Şimdi Ara

•••iPhone 5 sarj durumlariniz••• (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
5
Favori
41.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Firaristt

Sağolun. Yani android gibi sadece ekran açık kalma süresini ölçmüyor. Peki mahsuru yoksa şöyle bir soru sorayım. iPhone 5 ile oradan buradan bir sürü şeyi kısıtlamadan, otomatik-orta seviye(rahat rahat kullanılabilecek seviyede) ekran parlaklığı, 3G sürekli açıkken ekran açık kalma süresi ne kadar oluyor? Bu şekilde soruyorum çünkü S3'te sürekli arka planda tarayıcı, whatsapp, twitter, kamera, müzik çalar gibi uygulamalar açık oluyor. Öyle de olunca 20-30 saat gibi iOS ölçümüne göre uçuk bir süre oluyor. ekran açık kalma süresini merak ettim açıkçası.

ben o şekil kullanıyorum 6-7 saat kullanım 1 gün bekleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sağolun. Yani android gibi sadece ekran açık kalma süresini ölçmüyor. Peki mahsuru yoksa şöyle bir soru sorayım. iPhone 5 ile oradan buradan bir sürü şeyi kısıtlamadan, otomatik-orta seviye(rahat rahat kullanılabilecek seviyede) ekran parlaklığı, 3G sürekli açıkken ekran açık kalma süresi ne kadar oluyor? Bu şekilde soruyorum çünkü S3'te sürekli arka planda tarayıcı, whatsapp, twitter, kamera, müzik çalar gibi uygulamalar açık oluyor. Öyle de olunca 20-30 saat gibi iOS ölçümüne göre uçuk bir süre oluyor. ekran açık kalma süresini merak ettim açıkçası.

S3 3 gün kullandım kesin birşey söyleyemem ama ben telefonu elime aldığımda genelde safari facebook twitter instagram ve oyun oynuyorum bu kullanımıma göre 6 saat üstü kullanım oluyor hep.Ben şarj konusunda çok memnunum s2yi 9 ay kullandım ona göre ekran açık kalma süresi çok daha iyi s3 le kıyaslama yapamam.Ama aşağı kalıcağını sanmıyorum.Birde şu var 5 deki ram kullanımı okadar başarılıki sabah açıp subway surfers oyununu oynuyordum yarıda pause yaptım sonra akşama kadar kullandım telefonu safari face twitter mini motor racing vs birsürü program oyun kullandım akşam baktım multide subway duruyor devam edeyim dedim ve önbelleği sıfırlamamış kaldığım yerden devam ettim.Android kullanırken bunu asla yapamıyordum.

• Bana android'in ram yönetimini söylemeyin, sinirlerim kalkıyor. Google'a selam söylemekten bıktım artık

Ekran süresi S3'ten biraz daha az, S2'den daha iyi o zaman. S3 bana ucu ucuna yetiyor, iP5 eve yetişmeyebilir. Bir sonraki iP ve iOS7'den kişiselleştirme konusunda ümitliyim.
  • 3g gereksiz sarj yiyor. Edge ve wifi ile 24 saati cikartir rahat

Genel olarak iyi bitek 3g fazla yiyor ekran kapali bile kalaa 3g sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: circumciser

3g gereksiz sarj yiyor. Edge ve wifi ile 24 saati cikartir rahat

Evet fazla şarj yiyor da 10-20kb/s ile internette de gezilinmiyor. Hava durumunu yenilesin, mail gelsin whatsapp olsun diyenler için 2G olur da bir şeyler izleyeyim, internette gezineyim derseniz 3G iyi oluyor. 1000 küsür liralık telefonda da o kadar yavaş internet hiç çekilecek gibi değil.

• quote:

quote:

Evet fazla şarj yiyor da 10-20kb/s ile internette de gezilinmiyor. Hava durumunu yenilesin, mail gelsin whatsapp olsun diyenler için 2G olur da bir şeyler izleyeyim, internette gezineyim derseniz 3G iyi oluyor. 1000 küsür liralık telefonda da o kadar yavaş internet hiç çekilecek gibi değil.

Aynen katiliyorum

Bu yuzden hizli net lazim oldugu zaman 3g aciyorum

Benim maksatim 3g sarj almasi normal ama biraz
    fazla aliyor sanki ;)

• quote:

quote:

quote:

Aynen katiliyorum

Bu yuzden hizli net lazim oldugu zaman 3g aciyorum

Benim maksatim 3g sarj almasi normal ama biraz
    fazla aliyor sanki ;)

3000mAh pili olan cihazlar ancak rahat rahat kullanıyor da... Benim S3'te 3G ile 5 saat ekran süresine azalıyor, 2G'de 6:30 saat oluyor. Kullanırken tamam da dururken o kadar kullanması biraz sinir bozucu. 4G LTE gelse de cihazlar hız görse, biraz yüksek kota görsek iyi olur. Ama nerdee...

• 7 saat ve %50 he... Milleti salak yerine koyuyonuz resmen müziği aç ekranı kitle, 30 saat kullanım bile olur. Aktif kullanımda 1 günü çıkarmıyor cihaz hele jB varken yarım gün. Edge kapalı, wifi kapalı, parlaklık %40 şarj durumu koyuyonuz buraya. Aç bakalım 3G' yi max. 4 saat. Wi-fi 7-8 saat. Sadece edge 9-10 saat kullanım var.
    Dışarda 3G, evde wi-fi kullanım 6 bekleme 20 saat bende. Edge full açık, parlaklık otomatik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-87C36FFD1 -- 24 Mayıs 2013; 20:57:37 >
  • Kullanım 2saat4dakika beklemede 3saat 8dakika...Sabahtan beri 3G açık ve aktif kullanıyorum. Kalan %56 ....

• Cookoo saat ile 24 saat bluetooth baglantisi 3g devamli acik..
     •••iPhone 5 sarj durumlariniz•••

• 1 gun once cihazı full sarj yaptık ama hızlı sekılde sarj bıttı cıhazda jb yok sadece 2g acıktı arkadakı programlarda kapalı ıdı neden olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staeber41

7 saat ve %50 he... Milleti salak yerine koyuyonuz resmen müziği aç ekranı kitle, 30 saat kullanım bile olur. Aktif kullanımda 1 günü çıkarmıyor cihaz hele jB varken yarım gün. Edge kapalı, wifi kapalı, parlaklık %40 şarj durumu koyuyonuz buraya. Aç bakalım 3G' yi max. 4 saat. Wi-fi 7-8 saat. Sadece edge 9-10 saat kullanım var.
    Dışarda 3G, evde wi-fi kullanım 6 bekleme 20 saat bende. Edge full açık, parlaklık otomatik

Ayrıntılı gösterilmediği ve en ufak şey dahil olduğu için o süre öyle çıkıyor. Yoksa 7000mAh Zerolemon pil ile S3'te 16-17 saat ekran açık kalma süresi alıp bakın tek şarjda bu kadar oldu, orjinal 2100mAh kullanıyorum diyen sazanlar da vardı... Bu da aynı hesap. Pil 3G açınca hortumla gidiyor onu herkes biliyor hele parlaklık da sonuna kadar açıksa 2-3 saate kalmadan pil uyarısı veriyor zaten. Bu şekilde yazması mantıklı, sonuçta cihaz kullanılıyor ama ayrıntılı göstermediği için de yanıltıcı oluyor. S3'te bile adam gibi abanırsanız 4 saat sonra pil bitiyor.(3G, %100 parlaklık, Dungeon Hunter 4, Real Racing 3 gibi bir oyun gibi bir kullanımı kast ediyorum) Önemli olan ekranın kaç saat açık kaldığı bana kalırsa...

• Ortalama 15 saat gidiyor, akşama bugünün sonuçlarını atarım

• İnsanlar burayı okuyup cihaz satın alıyor.
    3G açık full parlaklık ile 4-5 saat kurcalamaya ne iphone ne galaxy dayanır

• 3g ve wifi kesinlikle kapatmam konuşmamda fazladır. 17-20 saat aralığında gider. oyun fazla oynamam ama konuşmam çoktur iş gereği.
  • iPhone bana bir şey oluyo iphone :D
     •••iPhone 5 sarj durumlariniz•••

• hknfb1907 kullanıcısına yanıt
    ben şarj az gitsin felan diye bişey kullanmıyorum ılk aldıgım da %100 yaptım daha dun aldım gerçi hemen bitti gittikçe kötü den iyiye gidiyor. şuan da 3. defa şarj edıyorum 2. şarj etmem de biraz daha iyiydi oyun oynadım 3g ve gerektıı zaman wi-fi açıktı. 8-9 saat gitti şimdi şarj da hadı bakalım hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staeber41

İnsanlar burayı okuyup cihaz satın alıyor.
    3G açık full parlaklık ile 4-5 saat kurcalamaya ne iphone ne galaxy dayanır

Iphone dayanir..

• 3G kullandıktan sonra 4-5 saat oldu
  • Sonuna kadar haklısın.
    Adam herhalde bütün gün %40 parlaklık 3g wifi kapalı dolaşıp müzik dinliyor, sonra gelip wifi açıyor parlaklık açıyor ekran görüntüsü alıyor..
    14 saat koyan var mesela, onunki imkansız yani.

Yukarıdaki bir arkadaşın babası 2 gün 8 saat kullanmış da %82 kalmış..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.