Şimdi Ara

•••iPhone 5 sarj durumlariniz••• (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
5
Favori
41.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yau arkadas bi internet sitesine girip iki sayfaya baktim uc dort dk surdu %95 ten %91 e dustu. Wifi falan kapali normalde bu kadar sarj yemezdi. Oyuna girip cikiyorum iki dk sonra. %2 dusmus. Bunu yazarkende %90 oldu. Ustelik sabah sarjdan %100 ken cikardim. 6.1 ile alakali bir olay mi yoksa iPhone 5 ile alakali mi bilmiyorum ama duzeltilmesi lazim kafayi yicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Yau arkadas bi internet sitesine girip iki sayfaya baktim uc dort dk surdu %95 ten %91 e dustu. Wifi falan kapali normalde bu kadar sarj yemezdi. Oyuna girip cikiyorum iki dk sonra. %2 dusmus. Bunu yazarkende %90 oldu. Ustelik sabah sarjdan %100 ken cikardim. 6.1 ile alakali bir olay mi yoksa iPhone 5 ile alakali mi bilmiyorum ama duzeltilmesi lazim kafayi yicem.

Aynı durum bendede vardı şarjı tamamen bitirdim tekrar hiç dokunmadan şarj olmasını bekledim bayağı bi düzeldi. İp5 6.01 dede bu sorun vardı 6.1 e geçincede devam etti. Doldur boşalt yaptım işte. Yine çok gitmiyor ama idare ediyorum. Git gide düzeliyor alet 1 hafta olmadı daha alalı. Düzelmezse servise veririz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

quote:

Zaten bu pili olduren 3g

3g tamam sömürüyor ama 3 saattede bitmemesi gerekiyor. Bende şuan şarj %65 ve 2 saat kullanım var 4 saat bekleme. Bu kadar cabuk bitiyorsa satayım ben bunu. Hiçbir işime yaramıyor bu haliyle. 1 saat oyun oynayınca bitiyor. Üstteki arkadaş 12 saat kullanmış bu sürelerde olması lazım yada en az 7-8 saat 3g aktif kullanımla dayanması lazım

Valla dedigin gibi gunun yarisinda 3g acip 16 saat goturen vardiGaliba sizde bir sorun var

Cok can sıkıcı bir durum. Şuan 5 saat kullanım var sürekli edge ve bildirimler acık ekran %35. 20 dk oyun 15 dk tel görüşmesi 15 dk 3g video izledim. Geri kalan twitter safari vs edge ile şuan kalan şarj %20 eskiye göre git gide daha iyi oluyor ama yine yeterli değil. Şuanda servise vermiycem 1 hafta kadar daha kullanıcam düzelmezse vericem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ConCarnage -- 1 Şubat 2013; 11:46:07 >

• benim ki nasıl arkadaşlar ?
    ama sarj etme alışkanlığım öyle sizin dediğini gibi tak çıkar , ne kadar çok sarja takarsan o kdar iyi felan ben inanmıyorum onlara
    vaziyet ortada
     •••iPhone 5 sarj durumlariniz•••
  • quote:

Orijinalden alıntı: symeck

benim ki nasıl arkadaşlar ?
    ama sarj etme alışkanlığım öyle sizin dediğini gibi tak çıkar , ne kadar çok sarja takarsan o kdar iyi felan ben inanmıyorum onlara
    vaziyet ortada

İyi güzel gitmiş. Ne yaptığınıda yazsan ekran parlaklığın nerelerde 3g edge wifi ne kullandın. Nasıl şarj ettin. Oyun oynadınmı vs

• quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

quote:

benim ki nasıl arkadaşlar ?
    vaziyet ortada

İyi güzel gitmiş. Ne yaptığınıda yazsan ekran parlaklığın nerelerde 3g edge wifi ne kullandın. Nasıl şarj ettin. Oyun oynadınmı vs

hocam 3 g sürekli kapalı max 10 dk açmışımdır 3g yi
    wifi full açık hiç kapamıyorum
    oyun olarak batak oynuyorum ara sıra
    parlaklık ta otomatikte. genelde %40 larda oluyor
    whatsapp tan full mesajlasıyorum

Sarj etme alışkanlığımda %10 a felan gelince takıyorum %100 dedikten 15 -20 dk sonra çıkartıyorum

• Up

• niye bu batarya herkesde farklı hepimiz aynı teli kullanmıyormuyuz. diyelim ben %20 de şarz ediyorum adam %30da ben şarz bitince hemen cıkarıyorum adam 15 dkka daha bekletiyor. olsun olsun arada 2 saatlik kullanım farkı olsun ama burda maşallah arada günler oynuyor nerdeyse fark olarak

isyan etmek üzereyim
  • quote:

İlk günler çok iyi gidiyordu 3 gün rahat götürüyordu şimdi 1,5 gün gidiyor

ben hergun en az bır defa sarj edıyorum,sızınkı gercekten cok ıyı durumda.
    Bu arada cıhazım ıphone4
  • [simage][/simage]

1428 iphone 5 16gb...6.0.2 versiyonda..simdilik süre bu

• quote:

Orijinalden alıntı: defro

niye bu batarya herkesde farklı hepimiz aynı teli kullanmıyormuyuz. diyelim ben %20 de şarz ediyorum adam %30da ben şarz bitince hemen cıkarıyorum adam 15 dkka daha bekletiyor. olsun olsun arada 2 saatlik kullanım farkı olsun ama burda maşallah arada günler oynuyor nerdeyse fark olarak

isyan etmek üzereyim

Harbiden ya 4 saatte bitiren var 16 saatte bitiren var

• 6.0.1 yüklü iken şarj durumum

6.1 yüklü iken şarj durumum

• quote:

quote:

niye bu batarya herkesde farklı hepimiz aynı teli kullanmıyormuyuz. diyelim ben %20 de şarz ediyorum adam %30da ben şarz bitince hemen cıkarıyorum adam 15 dkka daha bekletiyor. olsun olsun arada 2 saatlik kullanım farkı olsun ama burda maşallah arada günler oynuyor nerdeyse fark olarak

isyan etmek üzereyim

2000tl veriyorsun telefon alıyorsun ekran parlaklığını acamıyorsun oyun istediğin gibi oynayamıyorsun, 3g nette kafana göre sörf yapamıyorsun neden peqi aman şarzı akşama kadar dayansın diye

buna bi çare bulunması lazım yoksa bi daha apple filan almam işimde olmaz.

• quote:

quote:

quote:

isyan etmek üzereyim

2000tl veriyorsun telefon alıyorsun ekran parlaklığını acamıyorsun oyun istediğin gibi oynayamıyorsun, 3g nette kafana göre sörf yapamıyorsun neden peqi aman şarzı akşama kadar dayansın diye

Sarjli kilif alican ya da tasinilabilir sarj baska caresi yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

isyan etmek üzereyim

Sarjli kilif alican ya da tasinilabilir sarj baska caresi yok

ee nerde kaldı telefonun görselliği o zaman dostum. telefon dediğin en az 1gün rahat şarzı cıkaracak son seviyede o kadar

• Batarya tamamen boşalınca %100 doluluk oranına kaç saatte erişiyor? (Prizden şarj ederken)
  •  •••iPhone 5 sarj durumlariniz••• •••iPhone 5 sarj durumlariniz•••

3g wifi hiç kullanılmadı , 2 kez itunes ile eşleştirme yapıldı toplamda 3 dk sürmedi
    ios 6.1 den sonra şarj durumu bence çok iyi seviyelerde oldu.

• Viber ve Skype kullanıyorum. İnanın geçen ay telefonu bir günde 3 defa şarja taktım. Bu uygulamalar şarjı adeta içiyor. Bu uygulamarı çok aşırı kullanmazsam 1 günü idare ediyor
  • quote:

quote:

isyan etmek üzereyim

Ben 6-7 saatte wifi açık oyun oynayarak bitiriyorum. 13 saat kullanan var bu kadar fark neden acaba

• Up

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.