok rahat dayanıyor...iphone 5 in sarj dayanımı beni gayet memnun etti...önceki telefonum galaxy SL ydi ve 3g açık dolaşmak imkansızdı benim için..oyun ancak evdeysem rahatça oynuyordum sarjı felaketti..
  • bende restorelasammı üşeniyorum şimdide
  • Kullanim 6 saat 45 dakika
    Bekleme 14 saat 35 dakika
    Sarj % 1

• up...
  • 1 hafta sonra falan degerlendirmeniz daha dogru olur pil bi ka sarj sonra tam performans verir yada altina sukadar gundur kullaniyoeum yazarsaniz yaniltici olmazsiniz :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.